Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy míg néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy míg néhány férfi beéri egy "átlagosabb" lánnyal is, addig a lányok a fullos pasikra hajtanak csak?

Figyelt kérdés
Egyetlen egyszer sem láttam még sehol se nőt "csöves" kinézetű pasival, de fordítva már előfordult olyan is, azaz férfit láttam "igénytelenebb" nővel, miért van ez?

2013. márc. 13. 16:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ez nagy tévedés T. kérdező!Néhány csins lányt is láttam már nem hozzá illő pasival,már ami a kinézetet illeti.Én magam sem vagyok Adonis,mégis legény koromban,sok szép és kedves barátnőm volt.Volt olyan aki felült a kerékpáromra is./vagyis,elég csóró voltam/ Néhány kedves szó,a barátság kezdete!
2013. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Tudtad, hogy fordítva ülöm meg a lovat?
2013. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok, akiknek megfelelő az értékrendje és tényleg komoly kapcsolatot akarnak.


Van olyan aki azért depressziós mert egy fiú se akarja őt, pedig valójában ő az akinek csak tökéletes pasik kellenek.

Bár a tökéletes fiúk a tökéletes lányokat választják, ők pedig ebbe belebetegednek, mert nem képesek leadni az igényükből. Sok ilyen vagy öngyilkos lesz vagy beletörődik h ő se tökéletes, ezért nem kaphat jobb fiut.


És vannak a tökéletes nők, akiket a tökéletes fiuk választanak.


Persze kivétel mindig mindenre van! A kérdező gondolom a 2. bekezdésben írt lányokra gondolt. ;D

2013. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
és miért van az, hogy a kevésbé szép lányok nyomulnak rám, a jó bőrök meg félnek tőlem? :D
2013. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!