Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egy 30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy 30 év körüli embernek tizenéves barátnője?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni! Undorodom attól amerre tart ez a világ!

2013. márc. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
Az csak simán faszs*g. De társadalmilag akceptálható.
2013. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 A kérdező kommentje:
Hát sajnos társadalmilag elfogadott, ahogy mondod, de erkölcsileg én mélyen elítélem.
2013. ápr. 3. 18:54
 73/79 anonim ***** válasza:
Én is.
2013. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:

"Nem mellesleg az, hogy valaki szellemileg érettebb társainál, miért függ össze azzal, hogy 30 éves férfival fekszik le?"


"Ezt is utálom, annyira elegem van ebből a tévhitből, hogy a fizikai és a mentális érettség összefügg."


Látjátok, pont erről írtam, mégia zt hiszitek, mintha nem értenétek velem egyet. Írtam, hogy a kisebbség, aki érettebb lekileg, szellemileg, ők fiatal korukban nemigen találnak a kortársaik között hasonló lelki-szellemi szintű PÁRkapcsolatot. A PÁRkapcsolat meg szexszel is jár normális (15 éves kor feletti) esetben -és nagyon is fontos a közös érzelmi-értelmi érdeklődés, összehangoltság is.


Egyébként sztem 15 éves korig nem igazán szerencsés dolog szexelni, felelősség okán, és mert szinte senki se elég érett lelkileg-szekllemileg, 15 éves korig; ebben egyet értünk. Az egyik válaszadó, akit idéztem, írja, csupán 18 éves. Lehet, h ezért nincs ráátása egészen arra, amit írok. Na dea pláne: LOGIKAI BAKI, amit írtok!!


Lássuk csak, miért:

Tehát ti, akik ezt írtátok, egyben azt állítjátok, az értelmes kisebbség járjon rosszul olyan vonatkozásban, hogy ne szexeljen, mivel a kortársaik között nem talál magának megfelelő párt, a kortársaik többségének alacsonyabb lelki-szellemi szintje miatt, ha meg megfelelő lelki-szellemi PÁRT talál magának, ami az esetek 95%-ában CSAK idősebbek között sikerül végre nekik nagy nehezen, velük meg ne keféljen?? (Csak maradjon meg a csókolózásnál, mint ahogyan 12-15 éves korban még elegendő??)

A kortárasikkal általában nem akar kefélni egy 16-20 éves, aki a kortársainál értelmesebb ember, ami jogos, mivel senki se kötelezhető pusztán szexkapcsolatra (hiszen szellemi-lelki közösséget nem talál velük, így maximum a szex maradhatna a kortársaikkal lehetőség gyanánt a párkapcsolati életben), viszont ti elítélitek, ha lelki-szellemi PÁRKAPCSLATOT talál, ami szinte csak jóval idősebbek között sikerül nekik, velük viszont ne szexeljen, azaz a párkapcsolatuk ne járjon szexszel, csak szellemi-lelki kapcsolattal... Marha jó... :S A meglátásotok szerint a fiatal értelmes kisebbség vagy csak szexelhet, vagy csak lelki-szellemi közös pontnak élhet eyg párkapcsolatban. Logikus és humánus a gondolkodásmódotok???

2013. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 A kérdező kommentje:

Kérlek ne vond egybe a válaszaidat nekünk, mert ugyan sok mindenben egyetértünk, de nem ugyanarról beszélünk és mást is írtunk! Szívesebben elolvasnám arról mit gondolsz, amit még valamelyik előző oldalon írtam, de most csak egy mondatot vettél ki belőle. Ez a mondat pedig önmagában mást jelent, de az előtte lévő szöveg lezárásaként nem teljesen az az értelme. Inkább átemelem ide, kérlek erre írj valamit, nem provokálásból írom, csak tényleg kíváncsi vagyok erről a véleményedre:

"Ki beszélt itt többségi elvről? Lassan ez a nagy korkülönbség lesz a többségi elv, ha észrevennéd, ezért is írtam, hogy undorodom attól, amerre tart ez a világ.

Ha a te elméleted alapján megyünk, akkor nekem, 18 éves fiú létemre egy 30-40 éves nővel kéne kapcsolatot kezdenem? Itt jön az a másik, hogy szexuálisan is beteges egy ilyen kapcsolat.

Az pedig, hogy a bunkóság a korral elmúlik, a lehető legnagyobb hülyeség, már ne haragudj. Ez egy tipikusan olyan dolog, amin az idő nem változtat. Gondolj csak bele: bunkóság -> primitívség -> mentális szint, ami nem változik korral, csak annyit, amennyivel az ember többet tud meg a világról és tapasztaltabb lesz felnőtté válása során. Ez pedig korfüggetlen, amiben egyetértünk, csak épp az emberek nem arra mondják, hogy érett, aki tényleg az, sőt, épp ellenkezőleg. Ez abból adódik, hogy a legtöbb ember unintelligens, ők pedig magukból kiindulva a magukhoz hasonlót és külsőleg érettet nyilvánítják szellemileg is érettnek. Ezt is utálom, annyira elegem van ebből a tévhitből, hogy a fizikai és a mentális érettség összefügg."

2013. ápr. 4. 18:56
 76/79 anonim ***** válasza:
Én is 30 felett vagyok,de engem a tini csajokba a kislányosság vonz,ami egy érettebb nőnél már nincs meg..
2013. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:

Nekem meg baszott mindegy, hány éves, csak legyen minimum 16, leszarom, h kislányos, vagy nagylányos.

A SZEMÉLY ÉRDEKEL. HÚ, DE BONYOLULT ,BASZOD...! Minő "felháborító dolog", hogy az illető személye érdekel engem... :S

2013. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
A 9-est miért kellett így lepontozni?! Nem értem... Rohadtul megmondta a frankót, és megadta a választ a kérdésre.
2013. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:

Javarészt kapuzárási pánik,mert,hogy telik az idő.Mondjuk ha ez a 30 körüli muksó fitten tartja magát kívül-belül,akkor semmi gond,ha egy minimum 18 éves lánnyal jár és ha kijönnek egymásért.Viszont nagy részük kihasználja egy fiatal lány naivitását vagy lelki sérültségét.

Barátnőm 18 éves és egy nála 30 évvel idősebb mukival jár,aki el is eresztette magát,kopaszodik is,szóval kicsit se fiatalos.Elég nehéz egy háttere van,meg világ életében koravén volt,de azért ez sok.Én úgy látom,hogy ez a fószer visszaél egy fiatal lány nehéz életével és kiélvezi azt,hogy nemigen kell fitten tartania magát,ha meg akar szerezni valakit.

2014. jún. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!