Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egy 30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy 30 év körüli embernek tizenéves barátnője?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni! Undorodom attól amerre tart ez a világ!

2013. márc. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:
#8 Na jó, képzeld el azt a szituációt, hogy évek óta szerelmes vagy egy lányba. Voltál már máskor is szerelmes, de ez más, iránta sokkal mélyebb érzéseket táplálsz. De az illető lánynak 30 feletti pasija van. Te és a lány vagytok kb. 18 évesek. Te normálisnak látnád így ezt a kapcsolatot? Éljenek boldogan? Aki meg reménytelenül szerelmes az dögöljön meg? Ez a baj ezzel a világgal. Az emberek látnak egy párt és azt mondják: "de szépek, nagyon aranyosak!" Arra senki sem gondol, hogy talán van egy harmadik ember, akinek meg meghasad a szíve. Ezek után mit gondolsz, kedves válaszoló? Mi a normálisabb, egy 18-18 éves kapcsolat, vagy egy 18-30 éves kapcsolat?
2013. márc. 26. 21:11
 12/79 anonim ***** válasza:
68%

Ennél nagyobb hülyeséget nem is írhattál volna.

És ha a példában szereplő lány egy 19 éves fiúval van, akkor az nem esik rosszul a 3.nak?

2013. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a kérdezőnek nem a normális párokkal van a baja. Én is ismerek 22 és 34 éves párt, akik teljesen jófejek. Nincs velük semmi baj. De mikor egy tini k*rva azt mondja, hogy ő az érettebb pasikat szereti, és 14 évesen van egy 25 éves pasija, az UNDORÍRÓ. És tisztelt 9-es, itt nem arról van szó, hogy azért választja, mert "nem kúrógép". Éppen az. Az ilyen kis ribi csak felcsináltatni akarja magát. Azzal menőzik, hogy neki 2x éves a pasija, és mennyire szeretik egymást. Holott lehet tudni, hogy ez csak érdekkapcsolat, a pasinak (inkább fiú, az ilyen nem férfi/pasi) csak a szűk punci kell, míg a lánynak a presztízs. Persze itt jön a "nem a kor számít" védőduma. Nos, ha nem az számítana, akkor a p*csáján kívül a szemét is kinyitná a lány, és láthatná, hogy tele van a világ értelmes 14-15-16 éves fiúkkal, akiknek már kiforrottabb képe van a világról, mint egy 25 éves szűzb*szó, 14 éveseket elhódító, magát férfiasnak kiadó antiférfinak.
2013. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
17%

Értelek én, de olvasd el, csak a kérdést!

A kérdező csak a kórra utalt, nem indokolt meg semmit, én meg nem fogok láthatatlan odaképzelt szövegekre válaszolni!

2013. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem beteg, milyen kórra. Legyél szíves,tanuld meg ékes magyar nyelvünket.
2013. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 A kérdező kommentje:
#15 Valóban inkább ilyen fajta kapcsolatra gondoltam, bár a kérdés általánosságban mindenkire vonatkozik. Mert én meg vagyok győződve róla, hogy 1-2 kivétellel az összes ilyen kapcsolat olyan szintű, amit a 15-ös kifejtett.
2013. márc. 26. 21:19
 17/79 A kérdező kommentje:
#13 én azt jobban elfogadom, ha egy 19 éves fiúval van, mert akkor még be tudom magyarázni magamnak, hogy lehet, hogy tényleg ő a lelki társa. De egy 30 éves férfi már felháborító!
2013. márc. 26. 21:21
 18/79 anonim ***** válasza:
24%
Te biztos mindig tökéletesen gépelsz, amikor úgy írsz hogy oda sem figyelsz a billentyűre....
2013. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:
Talán nem úgy ír, hanem igényesen nyilvánul meg, legyen az egy esszé vagy válasz gyakori kérdéseken.
2013. márc. 26. 21:23
 20/79 anonim ***** válasza:
91%
Nem, gyakran melléütök, de te következetesen mindig elrontottad, ami arra enged következtetni, hogy nem tudod helyesen leírni.
2013. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!