Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérhet a bizalom? Megörülök a félelemtől!

Figyelt kérdés
Párom 2 hete kb lebukott.Megismert egy nőt elvileg a munkahelyén,és még akkor is hazudgált mikor lebukott.1 hetet külön voltunk,aztán meghalt a nagymamám és teljesen padlóra kerületem.Kibékültünk az én jóvoltomból.Nem volt közöttük semmi,nem is találkoztak és állítólag még a nevét sem tudja.Az 1 hét alatt engem nem keresett,de a nőt igen.Új lapot nyitottunk,de egyszerűen megörülök a félelemtől és attól,hogy újra átbasz.Igaz hibáztam én is,minden végén discoba jártam,ő meg egyedül otthon.Elhanyagoltam és mindennap fújtam,hogy változzon meg.Valamikor az elején nagyon jó ember volt,de elcsesztem tudom.Próbáltam helyre hozni,de ő nem nyitott.Most nyit,de félek.Ígérte,hogy nem csesz át,és ne féljek.Kérnélek titeket,hogy mondjatok pár jó szót,hogy le tudjam magamba ezt zárni és tényleg ne a múlton rágódni és tovább tudjak lépni :(
2013. ápr. 2. 07:47
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Hát utolsó nem tudott bizonyítani,mert én sírtam vissza.

De már bánom,mert pár nap és jött volna biztos.

Tegnap beszélgettünk,és mondta hogy szüksége van rám mert szeret,és majd meglátom,hogy bizonyítani fogja tettekkel,de már olyan furcsa.Nem olyan mint az előző egy hétben,már nem bújik csókol annyit....Hát nem tudom...félek,de ha nem fog menni vagy lebukik muszáj leszek lépni,mert ha ugyan azt fogja csinálni,mint régen,hogy eltaszított magától és nem törődött velem,azt még egyszer lelkileg nem fogom kibírni.

Utolsó előtt: Sok sikert kívánok neked is,meg fogadom a tanácsodat vagy is próbálkozok vele.Adj egy esélyt te is,hát ha össze jön,de abban igazad van,hogy soha nem lesz már olyan mint régen sajnos.

2013. ápr. 3. 07:20
 22/22 anonim ***** válasza:
Köszi, én adnék neki egy esélyt de nem nagyon akarja újrakezdeni sajnos.
2013. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!