Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi az az idő. Amit érdemes várni. Hogy hátha keres. Mert meggondolta magát?

Figyelt kérdés
Szakítás
2013. ápr. 2. 21:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
én már féléve várok igy egy csajra,elég nehéz,mert ugye a nők büszkesége többet ér neki mint a lehetséges boldogság
2013. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Lány vagyok... :/ És bármit megtennék érte:(
2013. ápr. 2. 21:46
 13/27 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg?
2013. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Gyerekek voltunk még szinte amikor összejöttünk. Neki volt más is közbe amit megbocsájtottam. Hát most én szakítottam hogy egy sráccal megpróbáljam.. De rájöttem hogy nincs is erre szükségem mert őt szeretem.. Ezt viszont ő nem tudja elnézni. :(
2013. ápr. 2. 21:49
 15/27 A kérdező kommentje:
Soha nem kért bocsánatot semmiért. Mindig én kereste. Az hogy nyolc évig együtt voltunk csak miattam volt. Elgyengültem elcsesztem és nem kellek neki:(
2013. ápr. 2. 21:50
 16/27 anonim ***** válasza:

persze ő meg egy ruhadarab amit le és fel lehet venni...

"Lány vagyok... :/ És bármit megtennék érte:(" amúgy itt kezdődnek a gondok. Mondjuk az eszed alapján 15 nél nem gondollak többnek.

2013. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ha szakitottatok, akkor minek keresni még egymást? ez a múlt, zárd le, kész....
2013. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
17 éves korom óta vele vagyok soha nem voltam mással. Most 25 vagyok és igen lehet hogy naív mert még mindig hiszem hogy van olyan hogy csiszolódni alakítani egymást. Megpróbáltam mással, de nem jó. Ahoz hogy értékelni tudjam őt kellett hogy mással legyek. Ahogy neki is régen. Nem vagyunk egyformák mindenben különbözünk. De nem kell elítélni egyből. Mert én még hiszek abban hogy szeretni valakit bármi is történjen.
2013. ápr. 2. 21:54
 19/27 anonim ***** válasza:
ok.. a te életed, szenvedd akkor végig vele..
2013. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
jah a te életed felesleges bármit is mondanunk majd megtapasztalod kínlódj csak ha nem vagy képes észhez térni
2013. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!