Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő dolog, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog, ha egy kapcsolatban férfi létemre "nő" akarok lenni? Látens meleg vagyok esetleg? Találok ilyen párt magamnak?

Figyelt kérdés
Nők érdekelnek, de eléggé nőies gondolkodású vagyok sajnos, tehát szeretem, ha nő udvarol, nő irányít, biztonságban vagyok a nő mellett stb stb., tehát "nő" szeretnék lenni egy kapcsolatban. De sajnos eddig ilyen nő nem volt még aki ilyen pasit szeretne, nem tudom találok-e párt így magamnak valaha, már 28 éves vagyok, de szinte nem is volt még barátnőm :(
2013. febr. 16. 17:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj.

Nőben is van ennek az ellenkezője.


Sőt,szerintem igazából ez nem is olyan ritka.

A legtöbben inkább csak próbálnak megfelelni ennek a férfi a "kemény",a nő meg a "törékeny virágszál" sztereotípiának.Kevés ember mer igazán olyannak mutatkozni,amilyen.


Egy jó tanács!Ne olyan helyen keresgélj,ahol vélhetően sok szűk látókörű ember gyűlik össze.

Kocsma?Te jó ég!az ilyeneket felejtsd el!Elég gáz aki ott akar párt találni.


Amúgy akárki,akármit mond de a legjobb párkeresési lehetőség társkereső oldalakon van.Ott legalább le tudod írni kit keresel,mire vágysz és csak olyanok írnak rád,akik megfelelnek az adott elvárásoknak.


Még egy szórakozóhelyen vagy akárhol máshol semmit adatot nem tudsz az illetőről,max annyit,hogy külsőleg vonzódsz hozzá,de az édes kevés.Élőben meg nem nyithat az ember minden egyes embernek,hogy "Heló,te az a típusú lány vagy?"Stb.

2014. szept. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Visszamardtál a fejlődésben. Anyakomplexus. Pszichiáter.
2021. okt. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!