Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom felháborodása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom felháborodása amiért ugyanannyi ex-szexpartnerem volt mint neki? (25/N)

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, most került rá sor, hogy előző kapcsolatokról beszélgessünk. Így kiderült, hogy neki is és nekem is 6 szexpartnerünk volt eddig. Én nem háborodtam fel ezen, szerintem ez nem gáz egyáltalán, ismerkedtünk, kísérleteztünk, de egymással mind a ketten hosszú távra tervezzük. Ő viszont teljesen kiakadt azon, hogy nekem eddig 6 különböző személlyel volt intim kapcsolatom. Sokallta és egyszerűen lelépett a beszélgetés után, hogy gondolkodnia kell egy kicsit. Most meg mit tegyek szerintetek? Igazságos a felháborodás? Hisz ő is ennyi lánnyal volt előttem!

2013. márc. 24. 19:55
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, nyugi, valóban nem vagy egyik sem, ebben a tekintetben egy átlagos huszonéves fiatal vagy, ennyi.
2013. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
76%

szerintem abszolút éretlen személyre vall, hogy így reagált. nem volt jogos.


az én férjem erre azt mondta, hogy mindenkinek van múltja. ezt el kell fogadni, és a jelenre koncentrálni, ahol nekem már csak ő van amióta csak együtt vagyunk. nálunk csak nekem voltak kapcsolataim. kicsit idősebb vagyok.(3év5hónappal)

szóval piszokul nem érdekelte hány pasim volt. az számít hogy hűséges vagyok hozzá. ő a bűvös 7. és több nem lesz. egyébként majdnem ugyanúgy állok mint te. 24 éves korom első időszakában ismerkedtünk meg, addig volt 6 pasim.


szerintem ez a srác még nem nőtt fel egy komoly kapcsolathoz! mert akkor nem így viselkedne.


27/N

2013. márc. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén elég pasizós tipus vagyok,de kevés férfit láttam,akinél ez nem volt probléma.Akinél nem volt probléma az tutyi-mutyi bénaság volt.

A különbséget abban látom,hogy annak ellenére,hogy ilyenek,az intelligensebbje megpróbálja a saját kisajátító férfi ösztöneit értelemmel lecsillapítani.

Az viszont tényleg veszélyes,hogy már sakkban tart,hogy neki ezen el kell gondolkoznia.Azon,ahogy kiadta ezt magából,szerintem is zsarnok lehet.

2013. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Kedves 33-as, akkor peched volt és nagyon hülyékbe botolhattál bele. Egy rakat nem tutyimutyi férfit ismerek, akinek fejlett az igazságérzete és nem kettős mércével mér.
2013. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

34-es tévedsz én a kifejezetten férfias típusú férfiakat szeretem.

A hülye pedig valahogy rossz kifejezés erre.

2013. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

ma 12:22: A macsó állatokra gondolsz?

Ha igen, akkor csak annyit, hogy ha valaki nem egy macsó állat, attól még nem tutyimutyi.

A hülye kifejezéssel pedig semmi gond nincs, általában a macsó állatokkal együtt jár a hülye gondolkodás is.

2013. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%

34.és 36.os


Örülök,hogy ennyire meg vagy elégedve a kifejező eszköztáraddal.

Szerintem viszont kifejezetten szegényes kifejezési mód,ha a hülye szóhoz önmagában ennyire ragaszkodsz.

A férfias férfi nem a macso mivel az túl egoisztikus,hanem,aki kiáll az ember és a család mellet,úgy,ahogy azt a férfi "szerep" megkívánja.

És ha már személyeskedtél a kapcsolataimat illetően,olyanokkal szemben,akiket nem is ismersz,hát el kell,hogy szomorítsalak,de jó emlékek nekem.

2013. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Hogy te milyen kiállhatatlan vagy, arra nincs szó.

Mit utálatoskodsz? A kutya se bántott téged.

Én személyeskedtem? Te jöttél azzal, hogy milyenek voltak a férfiak az életedben.

Részemről itt be is fejeztem veled.

2013. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 ivilicious ***** válasza:
sosem mondanám el a barátomnak,hány szexpartnerem volt eddig, mindig annyit mondok,ha szóba jön,hogy kevesebb,mint 10, én meg sajnos tudom,h neki kb 35-37
2013. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 ivilicious ***** válasza:
ja,bár nekem nem kevesebb,mint 10 :D:D:D csak ő úgy tudja
2013. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!