Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy srác túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy srác túl rendes?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt és tökéletes minden. Túl tökéletes. Kedves velem, nem bukózik, nem agresszív, nem köt belém, nem veszekszik velem egyszerűen semmi. De nem papucs módon teszi ezt. Ebben a túlzott összhangban úgy érzem nincs aki irányítana. Én szeretem ha egy határozott pasi van mellettem és javarészt ő irányítja a dolgokat, egyszerűen férfiasnak találom ezt és én igénylem, hogy irányítsanak. Benne nem érzem ezt a határozottságot, mert egyet értünk mindenben és ez nekem furcsa. Soha nem veszekedtünk vagy kaptunk össze és valahol ez egy picit hiányzik, bár tudom, hogy hülyén hangzik. Én vagyok furcsa, hogy nekem rossz ez a túlzott harmónia?
2013. márc. 12. 23:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 anonim ***** válasza:
89%

Ne szóljátok le a kérdezőt! Szerintem én értem mi az igazi kérdés/gond, ha nem is teljesen ez van odírva.

Igazából, bár jól elvagytok, nincs szenvedélyes szerelem.

Ez nem azért van, mert túl rendes, hanem, mert tök kindegy mjiért, ő nem mozgatott meg annyira.

Szerintem Te most valójában azt kérdezed, még ha magas sem tudod, hogy te vagy-e a hülye ha nem vagy szerelmes egy egyébként rendes, normális fiúba.

NEM, nem vagy hülye.

A szerelem nem megy parancsra, és racionális döntés alapján sem.

Ha nincs ott az a típusú bizsergés, akkor ő, legyen bármilyen rendes is, nem érintett meg a szíved mélyén.

Az ember hajlamos az egymás lelkét marcangoló veszekedés-békülés dolgot összekeverni a szerelemmel. Azért, mert mindkettő felkavar és meggyötör(het).

A kettő nem ugyanaz.

De az alapgondolato nem véltozik:nem, nem vagy hülye ha nem lettél szenvedélyesen szerelmes abba, akire az eszed azt mondja hogy szeretned kellene, mert a paraméterei tökéletesek.

Egy bölcsebb válaszolónak ezt elhiheted:-)

2013. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/111 anonim ***** válasza:
91%

"ha egy határozott férfi lenne mellettem ,mert így nehéz nőnek érezni magam."


Brühühümmmmm!


Az egyikszer az a bajotok, hogy a "szemét bunkó féfriak csak 'azt akarját'", most meg az, hogy "túl rendes" veled.

Az Isten sem tud rajtatok eligazodni! Hogy legyen "határozott"??? Ezt nem vágom!

2013. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/111 anonim ***** válasza:
89%

Még mindig itt tanakodok, nem értem.


A kérdésben és az utóbbi kommentedben önmagadnak mondasz ellent, idézlek: "De nem papucs módon teszi ezt."


Aztán írod: Szükséged van egy határozott férfire, de ne bántalmazzon. Hiszen nem bántalmaz, de nem is papucs, akkor mi a határozott fogalma?

2013. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 anonim ***** válasza:
90%
nem a sraccal van a baj hanem veled kerdezo
2013. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 anonim ***** válasza:
88%
Letezik olyan, hogy egy lany normalis, es szabad is legyen ?
2013. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 anonim ***** válasza:
91%

hát amit leírtál erre áhítozik mindenki, erre ez Neked nem jó

a másik ha nem vagy szerelemes, akkor meg ezt írd, bár ezt Te tudod

miben kéne Neked az irányítás? Te tudod mit szeretnél, de ezért mennek tönkre a srácok, sajnos N

2013. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 anonim ***** válasza:
75%

"Letezik olyan, hogy egy lany normalis, es szabad is legyen ?"


Jó kérdés, bár én azt láttam idáig, hogy az ún. "normális" az a legtöbbször általában foglalt.

2013. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha nem vagyok szerelmes, akkor nem maradok együtt valakivel, mert az csak szenvedés.
2013. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/111 A kérdező kommentje:

21-es válaszoló!

22 éves vagyok, de soha életemben nem voltam még szerelmes. Mikor ő jött éreztem, hogy kötődök hozzá meg szeretem, de nem tudom, hogy ez most szerelem vagy nem. Szeretek vele lenni meg hiányzik meg minden ilyen, de szerintem nem vagyok érzelmileg teljesen kielégítve, mert nem érzem ezt a határozottságot. És valóban nem tudom magamnak se megmagyarázni, hogy most miért van ez és miért keresem folyton benne. Nem tudom létezik-e olyan ember, akiben mindezek mellett a határozottság is benne lenne. De ha nem verném a fejem a falba, hogy mennyire hülye vagyok és miért nem értékeltem őt.

2013. márc. 12. 23:47
 30/111 anonim ***** válasza:
34%

A 21. válaszoló vagyok újra (aki írta, hogy ne szóljátpk le a kérdezőt...)

Nincs olyan, hogy tökéletes.

A tökéletes neki az, aki az ő számára tökéletes.

A határozottság nem azonos a bántalmazással, könyörgöm:-)

Minden ember más. Ha ő azt igányli, hogy egy határozottabb ember kicsit irányítsa, akkor neki egy ilyen ember lenne a tökélete.

Rengeteg kedves, rendes, becsületes, normális fiút ismerek, akivel barátként kiválóan megvagyok, de nem járunk egymással, mert nincs meg az a valami ami ehhez kellene.

De szerintem mindenki aki ezt az oldalt olvassa/írja ismer egyébként (másoknak) tökéletes, rendes fiúkat/lányokat, mégsem biztos hogy működne velük egy párkapcsolat.

TELJESEN MINDEGY MI AZ AMI HIÁNYZIK. HA AZ NEKED FONTOS, ÉS NINCS MEG? AKKOR NEKED NEM Ő A TÖKÉLETES, akkor sem ha egy statisztikai felmérésen 100 %-t kapna.

2013. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!