Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom felháborodása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom felháborodása amiért ugyanannyi ex-szexpartnerem volt mint neki? (25/N)

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, most került rá sor, hogy előző kapcsolatokról beszélgessünk. Így kiderült, hogy neki is és nekem is 6 szexpartnerünk volt eddig. Én nem háborodtam fel ezen, szerintem ez nem gáz egyáltalán, ismerkedtünk, kísérleteztünk, de egymással mind a ketten hosszú távra tervezzük. Ő viszont teljesen kiakadt azon, hogy nekem eddig 6 különböző személlyel volt intim kapcsolatom. Sokallta és egyszerűen lelépett a beszélgetés után, hogy gondolkodnia kell egy kicsit. Most meg mit tegyek szerintetek? Igazságos a felháborodás? Hisz ő is ennyi lánnyal volt előttem!

2013. márc. 24. 19:55
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
0%

Ez szép, a sok értelmes, mai gondolkodású hazug ember, hogy biztatja a hazugságra, a kérdezőt aki őszinte mert lenni!

A párja átgondolja és értékeli majd, mivel őszinte volt úgy is szeretni fogja, ha előtte 6-al volt. A sok felszínes, hazug nő, meg azért nem mond igazat mert akkor nemkellenének senkinek, ha tudnák milyen :) (ne halgass a birka szellemre! )

2013. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Nem jogos a felháborodása,szűklátókörű eléggé..

Régen persze,hogy egy-két férfival voltak a huszonéves lányok,hiszen annyi idősen már férjnél voltak és SZÜLTEK akkoriban!! Manapság tanultabbak a nők is,talán az elvárásaik is magasabbak ez tény,de szerintem jobban tudják mi kell nekik.Könnyebb is kimozdulni egy rosszul működő kapcsolatból,hiszen a nő általában már nem függ a férfitól anyagilag,hiszen megáll a saját lábán.

Ha valaki 16 éves kora óta él nemi életet az már lassan 10 év,ha a te korodat nézzük,egyáltalán nem sok,inkább ideálisnak mondható 6 partner

2013. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!