Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a férfiak, akiknek kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akiknek kövér a felesége, mondjátok el, hogyan szerettetek bele, mit szerettetek meg benne?

Figyelt kérdés
Sokan hiszik azt, hogy csak szép, sovány lányok élhetnek boldog párkapcsolatban. Engem is ezzel etettek be évekig a középiskolai csúfolódók és sokáig el is hittem. De ha végig megyek az utcán, sok kövér nőt látok a párjával sétálni. Áruljátok el, mi a titka a feleségeteknek. Minden választ köszönök előre.
2013. febr. 8. 17:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%
A kövér nők általában boldogok. Megnézel egy kövér nőt, istenien nevet, állítólag jo velük a szex stb. Na ezek azok a túlsúlyos nők, akik elfogadtak magukat. En 158cmhez vagyok 53kg, az nem nagy plusz, de nem érzem jól magam a bőrömben. Ennek ellenére, be lehet velem ülni egy étterembe, megeszem a moziban a popcornt, nem répát ragcsalok egesz nap (mondjuk azt is szeretem:)).
2013. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
audrey, mar maskor is a szamon volt, amikor olvastam a valaszaidat,de most le is irom. Te olyan primitiv vagy,mint egy majom. Kepzeld,en is kover vagyok es a ferjem egy olyan pasi,hogy a nyalad csorogna utanad,ha latnad. Kerdezo: egy kover no ugyanugy lehet kedves,bajos,szexi es meg sorolhatnam,mint egy vekony. A noiesseg nem a kiloktol fugg. Tudod hany ferfi akart mar engem felesegul venni? Az a baj, sokan kulsore itelnek es eselyt sem adnak a lany megismeresehez,ha van rajta plusz x kg. A bolcs,sokat tapasztalt ferfiak nem igy tesznek. Ok mar tudjak,hogy egy elet felepitesehez,a boldogsag megtalalasahoz nagyon keves,ha vkinek jo teste van. Ennel sokkal tobb kell. Raadasul a szepseg mulando. Kozhely, de igaz. Ezer dolog tortenhet,ami miatt ugrik a csodaszep alak. Ha igazan szereted a masikat,akkor is a tarsa maradsz,ha meghizik, kihullik a haja vagy bibircsok no az orrara. Aki ezt nem fogadja el,sosem tudja es sosem tudta milyen az igazi szerelem.
2013. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

A 170/65 messze nem kövér szerintem sem.


Én 159 centihez vagyok 77 kiló, ebből olyan 5-7 kiló az elmúlt hónapokban rakódott rám a fogamazásgátló miatt. Párommal majdnem 9 hónapja vagyunk együtt. Vékonyabban ismert meg, de akkor is túlsúlyos voltam. És már feladtam minden reményt majd' 23 évesen, hogy lesz párkapcsolatom. De jött ő, és bebizonyította, hogy ő így is szeret. Neki egyébként sem zsánerei a nagyon vékony lányok. És azóta sem kíván kevésbé, hogy még pluszban rám jöttek azok a kilók.


Egyébként amit tudnék tanácsolni:

-fogadd te el magad úgy, ahogy vagy! ha tényleg nem tudsz rajta változtatni (pl. genetika), akkor fogadd el, hiszen nem leszel nádszálvékony!

-ebből következik az, hogy merj úgy öltözködni, ahogy szeretnél (persze jóízlés határain belül), élvezd az életet úgy, ahogy van... ha vidám vagy, azt meglátják mások is, és a kisugárzásodon is javít!

2013. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%
Na, megjöttek az "én 100 kiló vagyok és aki ennél vékonyabb, az már gebe" kategóriájú nők. Miért nem lehet elfogadni, ha valakinek a vékony, sportos nők jönnek be és a párját is így szereti?
2013. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt írtam, hogy aki nálam vékonyabb, az gebe. Hol olvasol te ilyet? Szövegértés karó. De a 170/65 az nem kövér. Egyáltalán. Max. van rajta pár kiló plusz.
2013. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező! Ne aggódj.

Mindenkinek más az ízlése. Mindenkinek más nők tetszenek.

Én pl. 92 kg vagyok a 178 cm-emhez. Szélesek a vállaim, magas vagyok, de homokóra alkatú. A legmenőbb pasiknak is tetszettem mindig és én boldog vagyok.


Aki ezt a hasonló kategóriát mondogatja, annak saját magával van problémája, mert azt hiszi azáltal, hogy a férfiak egy részének zsánere már mások felett áll. Ilyet pedig az érez, aki belül kong, mint a kanta.

2013. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%

Na most kapni fogom a lepontozást rendesen, de akkor is ez a véleményem:


Imádom, hogy itt a gyakorin duci nő leírja, hogy ő 150 kiló, de akkora nőies, vidám szexistennő, hogy minden testépítő-jellegű charme-os Adonisz feleségül akarja venni, de legalábbis egy évben vagy 10 házassági ajánlatot kap.


Valaki írta itt a 170/65-öt. Nem kell megszólni, valóban van, akin ez már enyhe felesleg. Pl. én 176/55 vagyok, 10 kilóval nehezebben veszettül rosszul érezném magamat. És ne higgyétek, hogy gebe vagyok, 38-as felsőket (normál méret, ugye), és 40-es nadrágokat hordok. Szóval nem vagyok csontkollekció éppenséggel, de felesleg sincs rajtam. + 10 kilóval viszont lenne.


Én egyetértek a kérdezővel abban, hogy egy molettebb nőnek sokszor igenis kell valami "plusz" a párválasztáshoz. Nyilván vannak férfiak, akiknek kifejezetten a ducibb hölgyek a zsánerei, de valljuk be - ez a férfiak kb. 20%-át teszi ki.


Innentől kezdve az ember vagy a saját kategóriájában keresgél, vagy sajnáltatja magát.


A legtöbb molett nőnek igenis sok erőfeszítésbe kerül, hogy elfogadja magát úgy ahogy, és hogy ne legyen önbizalom hiányos. Nem értem, ezt miért kell letagadni, mikor egyrészt nyilvánvalóan mindenki ismer ilyen nőket, másrészt az ide feltett önbizalomhiány-kérdések 90%-a és így kezdődik: duci vagyok...


Kérdező, én két dolgot tudok javasolni:

- ha nem vagy elégedett a külsőddel, akkor tegyél ellene. Egészséges étkezés, sport, vitaminok csodát tesznek.

- ha nem tudsz/akarsz tenni ellene, akkor igyekezz magadat úgy elfogadni, ahogy vagy. A csúfolódókat meg le kell sz*rni magasról.

2013. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%

20%-át?????


Bemutassalak párnak? Mindjárt kiderülne hány % ez.


Másrészről egy súly alapján lehetetlen alakot mondani. Mondtam, én 92 vagyok, homokóra alakkal és jó fizikummal. Elég sok fizikai munkát végzek, többet, mint az ide írogató unatkozók.

Marhára nem érdekel ki hiszi el és ki nem. Plusz pedig marha kevés kövér nőben van meg.Miért lenne ő több, mint bárki? Épp olyan, mint bárki. És érdekes módon nálam sokkalta kövérebb, kifejezetten alma formájúan elhízott nőknek is olyan párjuk van, aki magasan a férfi kategóriába tartozik, nem a "pasiba".

2013. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%

A (leendő) férjem is kövér. Nem, mert hozzám hasonlót kerestem, hanem, mert a nagy darab férfiakat kedvelem. Így talán valaki szerint könnyebb, de rajta kívül sosem volt kövér partnerem és mégsem voltam szingli. Nem kell trükk amúgy, lélek kell egy passzoló lélekhez.


24N

2013. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
47%

Sehol nem említettem a "pasi" szót, ez csak a te képzelgésed.


Attól, hogy bemutatsz mondjuk 5-nek, aki a ducikra bukik, megkérdezel másik 35-öt, és nekik meg a normál alkat fog bejönni.


Egyébként is ismeretség kérdése. Az én ismeretségi körömben pl. normál dolog 4 nyelvet beszélni, vagy többet (foglalkozásból adódóan), ebből kifolyólag, ha bemutatlak 10 ilyen személynek, attól még nem lesz az a magyar átlag.


Ehhez hasonlóan, ha te olyan férfiakkal ismerkedsz, akiknek a husis az ideáljuk, és emiatt ismersz vagy 20-at, az nem jelenti azt, hogy ez bármilyen szinten is átlagos lenne :) Remélem megérted.


Egyébként ajánlom figyelmedbe ezt a kutatást pl.:

[link]


Szerintem ez nem valami biztató.

2013. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!