Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egy 30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy 30 év körüli embernek tizenéves barátnője?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni! Undorodom attól amerre tart ez a világ!

2013. márc. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tudom, azért fiatal lányok közt is vannak normálisak, másfelől meg idősebb nők között is van nem is kevés ribi, másfelől meg egy 30 éves ember csak tudja hogy mi kell neki, a kérdés akkor is csak a korra utalt, és akkor mindenki találja ki, hogy a kérdező vajon teljesen másra gondolhatott, mint önmagában a korra......
2013. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy szót a sok ezerből véletlenül hosszú ó-val írok, akkor már nem tudok helyesen írni?
2013. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
70%
Te meg igénytelenül teszed fel a kérdéseket öreg, ennyi!
2013. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
91%
De, de ezt a szót nem tudod leírni helyesen. Nagy különbség.
2013. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 A kérdező kommentje:
#25 Mi ebben az igénytelen? Fejtsd ki légy szíves!
2013. márc. 26. 21:31
 26/79 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a legfőbb probléma a világgal tudod mi inkább??? Nem az, amit leírtál.

Inkább az, hogy senki nem képes szinte a saját dolgával foglalkozni, hanem azt kell lesni, a másik mit mikor hogy miért csinálni és bele okoskodni más magánéletébe meg más dolgaiba. Ha neked nem tetszik, akkor álljál le a saját korosztályoddal, más meg hagy csináljon azt, amit akar, ne akarjál már másnak szabályokat szabni.

Másrészt probléma az, hogy mindenki szörnyen előítéletes. Mert ugyebár a mai világban egy 30 körüli pasi nem is lehet más, csak multimilliárdos, aki pénzzel törli a seggét, ugye? Mert nincs is 30 éves munkanélküli vagy átlagkeresetű ember, csakis gazdagok, akikért elalélnak a tinilányok.

Egy kapcsolat nem abból áll, hanem sokkal többől. Szeretet, szerelem, megbecsülés, türelem, odaadás stb. És ezek a tulajdonságok nem korfüggőek.

Az meg egyenesen vicces, hogy kulcsszónak meg van adva, hogy pedofília. Tisztában vagy vele mi az? Pedofil az a felnőtt férfi, aki kifejlődés előtt álló lányok iránt érez nemi vágyat. Akikről te beszélsz, azoknak közük nincs ehhez.

Szerintem Kérdező menj, és éld a saját életed, ne sajnáld mástól a boldogságot!

2013. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 A kérdező kommentje:
Konkrétan a saját életemről van szó. Ha olvastad, amit korábban írtam, én vagyok az a bizonyos harmadik fél. Csak ezért "okoskodok" bele mások dolgába.
2013. márc. 26. 21:37
 28/79 anonim ***** válasza:

Mondatot nem kezdünk soha, de-vel!

Nagyobb hiba mint egy szót, rosszul írni!


Te úgy tetted föl a kérdést mintha a kor különbséggel lenne problémád! Nem azt hogy mit esz egy 30 éves egy adott 15 éves lotyón? Érted, azért nem mindegy! Honnan tudod hogy kinek milyenek a nézőpontjai, vagy hogy kivel érzik jól magukat, másfelől nem mindenki az aki elsőre látszik, valaki tűnhet egy tini ribinek az öltözése alapján, közben meg egy tök normális lány, vagy éppen fordítva, egy 30 éves nő, akiről azt gondolná az ember hogy egy "rendes" nő, közben meg ribi..... tehát mindegy....

2013. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
70%

Ja, hogy savanyú a szőlő. Így már érthető....

Elárulok egy nagy titkot: Ha te kellenél neki, akkor veled lenne minden bizonnyal!

Lehet jövőhéten szakít a pasival, de akkor sem fogsz neki lehet kelleni.

És megint hülyeséget írsz, mert az nem a te életed.

Az a lányé meg a párjáé, nem a tiéd. Nem tűnt fel?

Csak azért nem lesz szingli mert neked ő kellene, vagy szánalomból nem fog veled összejönni.

Fogadd el, hozhat még nehezebb dolgokat is az élet.

Amúgy meg a kérdésedben szó sem volt olyanról, hogy most te itt egy "szenvedő fél" vagy, senki nem gondolatolvasó, feltettél általánosságban egy kérdést, mindenki arra válaszolt.

2013. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
87%
Másfelől meg az egész kérdést másképpen tetted volna föl, ha te lettél volna a 30 év körüli harmadik fél, de hát már ezért sincs értelme!
2013. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!