Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az hogy a barátom napok óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a barátom napok óta le se szarja a fejem, nem tudom miért, és még én keresem őt, helyes?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de napok óta nem keresett a barátom. hétfőn mikor utoljára taliztunk még minden a legnagyobb rendben volt, azóta nem keres, nem ír, nem hív, le se sz*ar.

mindig ő keres engem, ő írt rám először, ezért furcsa.

kedden én írtam rá, egy mondatot írt, utána semmibe vett.

ha most megint ráírok én hogy mi van? akkor az nyomulás??? nem akarom hogy azt gondolja, hogy rá akarom magam erőltetni, de elkezdtem félni, félteni a kapcsolatot...


2013. ápr. 5. 14:43
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

okés... kivárok... ha nem ír, akkor hagyom.

ezek szerint akkor jól beetett és elhitetette hogy fontos vagyok neki... azért ez így elég ledegradáló, hogy úgy gondolja, hogy még magyarázatot sem érdemlek

2013. ápr. 5. 20:14
 22/55 anonim ***** válasza:
Szerencsere 3 honap az meg nem olyan sok!
2013. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
tényleg nem sok... de nekem azért sokat jelentett :(
2013. ápr. 6. 09:07
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

Azért valahol minden kapcsolatnak el kell kezdődnie,nem lehet egyből 1 éve járni.

Persze,hogy 3 hónap is jelent valamit,egy hét alatt is fontossá válhat számodra valaki.

Mi a helyzet? Azóta sem keresett?

2013. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

nekem ő nagyon fontos volt. nem csak a pasim volt, de a barátom is. mármint barát barát... olyan jól el tudtunk beszélgetni mindenről. alapvetően különbözőek vagyunk, de mégis meg volt a közös nevező az első pillanattól fogva.

semmi változás azóta sem. nem reagált semmit. látom hogy fent van most is.

holnapig még reménykedem, de hétfőn elkezdődik a processing szakasz. muszáj valahogy tovább lépnem... ma éjjel semmit nem aludtam, ő volt a fejemben végig, és mikor indultam munkába bőgtem el magam. asszem tudatosult a dolog.

azaz igazság nem is az fáj a legjobban, hogy "kidobott", hanem ahogyan elbánt velem. hogy egyetlen szó nélkül. ez a módszer. ez nagyon megalázó.

iszonyatosan hiányzik pedig gyűlölnöm kéne :(

2013. ápr. 6. 14:50
 26/55 anonim ***** válasza:
84%

Az nem lehet,hogy neki fogalma sincs erről?

Hogy te már gondolatban szakítottál is,és vége a kapcsolatnak? Mi van ha csak hülye napjait éli,és aztán meglepően tapasztalja majd,hogy szakítottatok?

Most ez tudom,hogy tök mindegy.

De facebookon egy pár vagytok még?

Mert gondolom ha alapvetően ennyire nem érdekli,akkor akár ott is egy megváltoztatott állapottal tudatja veled,hogy mi a helyzet.

A másik amit nem értek,hogy miért?

Azt mondtad minden oké köztetek.

Egyébként sajnálom,ha tényleg így szakított veled,akkor ne is sajnáld,jön majd valaki aki jobban megbecsül :)

2013. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt jó lenne személyesen megbeszélni, mert nagyon furcsa. Nincs olyan ember, aki így szakítana. Mikor fogtok megint talizni? Most hétvégén semmi?
2013. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

Facebookon sosem volt bejelölve, hogy kapcsolatban! Én sosem szerettem így bejelölgetni, hogy kivel vagyok kapcsolatban... szerintem ő sem, de erről sosem beszéltünk, pont amiatt mert ha ő akarta volna is bejelölni, én nem akartam volna.

hát ez az amit én sem értek!!! hogy miért???

hétfőn taliztunk utoljára, és elhihetitek minden pont ugyanolyan volt, mint az összes többi talinkon. nem tűnt unottnak, nem tűnt frusztráltnak, dőlt belőle a szó. sőt, le is feküdtünk, az is tök jó volt, ugyanolyan szép.

ugyanúgy kikísért a buszhoz, meghívott kajálni...

most meg már majdnem egy hete semmibe vesz. ha mondjuk szakítani akart, miért nem mondta meg akkor? vagy miért nem írta meg a tali után, vagy bármikor a hét folyamán?!

igazatok van, eddig én se gondoltam, hogy létezik ilyen szakítási mód, még az sms-es megoldás is méltányosabb.


tali az nem fix, a vasárnapi talikat is mindig meg szoktuk beszélni cseten... és mindig ő szokott rákérdezni hogy akkor ekkor meg ekkor tali... de mivel a vasárnap este már "rutin", és mivel eddig úgy néz ki, nem fog szóba állni velem már ma se, így elmarad a holnapi határozatlan időre.

mondom még reménykedek, de ahogy telnek a percek, egyre kevésbé bizakodom. még az a jó, hogy egész nap dolgozom, így nem kattog minden percben rajta az agyak, csak 20 percenként :(.

2013. ápr. 6. 17:15
 29/55 anonim ***** válasza:
Még egyszer kérdezz rá,hogy akkor találkoztok e holnap ?Szerintem is személyesen kellene ezt megbeszélni.Ha nemet mond ne erőltesd.
2013. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2013. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!