Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a férfiak, akiknek kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akiknek kövér a felesége, mondjátok el, hogyan szerettetek bele, mit szerettetek meg benne?

Figyelt kérdés
Sokan hiszik azt, hogy csak szép, sovány lányok élhetnek boldog párkapcsolatban. Engem is ezzel etettek be évekig a középiskolai csúfolódók és sokáig el is hittem. De ha végig megyek az utcán, sok kövér nőt látok a párjával sétálni. Áruljátok el, mi a titka a feleségeteknek. Minden választ köszönök előre.
2013. febr. 8. 17:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Okos férfi nem a nő külsejét szereti, hanem a belső értékeit. Sőt! Egy bomba nő sokszor belül értéktelen, beképzelt stb.
2013. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Ez tök sértő kérdés.

Nekem olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy lehet ráncos / sárgafogú / szemüveges / stb. embert szeretni. Mintha a kövéreknek valami "extra trükk" kéne a szerelemhez.

2013. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem a kövérség a fő probléma, hanem az, ha egy nő igénytelen. Én ismerek nagyon csinos molett nőket, és olyanokat is, akik azon felül, hogy kövérek még igénytelenek is a külsejükre. Na, ezeknél én sem értem mit lát még bennük a párjuk.
2013. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
Én vékonyan ismertem meg, azóta 170/65 lett, de ettől nem változott a szememben. Próbál fogyózni és tenni ellene, szóval nincsenek ilyen gondok.
2013. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg baromi sértő a kérdésed.

Én azért szerettem bele a feleségembe, mert ő az ideális nő számomra. Akár kövér, akár vékony. Amikor megismertem, 160 centi és 120 kiló volt, mégis ő volt a legszebb nő számomra.

Lefogyott 50 kilót, most is ugyanolyan gyönyörű.

2013. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sértésnek szántam a kérdést. Azért tettem fel, mert úgy gondolom, hogy pár ilyen történetből sokat tanulhatnék, és könnyebben leküzdeném az önbizalom hiányt, ami a túlsúllyal jött.
2013. febr. 8. 17:55
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
a férfit is megnézted, aki mellettük ment? Szerintem mindenki hozzá hasonlót keres, úgyhogy te se a szuperpasikat keresd.
2013. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
"170/65 lett" szegény nő,ha tudná, hogy ide bemert írni a férje erre a kérdésre és példálozik a feleségéről... szegényt, hogy lehet kövérnek tartani 170/65kilóval :o
2013. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

"Azért tettem fel, mert úgy gondolom, hogy pár ilyen történetből sokat tanulhatnék, és könnyebben leküzdeném az önbizalom hiányt, ami a túlsúllyal jött."


Akkor miért nem a nőket kérdezed, hogy túlsúllyal hogy fogadták el önmagukat?


Megint csak ismétlem, azt hiszed, létezik valami "kövér trükk", amit akármelyik túlsúlyos nő bevethet, és vonzó lesz.

2013. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%
8-as te idióta! Nem én tartom őt kövérnek, hanem ő mondogatja hónapok óta, én meg leírtam a tényeket, mivel ez az első alkalom, hogy kicsit meghízott.
2013. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!