Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom felháborodása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom felháborodása amiért ugyanannyi ex-szexpartnerem volt mint neki? (25/N)

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, most került rá sor, hogy előző kapcsolatokról beszélgessünk. Így kiderült, hogy neki is és nekem is 6 szexpartnerünk volt eddig. Én nem háborodtam fel ezen, szerintem ez nem gáz egyáltalán, ismerkedtünk, kísérleteztünk, de egymással mind a ketten hosszú távra tervezzük. Ő viszont teljesen kiakadt azon, hogy nekem eddig 6 különböző személlyel volt intim kapcsolatom. Sokallta és egyszerűen lelépett a beszélgetés után, hogy gondolkodnia kell egy kicsit. Most meg mit tegyek szerintetek? Igazságos a felháborodás? Hisz ő is ennyi lánnyal volt előttem!

2013. márc. 24. 19:55
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jogos. Én a helyedben kukáznám.
2013. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

mi tegyél? felejtsd el ezt a csókát. normális esetben ezt az ember tudomásul veszi, és nem pedig háborog rajta. megtisztelted azzal, h elmondtad neki a múltadat, nyílt lapokkal indítottál, erre ő puffog.

igazából teljesen irreleváns, h hozzád képest ő hány emberrel feküdt le, nincs joga emiatt ítéletet mondani rólad.


a múlt mindenkinek a magánügye, és sztem ennyi idősen 6 még nem a világ vége. nekem is volt ennyi, egyidős vagyok veled, és egyáltalán nem érzem magam kiélt ribkónak.

2013. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "amit szabad Jupiternek, nem szabad a hatökörnek" esete. Általában az ember nem egy leltárral a kezében érkezik egy kapcsolatba, hanem a másikba vetett bizalommal. Semmivel sincs több joga egy férfinak több szexuális kapcsolatot felmutatni, mint egy nőnek. Érdekes, hogy nálunk a férjem egyszer annyit mondott, hogy egynél több nővel volt kapcsolata. De, hogy nekem hánnyal /előtte elvált voltam/, azt soha nem kérdezte meg. A párod előadta a műfelháborodást, egy valótlan indokot ahhoz, hogy később is a szemedre vethesse ezt a témát.
2013. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsosnak írnám még:


Attól még, mert sok kulcs próbálta kinyitni azt a hülye lakatot, még nem biztos, hogy nyitotta. Beledugni belelehet, de az elfordítás más kérdés. És ezzel oda akarok kilyukadni, hogy a kulcs nem volt megfelelő, ezért a lakat keresett másik kulcsot, hátha az számára a megfelelő kulcs.


Nem szeretem a kulcsos mondást amúgy, mert baromság :)

2013. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsos metaforával példálózóknak én a hegyezős metaforát szoktam elmondani.

Az a hegyező, ami sok ceruzát ki tudott hegyezni, az egy nagyon jó hegyező. De az a ceruza, amit sok hegyező kihegyezett, már nagyon sz@r ceruza lehet.

2013. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pont az ilyenek miatt, mint a kérdező párja, beszéltem mindig nyugodtan és bátran a korábbi nemi életemről. Legalább az elején kiderül, kivel állok szemben és mit tart rólam.
2013. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jogos! Nem is értem ezt!

A párom hihetetlenül konzervatív. Mégis elfogadta, hogy nekem például több partnerem volt, mint neki (10 és 7). Még azon se problémázott, hogy bizony ezek között akadtak egyéjszakások is. Megvan a dolognak az előnye: sokkal több mindent tudok az ágyban, mint az, akinek csak egy-két partnere volt.


Egyébként ez is érdekes kérdés, elvárják a nőktől, hogy szexistennők legyenek, de ez persze jöjjön nekik zsigerből, nehogy tapasztalati úton tanulják meg... erősen wtf gyanús helyzet :)

2013. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy igazi kis szarnok bunkó. Aki mostantól ezt minden vitában érvként elő fogja hozni.

És kb az egész életed abból fog állni, hogy bocsánatot kérsz el sem követett bűnökért, és bizonygatod, hogy de Te nem vagy k@@@va...

Menekülj!!!

Komolyan mondom! Volt egy ilyen pasim, pokollá tette az életemet...

2013. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
mármint "zsarnok"
2013. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én sem érzem magam se könnyűvérűnek se ribancnak, egy egy éjszakás sem volt köztük, az olyat nem szeretem!
2013. márc. 24. 21:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!