Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem pofon vágott és semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem pofon vágott és semmit sem szólt róla. Nem pofon vágott, azt ő rosszul látta? Mit tegyek, hogy ennek ne legyen folytatása?

Figyelt kérdés

Férjem tegnap este pofon vágott.

Eddig 10 év alatt még egy pofont sem kaptam.

Most kaptam egy hatalmasat és órákig fájt. Azt hittem reggelre feldagadok, de nem.

Férjem semmit sem szólt róla. Mintha meg sem történt volna.

Lányom felébredt közben, de nem mert szólni. Ma megkértem, hogy mondja azt az apjának, hogy ilyent nem szabad csinálni és csodák csodájára azt mondta neki, hogy nem pofon vágott, azt ő rosszul látta.

Mit tegyek, hogy ennek ne legyen folytatása???



2013. márc. 29. 20:32
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
27%
De most ez ,hogy jött össze tényleg? Kedvesen megcirógattad,hogy . -"Drágám olyan régen voltunk már együtt"... Erre kaptál egy maflást? VAGY -"Nem elég,hogy a büdös zoknid szedem utánad,de a f@rkad sem áll már fel!....mert ebben az esetben meg kijár a saller. 38/N
2013. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Nagyon meglepett és ez is, hogy nem is szól rá semmit.

Nekem kell szakemberrel megbeszélni?

2013. márc. 29. 21:01
 13/41 A kérdező kommentje:

Egy héten három nap próbálkoztam.

De ekkor már nagyon szerettem volna és ezt hoztam a tudomására, szinte követelődzve.

Erre kaptam egy "maflást".

2013. márc. 29. 21:03
 14/41 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk? Nem egészen világos nekem, hogy hogyan zajlott a jelenet. Lehet, hogy erőszakos voltál, nem hagytad békén, és addig b@sztattad, amíg kaptál egy fülest.
2013. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
20%
Ne követelőzz, hanem izgasd fel. Ha már nem izgul rád, akkor gáz van.
2013. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
54%

És Te nyugodtan lefeküdtél a pofon után aludni ???? Fel sem hoztad neki a dolgot, meg sem próbáltad tisztázni ???

Ritka nyugodt természeted van !

2013. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom látástól vakulásig dolgozik, hogy eltartsa a családot. Valahol megértem a pofont :( Nem a düh, talán csak a fáradtság jött elő belőle.
2013. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
50%

Menj oda, és vágd pofon te is. De valami óriási baromi nagyon adj.

Nem fog mégegyszer így viselkedni.

2013. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
48%

Ha egy pofon elcsattant es nem lett következménye, lesz még társa a dolognak , sajnos!

Lesz még monokli, ez az

Biza ezt nem kellett volna szó nelkul hagyni!

Erre nem volt joga. Ez súlyos büncselekmény, a testi épségedre tör.

Szép. Ennek a házasságnak VÉGE.

Nem jöttél rá?

2013. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Az ágy másik oldalára húzódva, de lefeküdtem.

Még nem hoztam fel neki a dolgot.

Hogyan kellene tisztáznom?

Az biztos, hogy ritka nyugodt természetem van!

Én is dolgozom, csak ő utána általában a haverokkal alkoholmentes sörözik.

Vágjam pofon én is?

2013. márc. 29. 21:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!