Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy míg néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy míg néhány férfi beéri egy "átlagosabb" lánnyal is, addig a lányok a fullos pasikra hajtanak csak?

Figyelt kérdés
Egyetlen egyszer sem láttam még sehol se nőt "csöves" kinézetű pasival, de fordítva már előfordult olyan is, azaz férfit láttam "igénytelenebb" nővel, miért van ez?

2013. márc. 13. 16:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Persze, mindenki látott már csúnya pasit jó nővel, meg fordítva is. Nem ez volt a kérdés. Az, hogy kire hajt még nem azt jelenti, hogy kap is olyat. De tény, hogy a csajok csak a fullos pasikra képesek azt mondani, hogy "na ő kéne nekem" míg a pasik egy átlagos, de valamiért tetszőre is rámondják.
2013. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy baromság. Csak ki kell mozdulni, körül kell nézni, és gyorsan be lehet látni, hogy nem igaz.
2013. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
13%

03-13 17:08

Ez hülyeség. Bár nem tudom milyen korosztályra gondoltál, a lányok sokkal szexigényűbbek, mint a pasik. Ezért van az is, hogy sokkal jobban megelőzi a külső a belsőt náluk, míg ez fordítva sokkal elenyészőbb. Nem érdekel a jól bejáratott demagóg sztereotípia, szét kell nézni.

A férfi azért éri be egy átlagosabb lánnyal is, mert nem az a legfontosabb, hogy legbombázóbbal dughasson. (persze akkor, ha elég érett hozzá) Egy fiatal lánynál viszont majdnem a legfontosabb, hogy bomba pasi dugja. Egyszerű logika ez már.

2013. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Miért mindenki rögtön a szexre gondol? És ha mondjuk szeretik egymást? Arra nem gondol senki hogy nem csak a testi élvezetekről szól az élet?
2013. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Hát én láttam már nagyon szép csajt bűn ronda pasival :P Amúgy meg hogyhogy miért van ez? Ne általánosits már, honnan tudod, hogy annak a nagyon jó pasinak nem az a csúnyácskább lány az esete? vagy lehet a belső miatt van vele, vagy lehet nem a külső nekik a fontos attól még, mert ők jól néznek ki. De nem tudom miért foglalkozol ilyennel :)) Nem mindegy neked?
2013. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sok fickóból hiányzik a kellő tartás, azért érik be gyakran akármilyen nővel. Pedig lehetne másként is.
2013. márc. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy "akármilyen nővel". Nem erről volt szó. Attól, hogy valaki nem a felső 10%-ba tartozik, még nem "akármilyen nő". Ők még lehetnek szépek, aranyosak, stb.
2013. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Látom megint sok a kurzorhős, attól még igaz, amit mondtam. Illetve ha valaki értetlenkedik, annak ez sok mindent megmagyarázhat, annak ellenére hogy kiábrándító. Jogos a kérdező kérdése, mivel mint írtam, szét kell nézni. Én is ezt tettem, mondjuk 60 embert veszünk példának ismerőseim közül, a statisztika 90% fölött egyetért a leírtakkal. Szóval az a 0% valószínűleg azt jelenti, hogy a gyk voksolgató demagóg többség (aki persze vitázni nem mer, mivel véleménye nem mérvadó) álláspontja megalapozatlan és irreális. A "bunkó" pasik közül is egyébként alig-alig akad ilyen, a viselkedés, megnyilvánulás nem összekeverendő az igényekkel. Ez van, 2000+os években a lányok eredetileg sokkal szexigényűbbek, akár hiszitek, akár nem. (Más, egyéb pszichotesztekről még nem is beszéltem)
2013. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem láttál ilyet, vagy csak azért, mert csak a jó nőket veszed észre.
2013. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szimplán genetika. Egy jó megjelenésű, izmos (nem, nem vizes izmokra gondolok) sármos férfit jobban szeretnének az ágyunkban tudni, mert:

-Megjelenése azt sugallja, hogy az ágyban is remekül teljesít (persze néha bebizonyosodik, hogy nem)

-Tudat alatt a gyermekük apját látják bennük (jó gének öröklődését a gyereknek)


Remek példa az állatvilág: A nőstények a legszebb/legjobb mozgású/legerősebb hímet választják párjuknak.

2013. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!