Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi az az idő. Amit érdemes várni. Hogy hátha keres. Mert meggondolta magát?

Figyelt kérdés
Szakítás
2013. ápr. 2. 21:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Tényleg érzem hogy alakult már ez az egész, nem volt szenvedés, csak most én rontottam el. És nagyon bánt. Várok rá még nem adom fel. De ha ő is így hozzá mint ti válaszolók.. Tényleg elengedem. De még nem most. Tényleg így megy? Fel kell adni?? Elfelejteni? Eldobni ami elromlott ahelyett hogy helyrehozd? És ha még működhet?
2013. ápr. 2. 21:57
 22/27 anonim ***** válasza:
amit 8(!!!)év alatt nem lehetett helyrehozni, azt miért lehetne a további évek során?
2013. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
42%
Mára elég volt ennyi, menj kicsikém alukálni holnap iskola van.
2013. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mert eddig ő rontotta el a hülyeségeivel. Hét évente változik az ember. Most én csináltam hülyeséget. Nem kellett volna. De biztos vagyok benne hogy ezután már működne mert mindketten átéltünk dolgokat. Miért hagyjam, hogy másé legyen, az amit én csiszoltam tökéletessé... Nektek nem hiányzik az első komoly kapcsolatotok? Úgy beszéltek erről mint egy rongy amit eldobtatok. Én nem akarom eldobni. Nekem nem kell más!!
2013. ápr. 2. 22:04
 25/27 anonim ***** válasza:
Pár nap után keresett volna, ha rendbe akarná hozni. Nem érdemes tovább reménykedned, csak magad kínzod.
2013. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Rohadtul, de rohadtul nem hiányzik!!!!!!! Sokkal boldogabb vagyok most mással, aki végre boldoggá tesz, és nem a földbe döngöl!!!!!
2013. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát, a páromnak van egy "barinője" és azok hetente 3-szor szakítanak, hétfőn a pasi, szerdán a csaj, pénteken meg közös megbeszélés alapján. Akkor szombat, vasárnap újra összejönnek, happység van, aztán hétfőn újra. Ha ilyenek vagytok, akkor elég egy fél délután és keresni fog. Amúgy meg szakítás után meggondolni magad az milyen már...
2013. ápr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!