Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az hogy a barátom napok óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a barátom napok óta le se szarja a fejem, nem tudom miért, és még én keresem őt, helyes?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de napok óta nem keresett a barátom. hétfőn mikor utoljára taliztunk még minden a legnagyobb rendben volt, azóta nem keres, nem ír, nem hív, le se sz*ar.

mindig ő keres engem, ő írt rám először, ezért furcsa.

kedden én írtam rá, egy mondatot írt, utána semmibe vett.

ha most megint ráírok én hogy mi van? akkor az nyomulás??? nem akarom hogy azt gondolja, hogy rá akarom magam erőltetni, de elkezdtem félni, félteni a kapcsolatot...


2013. ápr. 5. 14:43
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :(
2013. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ez tényleg nagyon durva... Soha többet ne írj neki, vagy ha írsz is neki, csak küldd el lazán a fenébe. Sajnálom hogy ilyen pasival hozott össze a sors, de erősnek kell lenned, az élet megy tovább, nem áll meg, légy pozitív, tekints a jövőbe boldogan, optimistaként. Hiszen ennél már csak jobbat kapsz és érdemelsz. Komolyan mondom, ez egy undorító alak, mert ha lenne benne egy csöppnyi empátia, határozottan kimondta volna: "többet már nem akarom folytatni ezt veled, ezért meg azért". De téged ehelyett "ilyen szépen" lekoptatott, lesz*rva hogy mit érzel, hogy téged a földbe tiporhat érzelmileg. Ez a legalja, hidd el, ennél már csak jobbat kapsz (még ha sok bunkóval is hoz össze még a sors, ez szerintem túl tesz mindegyiken) Ha most hanyagolod sokáig, szerintem később keresni fog, mert a kétségek, kérdőjelek benne is megmaradtak, hiszen 3 hónapig azért csak kedvelt téged valamennyire, és nem tudja hova tenni ezt magában sem. Talán sok volt neki ez a kapcsolat, sok volt belőled, magányra vágyott, nyugira, több szabadteret akart. Lehet, hogy beijedt mint egy kisgyerek, fél az újabb elkötelezettségtől vagy az újabb csalódástól. Talán kiélte mostani szexuális hiányait veled, és nem szeretett igazán, ezért akarja lezárni. De a sorstól visszakapja ezt majd, ha nem is tőled, de másik lánytól biztosan. Én úgy gondolom, ha megpróbálsz erős nőnek lenni, mint ahogy mondtam, bármennyire is nehéz lesz ezt neked most megvalósítani, majd idővel vissza fogja még sírni magát. Lehet hogy csak a szex miatt, lehet hogy az érzelemhiány miatt, nem tudom. De ez általában mindig így szokott lenni, hidd el, ezt tapasztalatból mondom, másoknál is ezt láttam. Egyet jegyezz még meg: ha újra keres majd, SOHA, ismétlem soha ne adj neki újabb esélyt, mert ugyanúgy eljátssza ezt majd veled, kihasznál. Lehet hogy talán majd megint pár hónapig érezni fog irántad valamit, de az minden bizonnyal elmúlik nála. Az egész kapcsolatot átlátom, de bocsánat ha tévedek: neki csak addig voltál izgalmas, szerethető, amíg nem igazán voltál az övé. Mikor már látta hogy az övé vagy, birtokol téged, és ő is megkapta ami hiányzott neki, már feleslegesnek tartotta tovább éltetni az egészet, visszahúzódik, mostmár nem tart érdekesnek téged. Biztosan fog mást keresni, de a lelke mélyén te is ott leszel, mint egy nagy kérdőjel. Mert ő sem biztos a szakításban, nem biztos hogy ezt akarja, mert fél attól, hogy talán rosszul dönt és sokkal rosszabb lenne nélküled neki. Azért is volt ilyen gerinctelen, bunkó veled, mert nem tudta mit akar ő sem. Valószínűleg elő fog majd venni téged a "könyvespolcról", de remélem akkor már elmúlnak az érzelmeid iránta, és jól elküldöd majd a fenébe. Egyébként én ezt tapasztalatok alapján látom így, lehet nem így lesz, de az esetek többségében a környezetemben, a barátnőim sztoriait hallgatva szinte mindig ez lett a fejlemény. Lehet soha nem fog már keresni, mert ezzel lezárta magában az egészet, de én sok esélyt adok neki, hogy visszasírja majd még magát nálad, és csak reménykedek benne, hogy te majd szépen elintézed őt, lazán és magabiztosan.
2013. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elhinni, hogy valaki ilyen gerinctelenül szakít a barátnőjével. Hol a magyarázat, hogy lehet így tovább lépni? ÁÁÁ, kitaposnám a belét...
2013. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem olyan furcsa...

Ha ilyen csúnyán és ridegen eltud veled bánni,akkor hogy tudott olyan kedves is lenni veled még múlt héten?

Hogy tudott megpuszilni,megölelni,csak éreznie kellett már akkor,hogy nem szeret...De minden jel arra utalt,hogy szeret...Nem értem én ezt.

Aljas dolog,ne sírj érte,hagy a fenébe!


[link]


Gondolj erre :)

2013. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Szia! Van valami fejlemény?
2013. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok, el nem tudom mondani milyen jól esnek az írásaitok, a lelket öntő szavaitok! Sokkal jobban érzem magam már attól, hogy biztattok engem és támogattok, még így a névtelenségbe burkolózva interneten keresztül is! Nagyon nagyon szépen köszönöm nektek!

És abszolút igazatok van, egyszerűen gusztustalan egy eljárási mód volt ez, és senki az égegyadta világon nem érdemelné meg, hogy ilyen gerinctelen módon szakítsanak vele.

ha nem írok rá, akkor igazából nem is ír semmit se... így is úgy kellett kikönyörögnöm belőle ezeket a válaszokat.


Kedves 21:22-es tökéletesen felvázoltad a helyzetet, szerintem abszolút ez történt amit leírtál! kiélte rajtam a szexuális vágyait, mert épp én voltam kéznél, és most hogy megvoltam, rámunt és ennyi volt. így utólag visszagondolva minden erre utal sajnos.

Ha keresni is fog, biztos, hogy nem fogom visszafogadni, ennél azért büszkébb vagyok.

És igazad van... nagyon sok bunkó pasi létezik, de azt hiszem ő mindenkin túltett maximálisan.

2013. ápr. 8. 18:58
 47/55 A kérdező kommentje:

Szóval mára már megnyugodtam. Mikor reggel felkeltem még éreztem egy erős nyomást a mellkasomban, és vele álmodtam az éjjel is.

Aztán lassan feloldódott a nyomás, és igazából tudatosult bennem, hogy tökre igazatok van, egyszerűen nem érdemli meg hogy ennyire padlóra kerüljek miatta. Nem érdemli meg,

2013. ápr. 8. 19:31
 48/55 A kérdező kommentje:

mert le se szarja, hogy mit érzek, hogy ez milyen rosszul esik, és igazából ez fáj a legjobban. soha, de soha nem gondoltam volna, hogy így ér véget, ennél még a sorozatos megcsalás is jobb lett volna esküszöm.

Szóval most erősnek érzem magam. még fáj, főleg ha az együtt töltött időkre emlékezek, rossz belegondolni, hogy többet nem lesz ilyen, de most már nincsenek depressziós gondolataim, nem érzem azt, hogy ezzel vége az életemnek, hogy ennyit érek, ahogyan ő elbánt velem.

most magamra fogok koncentrálni elsősorban, és optimista vagyok. biztos vagyok benne hogy ezzel a hozzállással pár hét, esetleg 1-2 hónap alatt teljesen közömbösítem őt magamból. facebookra pedig egy csomó mosolygós gépet fogok feltölteni hogy lássa, abszolút nem rendített meg a "szakítás".

2013. ápr. 8. 19:40
 49/55 A kérdező kommentje:

Kedves 15:05-ös!

Azóta nincs fejlemény, amit már leírtam tegnap, de szerintem nem is lesz.

2013. ápr. 8. 19:42
 50/55 anonim válasza:
100%

Mi végül is szakítottunk :c

Vagyis én szakítottam vele :/

2013. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!