Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egy 30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy 30 év körüli embernek tizenéves barátnője?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni! Undorodom attól amerre tart ez a világ!

2013. márc. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragutjatok,hogy a vitátokba belefolyok.. D Én is kis pic*ának számítok a szemetekben,hiszen csak 19 vagyok. Nekem a krombeliek nem jönnek be,a nagy többségük páva. Azaz jobban érdekli őket az,hogy a legdivatosabb cuccokban járjanak,többet töltenek a tükör előtt,mint egy lány/nő. Ettől érzik magukat "menőnek" ,belül általában pedig nagy ürességek vannak. Nekem nem kell buta ember,sem nagyképű meg egoista. Természetesen mindig vannak kivételek. Nem elvárásom,hogy nálam sokkal idősebb legyen egy férfi,de eddig csak huszonévesek tetszettek,és nem a pénzük miatt. Aki legutóbb tetszett 25 éves volt,okos,de mégis vicces és szórakoztató ember volt. Nem a pénze tetszett,ugyan jó helyen dolgozott,de se saját lakása,sem autója nem volt. Engem nem vonzott a vagyona,csak ő. Na és az sem utolsó,hogy én férfit keresek,nem kisfiút,ahhoz meg többnek kell lenni,mint 16-17 év,mert mint említettem,se nem férfiasak,kinézetre sem és a gondolkodásukkal is problémák vannak. Ez az én véleményem.


19/L

2013. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
57%
Lehet azért van a lány azzal a 30 körüli pasival, mert ő nem ilyen hisztis, utálkozó, gyerekes, hogy rajta van a világ fájdalma :O ;)
2013. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:
#32 Ó,bocsánat, szóval téged nem a pénz érdekel, hanem a kinézet? Elnézést, így sokkal jobb ember lettél! Amúgy meg egy 16-17 éves lány sem olyan, mint egy felnőtt nő, egyszerűen a médiának és sok más borzalomnak köszönhetően a férfiak egyre pedofilabbak, a tini lányok pedig egyre érettebbnek képzelik magukat, ami nekem az ellenkezőjérőől árulkodik.
2013. márc. 26. 21:51
 34/79 A kérdező kommentje:
#30 Ki mondta, hogy elvárom, hogy szánalomból összejöjjön velem? Látszik, hogy nem voltál még ilyen helyzetben, te inkább tűnsz a "30 éves férfi" típusának, azért véded ilyen hevesen.
2013. márc. 26. 21:54
 35/79 anonim ***** válasza:
57%

30as vagyok:

De voltam már reménytelenül szerelmes éveken át, nem is egyszer...Úgyhogy tudom miről van szó. És 24 éves nő vagyok, nyugi :D

De attól úgy látom, hogy mindenkinek szuverén joga eldönteni kivel jön össze és miért. Ha valaki pénzért akar valakivel összeházasodni, tegye. Ha neki az a jó, tegye azt. Nem értem miért kell másokat leszólni, azért, mert nem úgy gondolkodik mint te.

Mellesleg, ne általánosíts már. Nagyon sok tinilány érettebb a koránál, itt is volt egy válaszoló, aki írta, hogy 16 éves kora óta dolgozik stb és el is hiszem, hogy lehet hogy 19 vagy hány évesen érettebb mint néhány középkorú ember, mert ez is nem korfüggő, hanem körülményfüggő.

Gondolj bele, van egy 18 éves lány, akinek muszáj dolgozni, rossz családban nő fel, 18 évesen elköltözik és onnantól önfenntartó. Meg van egy 27 éves, akinek világ életében a p*csája alá toltak mindent, és azt se tudja mi az, hogy élettapasztalat. Na akkor melyik az érettebb.

Férfiak korából amúgy is érettségi szinten kb 3 évet vonj le, lányokhoz meg adj hozzá szintén kb 3 évet.

2013. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező! Ki mondta,hogy a kinézet számít? Te úgy kritizálod emberek válaszait,hogy csak részleteket ragadsz ki belőle,miért is? Az miért kerülte el a figyelmed,hogy ,,nem kell nagyképű,egoista és buta ember"? Meg hogy a gondolkodásukkal van probléma?

Szerintem ez mind belső tulajdonság,tehát nem is állok le veled erről vitát nyitni. Nekem egy idegen anonim ember nem fogja megmondani,hogy milyen ember vagyok. De te jó ember lehetsz,hogy úgy elítélsz embereket,meg kapcsolatokat,hogy nem tudod azok körülményeit stb. Mert ha tudnád,nem itt tetted volna fel kérdésként.

2013. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
49%

Tehát azt én is durvának tartom hogyha egy 15-18 évessel jön össze!!!

Akit én ismerek srác, ő azért mert értelmi szinten még kb ott tart :) ,és mert annyira komoly kapcsolatot nem akar ( mert egy korabeli az már hosszabb távon gondolkozik) , meg gondolom könnyebb levenni őket a lábukról!

A "kislányoknak", meg vhol tényleg presztízs, hogy úúhhh 30 éves pasival járok és az milyen menő!

.... így nekünk 30 éveseknek mi marad??? :D :D :D

2013. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 A kérdező kommentje:
"Férfiak korából amúgy is érettségi szinten kb 3 évet vonj le, lányokhoz meg adj hozzá szintén kb 3 évet." Hú, ezt már mennyire unom! ÉRTSÉTEK MEG! A LÁNYOK NEM ÉRETTEBBEK! Sajnálom, de ez már tényleg dühítő!
2013. márc. 26. 22:12
 39/79 anonim ***** válasza:
92%

Na, akkor jövök én, és elmesélek neked valamit!

18 éves voltam, amikor összejöttem egy akkor 29 éves férfivel.

11 év korkülönség...

Első pillanattól egymásba szerettünk, és elválaszhatatlanok vagyunk azóta is.

Most én 39 éves vagyok, a férjem pedig 50.

Van 2 fiunk és boldogabbak vagyunk egymás mellett, mint bárki más.

Igen, 21 éve van ez így. Szó se volt pénzről vagy bármi egyébről akkor sem. Egymásnak lettünk teremtve, és ezen a te okoskodásod se változtat.

Úgyhogy lásd be, van ilyen. Keress más lányt, sok olyan van, aki a saját korosztályát preferálja!

2013. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy szép eset, ezzel nincs is probléma. Az én szüleim között is nagy volt a korkülönbség. De itt főleg a tini k*rvákról van szó, akik annyira éretlenek, hogy azt hiszik, attól lesznek érettek, hogy megb*szatják magukat idősebb pasikkal, akik persze élvezik a szűk puncit
2013. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!