Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérhet a bizalom? Megörülök a félelemtől!

Figyelt kérdés
Párom 2 hete kb lebukott.Megismert egy nőt elvileg a munkahelyén,és még akkor is hazudgált mikor lebukott.1 hetet külön voltunk,aztán meghalt a nagymamám és teljesen padlóra kerületem.Kibékültünk az én jóvoltomból.Nem volt közöttük semmi,nem is találkoztak és állítólag még a nevét sem tudja.Az 1 hét alatt engem nem keresett,de a nőt igen.Új lapot nyitottunk,de egyszerűen megörülök a félelemtől és attól,hogy újra átbasz.Igaz hibáztam én is,minden végén discoba jártam,ő meg egyedül otthon.Elhanyagoltam és mindennap fújtam,hogy változzon meg.Valamikor az elején nagyon jó ember volt,de elcsesztem tudom.Próbáltam helyre hozni,de ő nem nyitott.Most nyit,de félek.Ígérte,hogy nem csesz át,és ne féljek.Kérnélek titeket,hogy mondjatok pár jó szót,hogy le tudjam magamba ezt zárni és tényleg ne a múlton rágódni és tovább tudjak lépni :(
2013. ápr. 2. 07:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10-Ez azoknál működhet, akik nem ilyen lelkisek. A kérdező már most szenved, mi lesz később? féltékenységi rohamok?
2013. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk kvittek,mert én szexeltem is ő pedig állítólag nem.És félek,hogy még mindig úgy érzi,hogy jön 1-el.

Nem akarok felhánytorgatni,próbálom elfelejteni,de félek a francba :(

2013. ápr. 2. 08:50
 13/22 anonim ***** válasza:
Jaj Atyúristen, jön eggyel?? Ez nem boxmeccs...ez párkapcsolat! Soha nem értettem azokat, akik játsszák a kis játszmáikat egy kapcsolaton belül, ahelyett hogy leülnének és őszintén megbeszélnék a problémáikat. Ennek semmi értelme. Ha nálatok ez így megy, akkor elég éretlen kapcsolatról van szó...én hagynám a francba...
2013. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Igazábol az van hogy te biztosra vetted a kapcsolatod.Az elején megcsaltad és ő megbocsájtott mert szeret(ez nem logikus de hagyjuk)Nem figyeltél rá,elhanyagoltad mert hát ugyis szeret,DE most attól félsz elveszited és most kezdesz kapálózni érte.Azt irod kérted változzon meg,de nem irod hogy miben.

A kapcsolatot akkor kellet volna lezárni mikor te félreléptél.Most forfult a kocka,átélheted azt mit érezhetett ő.Nem kellene ezt erőltetni mert semmi értelme,idő kérdése hogy mikor jönnek fel a múltbéli dolgok,amin már nem lehet változtatni.

Ha új lapot akarsz vele akkor végleg ásd el magadban ezt az egészet,nem hiszem hogy sikerülni fog,és ez megmérgezi az amugy is labilis kapcsolatotokat.

2013. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hoxán még azt írtad, nem akarod megváltoztatni.

Teljesen mások vagytok, nem is vagytok boldogok egymás mellett.

Tulajdonképpen mire is épül a kapcsolatotok?

Bizalom? Nincs

Kommunikáció? Nincs

Tisztelet? Nincs

Szerelem? Inkább csak ragaszkodás

Szex? Nincs infónk

Elfogadás? Nincs

Ezek és sok minden más kell egy jól működő kapcsolathoz.

Úgy látom a tiétek egy ideje szivatóval indult most meg csak köhög.

2013. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én csak az utolsó mondatodban nem vagyok biztos.

Hogy érted a továbblépést?

Vele vagy Nélküle??

A múltat mindenképpen le kell zárni. Ha együtt akarjátok folytatni akkor is tiszta lappal kell indulni és szigorúan tilos felhánytorgatni a múltat. Meg kell bíznod benne ismét. Nálunk is ez van amúgy, próbáljuk visszahozni a régi dolgokat majd kiderül mekkora sikerrel. Én adnék neki még egy esélyt, de ha azt is eljátssza lapát.

2013. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem boxmeccs de az én párom is ugy gondolta, hogy az adott kölcsönt illik viszonozni. Legalábbis a kétségbeesett pánikszerü érzéseket mindenképp. Kidobott mert smároltam egy pasin a haverjával. Én nem akartam elengedni és mióta rájött, hogy szeretem és vissza akarom kapni azóta szórakozik velem. Meg kell küzdenem érte és igenis meg akar leckéztetni. Hiába nem szabadna sajnos párkapcsolatban is működik a fogat fogért szemet szemért elv. És ha megdobod kővel sajnos nem kenyérrel dob vissza hanem sziklával. Átéltem nemrég amit ő azon a bulin amikor én megcsaltam a csókkal. Szex nem volt, de az hogy látott mással smárolni hihetetlen fájdalom lehetett neki. Most hogy én láttam mással rögtön megértem mekkora.

De ne félj ettől előre kedves kérdező. Egyáltalán nem biztos, hogy a Te párod is meg fogja tenni.

2013. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó kettő a válaszaitokat.Én is megértettem sok mindent,és remélem befejezte a csajjal.próbálok megbízni benne,és remélem nem kapok még 1 pofont.Ha még egyszer eljátsza ugyan ezt,akkor ha sírva fog könyörögni sem fogadom vissza.Ha kibírtam 1 hetet nélküle,kibírom a többit is,pedig rendesen élő halott voltam,megtörtem teljesen.
2013. ápr. 2. 13:24
 19/22 anonim ***** válasza:

Én is az voltam nélküle és mikor a bulin megláttam mással szó szerint kicsúszott a lábam alól a talaj. Lerogytam a földre és zokogtam ott mindenki előtt, a gyomrom görcsbe rándult és émelyegtem. Teljesen összetörtem. Hazarohantam.

Másnap irta, hogy az a lány akivel kézenfogva(!) láttam csak egy jóbarátja volt. (tollas a hátam??)

Nem tudom mit higyjek ezek után.

De jól teszed, hogy nem engeded vissza. Egy esélyt mindenki megérdemel tartsd nyitva a szemed és figyelj a jelekre és próbálj bízni benne amíg nem ad okot az ellenkezőjére. Akkor viszont dobd ki. Jó lenne tudni megszakitott-e minden kapcsolatot azzal a nővel. Majd adódik, hogy meg tudsz-e benne bízni ezek után vagy kár is erőltetni mert sajnos az is előfordulhat, hogy semmi nem lesz ugyanolyan mint rég. :( Ez a veszélye az ilyen kapcsolatoknak én is ettől félek ha mi egyszer újrakezdjük mindig ott lesz a félsz. De azért egy esélyt még adnék a dolognak próbálunk a tőlünk telhető legtöbbet megtenni a dolog érdekében :) Sok sikert Nektek is!!

2013. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Bizonyítson, utána kap esélyt. Ne add könnyen magad. Sokkal jobban becsülik amiért meg kell küzdeni :D
2013. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!