Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom felháborodása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom felháborodása amiért ugyanannyi ex-szexpartnerem volt mint neki? (25/N)

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, most került rá sor, hogy előző kapcsolatokról beszélgessünk. Így kiderült, hogy neki is és nekem is 6 szexpartnerünk volt eddig. Én nem háborodtam fel ezen, szerintem ez nem gáz egyáltalán, ismerkedtünk, kísérleteztünk, de egymással mind a ketten hosszú távra tervezzük. Ő viszont teljesen kiakadt azon, hogy nekem eddig 6 különböző személlyel volt intim kapcsolatom. Sokallta és egyszerűen lelépett a beszélgetés után, hogy gondolkodnia kell egy kicsit. Most meg mit tegyek szerintetek? Igazságos a felháborodás? Hisz ő is ennyi lánnyal volt előttem!

2013. márc. 24. 19:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy jogos. A párod nem tart egyenlő feleknek titeket, az ilyen pasit jobb kerülni. Egyébként meg nem értem miért kell volt kapcsolatokról beszélni, mit számít az már?
2013. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy jogos... 25 évesen miért ne lehetne 6? Ha mondjuk 16-18 körül voltál először pasival, akkor az 7-9 év, ebbe simán belefér, hogy mind a hatot komolyan kezelted, amíg ki nem derült, hogy nem jó valami és nem csak rib@nckodtál. Az lenne gáz, ha minden buliból más pasi vitt volna haza, de 6 erre nem elég. Simán lehet benne olyan akivel lehúztál 2 évet.

Mielőtt komolyabbra veszed a kapcsolatot, mérd fel, hogy az élet milyen más területein kezeli még máshogy a nőket. Gondolom nem szeretnéd 2-3 év múlva azt a kérdést feltenni, hogy nincs egy perced sem, szalad a lakás, üvölt a gyerek a férjed meg nem segít, mert ő a férfi.

2013. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
44%
Jogos nem jogos a férfiak máshogy működnek,ők azt szeretnék,ha a szeretett nő csak az övék lenne,a múltban,a jelenben és a jövőben...
2013. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
20%

A sok értelem....


Mindenkinek annyi a sok amennyi.

Lehet hogy ezt nehéz felfogni de mint azt itt most hiába tagadjátok NŐK az a férfi akinek több partnere volt előttetek azt tapasztaltabbnak és vonzóbbnak találjátok.

A férfiak viszont nem szeretik ha sokan voltak a párjával ezelőtt, mert azt mi a rib@ancosnak találjuk.

Ha majd megváltozik a véleményetek a fentebb leírtamról akkor nekünk is megváltozik a véleményünk.

Amúgy igaza volt az egyik előttem szólónak arról hogy hány emberrel voltál nem jó beszélni ha kb: 3-nál többel voltál.

2013. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
89%
nem minden pasi ilyen idióta. Sőt, egyre kevesebb ilyen van. Akkor sem lenne hozzá semmi köze, ha minden hétvégén mással mentél volna haza. Amíg ő van, addig nem kell félremenni, de amíg valaki egyedül van, azzal kefél, akivel akar. Legyen szó pasiról, vagy csajról, senkinek semmi köze hozzá, hogy kinek hány kapcsolata van.
2013. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
58%
na látod, legközelebb már tudod, hogy kevesebbet kell mondani, vagy egyáltalán semmit. Ő persze dicsekedni akart, mi? Örülj, hogy kiderült, ez a pasi kettős mércével mér, később lettek volna még durvább dolgok. Ez egyáltalán nem szégyellnivaló dolog, az ex-párod meg nem jogosan háborodott fel.
2013. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyáltalán nem jogos a párod felháborodása - mondom férfiként...
2013. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
96%
mondom én, hogy vannak még értelmes pasik :)
2013. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd van, hogy most derült ki a párodról, milyen unintelligens. Én a helyedben nem várnék tőle többet, hanem nézelődnék új partner után.
2013. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy most derült ki. Kettős mérce, mint írták sokan már....
2013. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!