Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egy 30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy 30 év körüli embernek tizenéves barátnője?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni! Undorodom attól amerre tart ez a világ!

2013. márc. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen tudom,hogy nem egy időben voltak ezek a kapcsolatok, csak gondoltam írok pár példát. :) Hát az alkoholizmust is betegségnek mondják még is vannak emberek akiknek sikerült letenniük. :)) Hát amíg nem zavarlak ezzel,hogy ilyen kapcsolatban élek addig az én magánügyem (ugyanis nem belém vagy szerelmes) :) Egyébként ezzel,hogy egy ilyen férfival jött össze nem ábrándultál ki belőle? Ha már ennyire gyűlölködve írtál róluk?
2013. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 A kérdező kommentje:
De, egy kissé igen. De egy ilyen érzés nem tud csak úgy elmúlni. Bár azt mondják az idő az ilyen sebek gyógyítója.
2013. ápr. 2. 19:57
 63/79 anonim ***** válasza:
93%

"De ha egy harmincvalahány éves, későn érő bunkóval van, akkor az már probléma."


Nem bunkót kell választani. Sajnos épp a tinik, sőt, kb 24-25 alattiak között sok a lelkileg, szellemileg éretlen bunkó! (Vagy szerinted idővel visszafejlődik a többség, és nem előre? Bár, az ilyen se ritka...)

Hasonló meg hasonlót vonz, így a többség a saját életkorúak közül választ...

Bár van olyan is, hogy két tini, vagy két 20-25 éves, akik fejlettebbek értelmileg, érzelmileg a kortársaiknál, egymásra találnak, mint pl ahogyan rám volt jellemző.


Pontosan hogy AZ ÉRTELMESEBB TINIK PANASZKODNAK, MÉGPEDIG OKKAL, hogy a kortársaik nem elég érettek lelkileg, szellemileg!


ÉPP EZÉRT NORMÁLIS DOLOG AKÁR A JÓVAL IDŐSEBB, ÉRETTEBB, TAPASZTALTABB emberek közül párt választani. Hasonló korúból is lehet normális dolog a párválasztás - ha érzelmi és intellektuális érettségeben egy szinten van vele az illető (ez sajnos többnyire egyforma bunkót jelent, kb 25 alatt).


És mivel ez a gyakoribb, ezért ez a SZOKÁS, h hasonló korú közül választanak pár az emberek, míg aki érettebb a saját koránál lelkileg, szellemileg, az meg "hülye apakomplexusos", a párja meg "pedofil beteg"?? Értve ez esetre, amennyiben (nem véletlenül) nehezen akad párral a korosztályából az (idős párjához hasonlóan) értelmes, és/vagy érzelmileg (szintén) fejlett fiatalabb.


Gondolkozzatok már felnőtt módjára logikusan, következetesen, kérlek... Ne pusztán birka módjára, a többségi szokások szerint. A többségi szokás változó, évtizedenként, évszázadonként, adott dologban. Tehát esetleges, gyakran fentről manipulált, ezért CSAK RITKÁN megfelelő és helyes a többségi szokás. Egyszer az idősebbekkel házasodás/nemi élet a szokás, másszor meg épp ez az "elítélendő". Épp ezért esetleges a többségi szokások helyt állósága, erkölcsi értéke.


Körül lehet nézni, milyen világban élünk!! A látszatra adnak a legtöbben, és (főként rejtett, képmutató) agresszióval és álnok szerepjátszással, hazug módon viszonyul egymáshoz a többség! A többség! Ez is egy buta többségi szokás, mint sok minden, pl. mint az, hogy szorosan életkorfüggőnek vélik a többség a szerelmet és párkapcsolatot!


Nyilván nem azt mondom, h 14 éves kor alatt nemi életet kéne élni másokkal, maximum együtt járni az egykorúakkal, hiszen 14 éves kor alatt még kiszolgáltatott lehet nagyon a gyermek. Azonban egy minimum 14-16 éves meg hadd döntse már el, kivel él nemi életet, akár egy 30, vagy 50 évessel, főleg ha úgy érzi, kortársainál érettebb érzelmileg/értelmileg, és csak a 40-es párjában találja meg végre a lelki-szellemi partnert! Mi alapján merészeli megítélni, és milyen logika alapján véli bárki is, ISMERETLENÜL egy 16 éves és egy pl. 45 éves ember pérkapcsolatát, szexualitását? Nyilván léteznek olyan harmincasok, negyvenesek is, akik csak a "fiatal pipi testére" vágynak és ezért csábítják el a 15-16 éves lányt, vagy a 22 éves csajt. De közel se mind ilyen indíttatású. Hogy a fenébe képesek sokan túláltalánosítani?? Mégis, mi alapján??

Felnőtt, ÖNÁLLÓ(??????), FÜGGETLEN(?????) gondolkodásra vall szerintetek, amit műveltek, a "többségi elv" nevében??

2013. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
89%
Pont ezt szerettem volna elmagyarázni itt pár kommentben csak nekem nem sikerült így elmagyarázni!Az előttem íróval teljes mértékben egyetértek!
2013. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt többségi elvről? Lassan ez a nagy korkülönbség lesz a többségi elv, ha észrevennéd, ezért is írtam, hogy undorodom attól, amerre tart ez a világ.

Ha a te elméleted alapján megyünk, akkor nekem, 18 éves fiú létemre egy 30-40 éves nővel kéne kapcsolatot kezdenem? Itt jön az a másik, hogy szexuálisan is beteges egy ilyen kapcsolat.

Az pedig, hogy a bunkóság a korral elmúlik, a lehető legnagyobb hülyeség, már ne haragudj. Ez egy tipikusan olyan dolog, amin az idő nem változtat. Gondolj csak bele: bunkóság -> primitívség -> mentális szint, ami nem változik korral, csak annyit, amennyivel az ember többet tud meg a világról és tapasztaltabb lesz felnőtté válása során. Ez pedig korfüggetlen, amiben egyetértünk, csak épp az emberek nem arra mondják, hogy érett, aki tényleg az, sőt, épp ellenkezőleg. Ez abból adódik, hogy a legtöbb ember unintelligens, ők pedig magukból kiindulva a magukhoz hasonlót és külsőleg érettet nyilvánítják szellemileg is érettnek. Ezt is utálom, annyira elegem van ebből a tévhitből, hogy a fizikai és a mentális érettség összefügg.

2013. ápr. 3. 18:22
 66/79 anonim ***** válasza:
37%

Érdekes, hogy itt az összes komment csak azt mondja, hogy a 14 éves lány érettebbnek gondolja magát szellemileg, ezért jön össze 20-30 éves férfiakkal. Arról már nem szól a fáma, hogy a 14 éves fiú mit gondol... Saját tapasztalat, hogy noha érettebb voltam szellemileg társaimnál, mégis számkivetett voltam. Pont ezért. Pont a lányok részéről.


Nem mellesleg az, hogy valaki szellemileg érettebb társainál, miért függ össze azzal, hogy 30 éves férfival fekszik le? Ez itt SZELLEMI érettség, nem testi. Én sem kufircoltam a tanárnőmmel, ellenben nagyon jó viszonyt ápoltam velük. És azok, akik leéretleneztek, sokkal éretlenebbek voltak nálam.


És lehet akármennyire szellemileg érett egy 14-16 éves, nem egészséges, ha egy 30 évessel él szexuális életet, mert egy életre szóló lelki sérülést is okozhat, nem mellesleg akkor még nem is van TELJESEN kiforrott szexuális identitása.


Ha pedig valaki 14 évesen annyira rohadtul érett szellemileg, akkor maga is belátja, hogy nem apjakorú emberekkel kell nemi életet élni.

2013. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
Kiegészítésképpen pedig elmondhatom, hogy ugyan nagy divat a koromban (18) a 14 éves lányokkal való járás, szex, én, legyenek akármennyire is érettek, nem jönnék össze velük, mert fenntartom, hogy számukra korai, érezzenek bárhogy, valamint, hogy részemről etikátlan.
2013. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
de szerintem más ez az eset ha egy legalább 18 éves lányról beszélünk nem 14-ről :)
2013. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:

Tisztázásképpen:

Én egy 18 éves fiú vagyok

Most 14-16 éves lányokról beszélünk, akik azért, mert érettebbnek hiszik magukat, 18-30 évesekkel szexelnek.


Erre mondtam én:

Mélyen elítélem ezt, noha nekem is jutna egy pár szűk tinipunci, de akkor is.

2013. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 A kérdező kommentje:
A 18 éves lányokról is beszélek és az 50 éves pasijaikról. Én nagyobb általánosságban írnék a témában.
2013. ápr. 3. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!