Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy srác túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy srác túl rendes?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt és tökéletes minden. Túl tökéletes. Kedves velem, nem bukózik, nem agresszív, nem köt belém, nem veszekszik velem egyszerűen semmi. De nem papucs módon teszi ezt. Ebben a túlzott összhangban úgy érzem nincs aki irányítana. Én szeretem ha egy határozott pasi van mellettem és javarészt ő irányítja a dolgokat, egyszerűen férfiasnak találom ezt és én igénylem, hogy irányítsanak. Benne nem érzem ezt a határozottságot, mert egyet értünk mindenben és ez nekem furcsa. Soha nem veszekedtünk vagy kaptunk össze és valahol ez egy picit hiányzik, bár tudom, hogy hülyén hangzik. Én vagyok furcsa, hogy nekem rossz ez a túlzott harmónia?
2013. márc. 12. 23:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
71%
Talán orvoshoz kéne menned. Apatikus vagy az élet más területein is?
2013. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:
88%
Most már tényleg nem tudom mi legyen. Világ életemben rendes gyerek voltam, sose akartam egy köcsög lenni. Rúgjam föl ezt és mégis legyek az? A fene se érti ezt...
2013. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 anonim ***** válasza:
100%

. . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`\.


Ezt neked kérdező :D

2013. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
66%
Akkor kedves 21-es/kérdező! Legyünk talán bunkó állatok, az kell nektek?
2013. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:
89%

Ja, most látom, hogy közben válaszoltál.

Hát, figyelj, boldogság garancia nincs.

De szerintem 22 évesen szinte biztos, hogy rengeteg emberrel fogsz még találkozni.

És nem hiszem, hogy a falba kellene verni a fejedet, ha nem szerettél valakit, aki egyébként rendes.

Persze nem akarlak szakításra hangolni, de ha neked nem jó /nem kielégítő ez a kapcsolat, én akkor is azt mondom, akkor nem ő az, aki melléd való.

2013. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim ***** válasza:
69%
33-as válaszoló egy IStenkirály! :D:D:D
2013. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért akarsz olyat, aki irányít téged, mert ennyire nem tudod, hogy mit akarsz. Éretlen és önállótlan vagy, kéne valaki, aki vezet téged. De hogy mért akarsz veszekedni azt nem tudom. Az is lehet, hogy balhés családban nőttél fel, és szokatlan neked ez a nagy összhang.
2013. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 A kérdező kommentje:
23-as! Nem papucs, mert nem az van, amit én akarok és ő azt csinálja. De nem is határozott eléggé. Mondok egy példát. Ha mondjuk elszeretne menni a haverjaival sörözni nem azt mondja, hogy én ma este megyek sörözni, hanem mi lenne ha ma elmennék sörözni? Tudja a választ, hogy én úgyis azt mondom, hogy menjen, mert nem kell engedélyt kérnie rá, de mégse mondja el határozottan, hogy ő elmegy, hanem kérdésként teszi fel.
2013. márc. 12. 23:54
 39/111 anonim ***** válasza:
100%
köszi 36-os :D
2013. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 anonim ***** válasza:
69%

"Tudja a választ, hogy én úgyis azt mondom, hogy menjen, mert nem kell engedélyt kérnie rá, de mégse mondja el határozottan, hogy ő elmegy, hanem kérdésként teszi fel."


Ha nem kérdezné meg akkor meg azért nyávognál mert inkább a haverjaival lóg és nem téged pátyolgat.

Inkább szakítsatok, szegény gyerekkel csak jót tennél, szerintem lenne olyan aki majd ezeket tudná értékelni helyetted!

2013. márc. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!