Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem pofon vágott és semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem pofon vágott és semmit sem szólt róla. Nem pofon vágott, azt ő rosszul látta? Mit tegyek, hogy ennek ne legyen folytatása?

Figyelt kérdés

Férjem tegnap este pofon vágott.

Eddig 10 év alatt még egy pofont sem kaptam.

Most kaptam egy hatalmasat és órákig fájt. Azt hittem reggelre feldagadok, de nem.

Férjem semmit sem szólt róla. Mintha meg sem történt volna.

Lányom felébredt közben, de nem mert szólni. Ma megkértem, hogy mondja azt az apjának, hogy ilyent nem szabad csinálni és csodák csodájára azt mondta neki, hogy nem pofon vágott, azt ő rosszul látta.

Mit tegyek, hogy ennek ne legyen folytatása???



2013. márc. 29. 20:32
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Milyen következménye kellene, hogy legyen?

Hogyan kellene számon kérjem???

2013. márc. 29. 21:20
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Te hány éves vagy, és mióta vagytok házasok? Csak azért kérdezem, mert egyrészt nagyon nem ismered a férjed, másrészt meg nagyon nem értesz sem a kommunikációhoz, sem konkrétan a saját magatok kapcsolatához sem.
2013. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
48%

Egy nappal az eset után pofon akarod vágni ? :) Ez még viccnek is rossz. Egyrészt olaj a tűzre, másrészt ne süllyedj már le az ő szintjére.


A problémákat legjobb melegében megbeszélni, de azért én egyáltalán nem hagynám annyiban ezt az egészet. Nem sérti a büszkeséged ez az egész ? Hogy tudsz ezek után majd hozzábújni ?

Tisztáznotok kell, mi vezetett idáig. Igazából a pofonról is beszélni kell, és hát a kiváltó okról is.

2013. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező,ez nem ok a férjed részéről arra,hogy megüssön.Vagy tényleg olyan hangnemet üthettél meg vele,ami kiboríthatta a bilit.Mást nem tudok elképzelni.

Csak állj elé és kérdezz rá,hogy mivolt ez x nappal ezelőtt,valamit kell hogy válaszoljon rá.

2013. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
48%

Hogy kellett volna szamonkérd? Úristen, hat elmondom: ok akkor pakolj es menj vagy mesz te.

És rendörsegen feljelenteni.

Ha te ezt nem tetted meg es ugy teszel, mintha mi se törtent volna, söt latja h a poftól magadba szálltál, máskor is pofozni fog , egyre surubben , söt verni is elöbb utobb ...

Sajnállak , ha te ezt nem fogod fel, a súlyat annak , ami történt

2013. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%

Könnyen meglehet, hogy nöje is van mar.

Ezt nem szabad elnezd es megbocsajtsd, mert ez csak rosszabb lesz, nem tisztel már teged...

Itt a baj

2013. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
-Ha ez nem kamu, hát akkor te se vagy százas. Odamennék a páromhoz összebújni és egy pofonnal jönnék el, már a házban se lenne, nemhogy még a gyerekkel nevelgetném. Ha ezért pofont kaptál, fogsz másért is.
2013. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
39%

Unom mar az ilyet h ez kamu nem kamu , kamu itt kamu ott, miert lenne kamu?

Ha ugy erzed h az ne szolj hozza!

Ilyet , hogy egyfolytaban azon agyalni mi kamu mi nem, belegondoltal milyen igazsagtalan az, amikor valaki leirja egy szokatlan problemajat es akkor jönnek a hitetlen tamások az idetlen kamu gyamújukkal, es ilyen alapon töröllnek kommenteket!

Csak úgy , a fotelból eldöntik, latatlanban, hogy á ez kamu.

Szerintem ez igazsagtalan feltételezés, csak azert mert szuk környezetedben erre nincs példa

2013. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
53%
Nem Irtam, hogy kamu, viszont nekem meg az ilyen unatkozó, kötekedőkből van elegem. Válaszoltam a kérdésre, veled nem szeretnék diskurálni.
2013. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
60%
Szakemberrel beszéld meg,mert itt használható infót már a hiányos helyzet ismeret miatt sem kapsz.Biztos vagyok benne,hogy komoly baja van a férjednek,amit nyílván nem tud vagy nem akar megbeszélni veled.Lehet potencia probléma vagy valami hasonló amirő amúgy a haverokkal sem beszélnek,annyira kényes terület.Beszéld át egy pszicholoógussal,mert könnyebben rájössz mi a baj.Aztán vagy tudsz segíteni neki,vagy nem.De mivel ô nem kér segítséget,neked kell.Addig meg ne zaklasd.
2013. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!