Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem pofon vágott és semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem pofon vágott és semmit sem szólt róla. Nem pofon vágott, azt ő rosszul látta? Mit tegyek, hogy ennek ne legyen folytatása?

Figyelt kérdés

Férjem tegnap este pofon vágott.

Eddig 10 év alatt még egy pofont sem kaptam.

Most kaptam egy hatalmasat és órákig fájt. Azt hittem reggelre feldagadok, de nem.

Férjem semmit sem szólt róla. Mintha meg sem történt volna.

Lányom felébredt közben, de nem mert szólni. Ma megkértem, hogy mondja azt az apjának, hogy ilyent nem szabad csinálni és csodák csodájára azt mondta neki, hogy nem pofon vágott, azt ő rosszul látta.

Mit tegyek, hogy ennek ne legyen folytatása???



2013. márc. 29. 20:32
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Megérkezett a lepontozóhuszár,köszi!

Ja,ne szóljon semmit,hanem ny*lja ki a férje seggét,kedves ókorban élő.

Meg tűrje el,hogy agyonveri,szemrebennés nélkül,mi?


Hát szánalmas,hogy még ma is élnek ilyen nők...

2013. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Leközelebb meg csak nézzen rá,aztán várja mint a messiást hogy a férje szétcsapja a fejét egy baltával?
2013. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

34 éves vagyok, de szerintem nem kor kérdése.

9 éve vagyunk együtt.

Igen, sajnos már nem ismerem a férjem.

Lehet, hogy nője is van már?

2013. márc. 30. 11:28
 34/41 A kérdező kommentje:
Felpontoztam azokat, akik le lettek pontozva! Ne miattam pontozzanak le senkit!
2013. márc. 30. 11:31
 35/41 anonim ***** válasza:

Utolsó valaszolónak!

Szóval aki pofokat osztogat, azt sajnálni kell?

Annak baja van, és segiteni kell?

Akinek adják , az meg tartsa oda a masikat is?

Szép, igy lehet megnyomoritani valakit es cselekvökeptelenne tenni

2013. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
19%

Biztos , hogy nöje is van.

Azert nem szexel veled.

Ha most mar meg is ütött, ne tedd ki magad cirkuszoknak es tovabbi ütlegeknek, hanem menekülj el a tudta nélkül gyerekestöl , mielött tovabb romolna a helyzet.

Ennek itt van vége es kell is hogy véget vess a dolgoknak, mert ha nem teszed most meg , a helyzet rohamosan tovabb romlik.

Hallgass rám , en nem 18 évesként belekarattyolok a dolgokba, hanem szakember vagyok.

2013. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
86%

36, elég ócska szakember lehetsz, mikor minden tény ismerete nélkül kijelented, nője van...


Annyit tudunk, hogy szexet akart anyu, apu pofont adott helyette. Sem a stílusról, sem a férjről nem tudunk semmit...

2013. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Nem elég az , hogy pofont adott? Nem elég info?

Mit szeretnél még tudni???

Vagy szerinted vannak jogosan kiosztott pofonok?

Az meg rólad árul el sokat .

2013. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
És milyen szakember vagy?
2013. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy h miert kapta apofont, nincs joga ütni , erre nincs mentség , de úgy latom kar erre a kerdesre pazaroljam az idöm, mert itt mentségeket keresnek egy feleség bántalmazónak, remelem meg is kapják, hogy az áldozat meg szarabbul erezze magat es turjön
2013. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!