Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok, szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, szerintetek ez most így tényleg normális? Csak én fújom fel és tényleg én vagyok a hisztis?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyok együtt a barátommal, szuper a kapcsolatunk, leszámítva egy dolgot. Ő idősebb nálam és mielőtt megismerkedtünk a rövidebb/egyéjszakás/szexkapcsolatok híve volt, szinte alig volt hosszútávú, érzelmileg is jelentős kapcsolata, 1 év volt a leghosszabb eddig.

Én nagyon szeretem, úgy veszem észre hogy ő is, viszont amin nem tudok túllépni az az, hogy a múltjából kifolyólag rengeteg nő ismerőse/haverja van. Ezekkel folyamatosan kontaktban van, ez még hagyján de sajnos találkozgatni is szokott velük. Egy vacsora X-el, egy mozi Y-nal, elmegy vásárolni Z-vel meg ilyesmi. Nekem ez nagyon rosszul esik, de nem akartam féltékenykedős p_csa lenni ezért nem szóltam eddig soha.

Most viszont bejelentette hogy 2 hétre elutazik Svájcba az egyik ilyen "régi ismerőséhez".. Persze ő nem tudja hogy ezt tudom, de az a csaj egy ordas nagy rib_nc, hallottam 1-2 történetet, hogy micsoda orgiák voltak vele régebben meg ilyesmi.. Na most én ezt nem tudom hova tenni, hogy miért megy el ő oda ha egyszer engem szeret.. Rákérdeztem, azt mondta hogy ahhoz a csajhoz már megismerkedésünk előtt is járt évente egyszer és hogy semmi nincs már köztük csak haverok.. Ez engem nem nyugtatott meg egyáltalán és persze amellett hogy baromi féltékeny vagyok és rosszul is esik, a barátom szemében is én vagyok hisztis..

De UGYE hogy ez így nem normális? Ezzel az erővel én is felkereshetném és meglátogathatnám az exeimet, nem értem hogy ennek így mi értelme van..


2013. febr. 13. 12:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem van jó néhány lány barátom. A dolog pedig úgy működik, hogy találkozásokkor általában akinek van párja, annak a párja is ott van. Ha mindkét félnek akkor mindkét félnek. Ha pedig egyszer egyszer becsúszik, hogy „kettesben“ van az ember a baráttal akkor általában többen jövünk össze és mindenki közben felhívja a kedvesét, meg a képeket is megmutatja vagy valaki úgy is megosztja. Ha meg valamiért csak kettesben van tali, akkor is már annyiszor találkoztunk párosban, hogy ez senkinek nem fáj és mindig meg van az oka.


Ez az állandó jellegű kettesben találkozósíi különféle lányokkal több mint gyanús. A két hetes utat meg főleg nem értem, meg főleg miért nélküled ?

Szerintem nem reagálod túl. Én is voltam moziban kettesben volt barátnővel, meg vásároltunk, meg vacsoráztunk, aztán a mozi végén megjött a barátja, mert akkor végzett és együtt beszélgettünk, iszogattunk tovább.

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez egy ügyes csajozási trükk, ugyanis ha meglátják az ismerőseid egy másik nővel, moziban, vacsorázni stb... Akkor te arról tudsz, még csak lebukni sem bír.

2013. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Neha en is egy ilyen naiv baratnöre vagynek...


Nem bantasbol mondom, de mint olyan ferfi, aki hasonlo multtal rendelkezik (habar volt 5 eves kapcsolatom is) es szinten 28 eves, azt tudom neked mondani, hogy nagyobb az eselyed a lotto fönyeremenyre, mint hogy tenyleg hüseges legyen a pasid.

2013. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg jogosan merült fel valakinél az a kérdés, hogy miért nem visz magával Svácjba? Alap lenne, hogy vele menj, mivel elvileg a barátnője vagy. Áh, több mint gyanús ez...
2013. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nos, én is ilyen beállítottságú vagyok mint a barátod..

Közgazdásznak tanultam már a középsuliban és az egyetemen is, szóval nekem is rengeteg lány ismerősöm van..Ezek között volt jó pár "jó barátok vagyunk, de összejárunk néha dugni is" kapcsolat. Nem akarok hazudni aki egyszer ilyen életritmust élt, az nem igen változik[magamból kiindulva], csak akkor ha tényleg nagyon szerelmes..A kis ördög mindig ott motoszkál a fejünkben..És nagyon erős szerelemnek kell lennie ahhoz, hogy 2év alatt ne gyengüljön meg..Viszont ha egy régi lány barátom meghívna, hogy menjek ki hozzá 2 hétig svácjba én sem haboznék..Most magam ellen is beszélek, de ha elmegy akkor szerintem szinte 100%,hogy meg fog csalni..az ilyen ember nem változik..

DE, lehet ,hogy a párod odáig van érted, csak csak bemeséljük neked a butaságokat, mert eszében sincs félredugni:D

27f

2013. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!