Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy srác túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy srác túl rendes?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt és tökéletes minden. Túl tökéletes. Kedves velem, nem bukózik, nem agresszív, nem köt belém, nem veszekszik velem egyszerűen semmi. De nem papucs módon teszi ezt. Ebben a túlzott összhangban úgy érzem nincs aki irányítana. Én szeretem ha egy határozott pasi van mellettem és javarészt ő irányítja a dolgokat, egyszerűen férfiasnak találom ezt és én igénylem, hogy irányítsanak. Benne nem érzem ezt a határozottságot, mert egyet értünk mindenben és ez nekem furcsa. Soha nem veszekedtünk vagy kaptunk össze és valahol ez egy picit hiányzik, bár tudom, hogy hülyén hangzik. Én vagyok furcsa, hogy nekem rossz ez a túlzott harmónia?
2013. márc. 12. 23:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
86%

Nőként, én megértelek kérdező...többiek, ti meg kövezzetek meg.


Több, mint 2 évig voltam együtt az első szerelmemmel, aki egyáltalán nem becsült meg, csajozott mellettem, féltékeny voltam, veszekedtünk örökké, de hihetetlen módon szerelmes voltam, már az első perctől. Miután végleg szakítottunk - mert ez a fajta 'szerelem' ideig-óráig tart -, elkezdtem keresni a "rendes pasit". Jött pár idióta, akiket alapból leráztam stb., aztán jött egy igazán rendes srác, akivel mostanában randizgatok és a probléma pontosan az, ami a tiéd, hogy túl rendes.

Lehet egy fiú nagyon aranyos, kedves, jól bánhat a nőkkel, hogyha nem azt a nőt fogja ki, aki ezt értékeli, mert erre vágyik, ezt szokta meg stb. Én úgy vagyok vele, hogy szerintem tudat alatt összekötöttem a szerelmet azzal -amit valamelyik előző hozzászóló írt-, hogy kezdettől fogva lángolás, egyszer a padlón vagyok, aztán a fellegekben, egyszer utálom őt meg magamat, hogy vele vagyok, aztán újra a legszerencsésebbnek érzem magam, hogy enyém ez a "szerelem".

A nők hülyék. Totálisan így van. Sajnálom a férfiakat, mert a gondolkodásunk kiszámíthatatlan és nőként úgy tartom, hogy tényleg bennünk van a hiba. Ezt most nem azért írom, hogy felpontozzanak stb. Ha megkapsz mindent, amire eredetileg vágytál, az nem kell. Amint valami miatt nem érzed biztosnak a dolgodat és nem nyalják ki a se___d, onnantól kezdve hirtelen kell.

Személyes véleményem az, hogy nem vagy szerelmes. Nem látsz izgalmat ebben a srácban és amint jön egy olyan, aki tényleg megmozgat, otthagynád érte. Nem tudom, hogy az a jobb-e, hogyha vele maradsz vagy ha egyedül, ezt neked kell eldöntened. De ha hiszel az Igaziban, akkor szerintem Neked nem ez a srác lesz az.

2013. márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 anonim ***** válasza:
100%

Sose felejtem el egyik egyetemi évfolyamtársam modern nagymamáját. A srác eléggé távol tartotta magát a nőktől, és ennek hangot adott. Kint álltunk az udvaron, amikor történt ez. Erre a mamája: Kisfiam, ne mondj ilyet. Tudod mire valók a nők? A srác: Nem mama, istenem.

Mama: Arra, hogy jól megb@sszák őket! :D


Szakadtunk!

2013. márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 A kérdező kommentje:
37-es! Nem nőttem fel balhés családban. Több mint 20 éve boldog házasságban élnek. Nálunk nem volt divat a nő verés vagy az elnyomottság, de apa hordja a nadrágot anya a szoknyát :)
2013. márc. 12. 23:59
 44/111 anonim ***** válasza:
88%

De miért kellene bérkinek bunkó állatnak lennie?

Szerelmes nem pusztán azért lesz az ember, mert valaki nem bunkó állat.

Minden fiú/férdi akivel kapcsolatom alakult ki, normális, rendes volt. Bunkó állatokkal nem szoktam kapcsolatban élni.

De ettől még volt, akivel pár hónap után rájöttünk, nem passzolunk, nem szeretjük egymás igazán stb...

Kivel ezért, kivel azért.

Rendesnek lenni alap dolog.

De ez önmagában nem garantálja, hogy minden nő szerelmes legyen beléd:-)

2013. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:
44-es a 21-es volt:-)
2013. márc. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 anonim ***** válasza:
41-es: Nem szerethetsz olyan embert, akit nem ismersz, és nem ismerhetsz olyan embert igazán, akit nem szeretsz.
2013. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
42-es, és ezt nőként mondta! Máskor meg hogy bírnak már tiltakozni, amikor ez kerül szóba!Pedig sokan tényleg csak arra jók! :D
2013. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező te dilis vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
100%
Én bőszen alkalmaznám az évfolyamtársam mamájának a véleményét a kérdezőn :)
2013. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy leírhatjátok még 80× azt, hogy a kérdező nem normális, lökött stb., aki nem volt még ilyen helyzetben, úgysem tudja hogy milyen ez. Férfiként pedig persze, hogy érthetetlen és igazságtalan dolog, de vannak nők, akiknek nem a fullosan rendes pasi kell. Fordított helyzetbe gondoljátok magatokat!

Van 2 lány. Az egyik full rendes, aranyos, kedves. A másik szabadszájú, megmondja mit akar, határozott, vadmacska típus. Na megnézném, hogy kit választanátok...

2013. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!