Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egy 30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy 30 év körüli embernek tizenéves barátnője?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni! Undorodom attól amerre tart ez a világ!

2013. márc. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
Látom,az én válaszomat már le sem reagálod,ezek szerint rájöttél,hogy tévedtél és figyelmesebben kéne olvasnod. Köszi a csevejt,további jó okoskodást.
2013. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
49%

Ha komolyan gondolod, hogy nem igaz ez a +/- 3 év, akkor látogass meg mondjuk egy középiskolai 11. osztályt.

Nézd meg pl a 17 éves fiúk viselkedését meg a lányokét.

A legtöbb fiúnak a buli, az ivás a legfőbb időtöltés, meg a haverok véleménye a szent, ezenkívül viccesnek tartanak minden neten fellelhető szennyi videót, vagy azt, ha valaki fingik egyet.

Ezzel szemben a 17 éves lányok azért már jóval önállóbbak és érettebbek.

Mielőtt ebbe is belekötnél: Van kivétel, igen, de általánosságban ez a helyzet.

2013. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 A kérdező kommentje:
#40 Nekem sincs bajom ezzel a történettel, és ha már itt tartunk, az én szüleim között is nagyon nagy korkülönbség van. De ettől még nem tartom helyesnek! Keressek másik lányt? Tudom, ezt jó szándékból írtad, de gondold magad a helyzetembe! Tudnál keresni egy másik lányt, amikor úgy érzed, hogy akármilyen kapcsolatod van, lesz, valahol neked mindig Ő fog kelleni.
2013. márc. 26. 22:21
 44/79 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el, sokan érzik így, de aztán jön majd valaki a képbe, aki viszonozza majd az érzelmeid, és sokkal jobban fogod értékelni és szeretni. Persze, ilyen helyzetben ez felfoghatatlan, pedig így van.
2013. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 A kérdező kommentje:

#42 De (azért is De-vel kezdek mondatot), reagálok. Abban igazad van, hogy a belsőt is megemlítetted. Azt valóban félrenéztem. Viszont azzal továbbra sem értek egyet, hogy a 16-17 éves fiúk nem néznének ki elég férfiasnak egy 16-17 éves lány számára.

#43 Hát én éppenséggel 11. osztályba járok. Bár már elmúltam 18, szóval valamennyire év vesztes vagyok. Teljesen egyetértenék veled, ha az ivararányt felcserélve írtad volna. A lányok azok, akik közt vannak kivételek, de többségében éretlenebbek. Vagy kis hormonjaikkal k*rvák, vagy egyszerűen ott tartanak, ahol egy fiú jó pár évvel azelőtt. Tapasztalatból mondom, hogy ugyanazon a poénon egy fiú egy pár évvel idősebb lánnyal nevet. Egy pár évvel idősebb lánnyal van nagyjából egyforma világképük.

2013. márc. 26. 22:30
 46/79 A kérdező kommentje:

*hormonjaival küszködő

valamint még ez is lemaradt: Egy fiú egy nála pár évvel idősebb lánnyal van egy szinten, egy pár évvel idősebb lánnyal gondolkodik egyformán.

2013. márc. 26. 22:33
 47/79 anonim ***** válasza:
40%
Z Nos egyet értek veled, nem tudom, de tényleg érettebbek O a fiú ismerőseim, mint a lányok É.
2013. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg kedves kérdező,ne te mondd meg a lányoknak,hogy nekik mi legyen a férfias. Mi az hogy a 16-17éves lánoknak márpedig legyen elég férfias egy 16-17éves fiú? Miért? hadd válogasson már mindenki a saját szempontjai alapján párt! Neked is problémás a felfogásod,valszeg ezért nem érdeklődnek irántad a lányok és itt osztod az észt ahelyett,hogy elgondolkodnál. Hogy jössz te ahhoz,de komolyan,hogy megmondd hogy kinek milyen ember tetszen?! Te foglalkozz csak szépen magaddal,majd mindenki éli úgy és azzal az életét ahogy és akivel akarja ha tetszik neked,ha nem.
2013. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:
#49 A te elméleted alapján csak a lányok élik úgy az életüket, ahogy és akivel szeretnék. Nem? De! Ha én nem lehetek azzal, akivel szeretnék, mert egy velem egykorú lány nem tart elég férfiasnak, akkor én nem azzal élem az életemet, akivel szeretném. Másrészről a lányoknak csak az kell, akik nagyon bejönnek nekik. A fiúk nem ilyen válogatósak(persze, itt is, ott is vannak kivételek).
2013. márc. 27. 17:01
 50/79 A kérdező kommentje:
*Elírtam kicsit az egyik mondatot, ugyanaz az eleje és a vége. Mielőtt valaki kritizálná.
2013. márc. 27. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!