Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy srác túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy srác túl rendes?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt és tökéletes minden. Túl tökéletes. Kedves velem, nem bukózik, nem agresszív, nem köt belém, nem veszekszik velem egyszerűen semmi. De nem papucs módon teszi ezt. Ebben a túlzott összhangban úgy érzem nincs aki irányítana. Én szeretem ha egy határozott pasi van mellettem és javarészt ő irányítja a dolgokat, egyszerűen férfiasnak találom ezt és én igénylem, hogy irányítsanak. Benne nem érzem ezt a határozottságot, mert egyet értünk mindenben és ez nekem furcsa. Soha nem veszekedtünk vagy kaptunk össze és valahol ez egy picit hiányzik, bár tudom, hogy hülyén hangzik. Én vagyok furcsa, hogy nekem rossz ez a túlzott harmónia?
2013. márc. 12. 23:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
91%

Te nem vagy normális! Vannak akik meg foggal-körömmel ragaszkodnának az ilyenekhez!


Akkor neked az jönnne be ha megalázna?

2013. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtál a legkevesebb, ami egy normális embertől elvárható. Egy pár tagjaitól pedig az, hogy legyen közös bennük. Ha nem lenne saját akarata, személyisége, még érteném, hogy unalmas neked. Te is kifejleszthetnél egy kis önállóságot, hogy magadat irányítsd. Én azt szeretem a legjobban, ha a párom egyben a legjobb barátom is.
2013. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 anonim ***** válasza:
93%
Hölgyeim és Uraim, láthatjátok, hogy az idió.áknak áll a zászló és a világ! Aki mindent megkap, nem tud megbecsülni semmit!
2013. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/111 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne hiányold a veszekedést mert előbb utóbb úgy is bekövetkezik ha majd kezd tönkremenni a kapcsolat
2013. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, de hülye vagy.
2013. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 anonim ***** válasza:
92%
Ezért kell csak szexkapcsolat! Ezt már nem hiszem el...
2013. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként kérdező, a hozzád hasonló nők miatt van a sok tüntetés a családon belüli erőszak ellen. Nektek kell a vadállat fickó, mert az olyan izgalmas, aztán meg megy a sírás a tv-ben, hogy milyen brutálisak a mai férfiak, hogy bánnak a nőkkel. Arról már nem beszélnek, hogy a sok hülye nő önként teszi a fejét a bárd alá, még ösztökélni se kell!

Megverik egyszer-kétszer-sokszor...-de továbbra is az megy, hogy: "De ő nem ilyen, én tudom, meg fog változni, ha..."

2013. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/111 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha egy határozott férfi lenne mellettem ,mert így nehéz nőnek érezni magam. Nem elnyomva szeretnék lenni vagy azt, hogy bántson fizikailag.
2013. márc. 12. 23:31
 19/111 anonim ***** válasza:
70%

Ja értjük már, tényleg?


Ide most pont vágna a feminista qrvák által oly sokat használt aforizma:


"A Nők nem szeretik sem a bólogató kiskutyákat, sem az ordító majmokat. Azt szeretik, ha csendben lépked mellettük az Oroszlán.."


Leszek én oroszlán baz+!

2013. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/111 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ez előttem szólóknak javarészt igaza van, de, hogy ne csak ugyan azt olvasd más körítéssel, leírom az én tapasztalataimat.


A jelenlegi párommal immáron ötödik éve vagyunk együtt. Az eleje a leírtakhoz hasonlóan zökkenőmentes volt, örültem, de egyben furcsáltam is ezt a fajta harmóniát. Aztán idővel megismertük egymást, egyre kevesebb dologban értettünk egyet, 2-3 év után néhányszor a szakadék szélére sodródtunk emiatt, végül megtanultunk egymással kompromisszumot kötni, nem mondom, hogy tökéletesen működik, de vagy ez, vagy a szakítás. Tehát, addig örülj, amíg ilyen "jól" megvagytok egymással.

2013. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!