Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a férfiak, akiknek kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akiknek kövér a felesége, mondjátok el, hogyan szerettetek bele, mit szerettetek meg benne?

Figyelt kérdés
Sokan hiszik azt, hogy csak szép, sovány lányok élhetnek boldog párkapcsolatban. Engem is ezzel etettek be évekig a középiskolai csúfolódók és sokáig el is hittem. De ha végig megyek az utcán, sok kövér nőt látok a párjával sétálni. Áruljátok el, mi a titka a feleségeteknek. Minden választ köszönök előre.
2013. febr. 8. 17:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a duci csajokat,(mondjuk a nem ducikat is szeretem :)

A volt párom előtt nem volt molett hölggyel kapcsolatom.De engem pl egyáltalán nem zavart.

Mi a titok? Kívülről:

Tudni kell a külsőségekkel bánni fel kell ismerni mi az amit ki lehet emelni az emberen,neki pl jól állt a rövid haj,farmer,kosztüm,szóval minden ami karcsúsítva volt ,kicsit alternatív megjelenése van neki ,de vagány.

Belülről meg ,semmi fullextra , egy jó fej csajszi és talpraesett ,nagydumás ,az,hogy miért mentünk szét más kérdés.

De mondom engem magával ragadott a személyisége ,a belső és külső értékeit megláttam ,megszerettem elfogadtam.

Mondjuk neki is homokóra alakja van , keskeny derék széles csípő,lehet nagydarab így visszagondolva, de arányosan telt.

2013. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

a keresletet össze kell hozni a kínálattal :)


nos, sosem voltam egy gebe alkat, igaz nehéz volt néha az élet, mikor kaptam beszólásokat, lenézéseket. de megtanultam lexarni. a kövérség csak egy támadási felület, senkinek nem az a baja veled, h husi vagy, csak így a legegyszerűbb kifejezni az ellenszenvüket.


mindenki megtalálja a párját, de olyanok közt kell keresni, akik vevők a te adottságaidra.


amúgy a párom sem egy adonisz alkat, van rajta bőven súlyfelesleg, mégis boldogabb vagyok vele mint a kis szépfiú exemmel.


ami a "titkom": van önbizalmam, nem futok senki után (sőt, ha vkinek tetszem, akkor fusson utánam :P) élvezem az életet, benne vagyok a vagányságokban, nem kajálok be minden odavetett kritikát, és amellett, h 78/175 vagyok, elég extravagáns a megjelenésem. mint minden (igényes) nő, sok figyelmet fordítok arra, h az alkatomhoz illő ruháim legyenek, sminkelek, fürdök, hajat mosok :) ez már fél siker.

ha nem folyton a gyengeségeidre, hanem az előnyös tulajdonságaidra gondolsz mikor egy pasi közeledik, máris sokkal jobb lesz a kisugárzásod.


ja, és a párom szeret engem úgy ahogy vagyok. imádja a testemet és a lelkemet. a hatalmas kofferomra is képes azt mondani, h szexi :) kívánom, h minden csajszi, akár duci, akár tökéletes alkatú, találjon magának egy ennyire fantasztikus fiút, mint az én párom :)

2013. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!