Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a vőlegényem, ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a vőlegényem, ezek után jogos a kérésem?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy megcsalt az esküvőnk előtt fél évvel a vőlegényem.... nem az számít hogy miért tette és miért akarok megbocsátani neki, csak egy kérdésem lenne.


Találkozni nem tudnak a nővel, mert több száz km van közöttük szerencsére, de zavar hogy így tarthatják a kapcsolatot. A nő elég nyomulós, és ezek után nem bízom a páromban hogy nem ír vissza neki.


Szerintetek jogos és érthető az a kérésem, hogy a nőt minden létező formában törölje az életéből? (Leginkább a telefonszámát, facebookon ismerősei közül, ott tiltsa le előttem - de nem akarja, mert a szex előtt barátok voltak)


2013. jan. 25. 19:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

("én még a facebook jelszavát is elkérném, és ritka rövid pórázon tartanám") én meg utána azért is megváltoztatnám nekem erre meg ez az utólagos válaszom tudom, hogy ez nár egy hat éved kérdés. Hölgyeim!: ha nem akarja, akkor nem törli, és kész jogos a kérés, vagy sem.


Kérdező!: Ha nem akarja ezt teljesíteni, akkor hagyni kell az egészet utólag erre is ezt mondom. Viszont én nem törölnék, vagy tiltogatnák, mert attól, hogy menyasszonyom van még nem fogom feladni a legrégebbi barátaimat méltóságomat teljes szabadságomat az biztos nekem meg ez az utólagos válaszom mindezekre.


/ff/991/c.

2019. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!