Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az hogy a barátom napok óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a barátom napok óta le se szarja a fejem, nem tudom miért, és még én keresem őt, helyes?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de napok óta nem keresett a barátom. hétfőn mikor utoljára taliztunk még minden a legnagyobb rendben volt, azóta nem keres, nem ír, nem hív, le se sz*ar.

mindig ő keres engem, ő írt rám először, ezért furcsa.

kedden én írtam rá, egy mondatot írt, utána semmibe vett.

ha most megint ráírok én hogy mi van? akkor az nyomulás??? nem akarom hogy azt gondolja, hogy rá akarom magam erőltetni, de elkezdtem félni, félteni a kapcsolatot...


2013. ápr. 5. 14:43
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

jó, de akkor rögtön másnap írt... most viszont már eltelt lassan 4 nap... ami elég hosszú idő. :(

írjak neki most? vagy még várjak holnapig? látom hogy fent van cseten :(

2013. ápr. 5. 17:25
 12/55 anonim ***** válasza:

Írj!

Megér neked annyit,hogy még egész mai nap szarul érezd magadat mert nem keres?

Figyelj,ha írsz neki megnyugszol.

Ha valami baj van,úgyis kifog derülni,ha írsz neki ha nem!

Ha írsz neki,akkor csak saját magadon segítesz,hogy nyugodtabb leszel,és nem fog ezen pörögni az agyad :)

2013. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
Majd írd le mi volt :)
2013. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

na ráírtam!

közömbös volt.

kérdeztem mi újság? reakció: semmi, végre péntek.

aztán mivel ő nem kérdezett vissza velem mi van (pedig mindig megkérdii!!!), felhúztam az agyam és megkérdeztem mi van vele, miért nem akar írni? erre semmit nem reált 25 percig! semmit! de látta, mert ugye a drága jó facebook kiírja!

erre még jobban pipa lettem és mosolygó smiley-val megkérdeztem, hogy most komolyan nem válaszolsz?

azt írta idézem!!!!!!!! "nem tudok miről írni, gitározom." mosolygó smiley a végén ...

sosem volt ilyen... sosem.

erre annyit irtam, hogy olyan még sosem volt hogy nem volt miről írnod, de hogy ha annyit ír is hogy paff is valami...

erre semmi reakció, eu volt kábé fél órája, azóta ki is lépett a fészbúkról, persze semmi elköszönés.


most ez micsoda emberek, őszintén???? én nem vagyok gondolatolvasó, megkérdeztem mi baja, ő meg ilyen bunkón és látványosan semmibe vesz, holott semmi nem történt közöttünk ami erre adna indokot! komolyan úgy érzem felcserélődtek a szerepek és ő a lány én meg a fiú.

most szerintetek ezek után mit csináljak?

az biztos, hogy többet én nem tépem a szám. azt hiszem mindet megtettem. ha ezek után nem ír nekem, akkor komolyan elgondolkodom, hogy mi a büdös francért szerettem bele és hogy mi is volt ez a 3 hónap? vagy kit is ismertem én meg? vagy csak mostkezdem megismerni?!

össze vagyok zavarodva, de nekem akarom hogy padlóra küldjön lelkileg, nem engedhetem meg hogy az amúgy is csekély önértékelésem emiatt átmenjen mínuszba...

2013. ápr. 5. 19:44
 15/55 A kérdező kommentje:

bocsánat a rengeteg félregépelésért, de nagyon ideges vagyok emiatt! boldog voltam vele és most hirtelen csak pislogok mint nyuszi az országúton, hogy mindenféle magyarázat nélkül vége a kapcsolatomnak és még csak MAGYARÁZAT-ra sem méltat.

másik lányra gondoltam, de azért tartom ezt valószínűtlennek mert látom hogy munka után éjfélig active fészen meg ilyenek... persze semmi sem kizárt, de akkor is bármiféle magyarázat nélkül így ignorál???

2013. ápr. 5. 19:48
 16/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég érdekes,egy szerelmes pasi nem így szokott viselkedni...Szerintem jó lenne egy személyes beszélgetés hogy akarja e egyáltalán folytatni,mert ennek így tényleg nem sok értelme van.
2013. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

De nincs még vége a kapcsolatodnak :)

Ne emiatt legyen vége.

Azt értem,hogy nagyon ideges vagy miatta,teljesen megértem.

Furcsa amit válaszolt neked.

De csak ismered már annyira,hogy tudod,hogy ez nem rá vall,de akkor viszont ne gondolj egyből a legrosszabbra,nem szakítana így szerintem ( bár te ismered!!)

Az én párom is sokszor megcsinálta már ezt,azt mondta,hogy majd keres este,nem keresett.Felhív másnap,nem hívott.Már sokszor kicsaptam a balhét emiatt,akkor kicsit összeszedi magát,és keres.De sokszor írok neki én is,és nem válaszol,közben aktív fb-n,aztán reagál 30 perc múlva,aztán a kövi üzenet újra 30 p múlva jön..szóval ez előfordul..

Mondjuk ő azért ír ilyenkor,hogy bocsi kicsim most nem igazán tudok beszélgetni..

de ha azt mondod,hogy legutóbb minden rendben volt,akkor mi történhetett?

Kérdezz rá konkrétan szerintem,hogy szakítani akar?Vagy mi ez a hülyeség...

2013. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

szemelyesen kene tudom. de hogy kezdemenyezzek ezek utan talit ??

igazabol minden vasarnap este szoktunk talizni...

amit o akar mindig. ha most nem akar akkor szerintem keresztet veth etek rank.

2013. ápr. 5. 20:01
 19/55 anonim ***** válasza:
100%

Huh szegeny te :(

Nem ertem miert ilyen, valami biztos van.

Megertelek, en is voltam ilyen helyzetben :(

Szerintem varj meg egy darabig, hogy o keressen!

Ha nem, akkor hagynod kell :(

2013. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

eddig úgy gondoltam, hogy ha egyszer véget ér, nem így fog véget érni, mivel nem egy nyámnyila gyerek. előttem csak két barátnője volt, mindegyik évekig tartott, tehát azt gondolom van benne, vagyis kellene lennie benne már némi toleranciának...

az tény, hogy elég egoista és tény, hogy szeret "uralkodni" a nőkön, nem egy érzelmek vezérelte ember (elmesélte, hogy az előző barátnőjének elfelejtette a szülinapját, és hogy emiatt a csak pikkelt rá még 6 hó után is... és ő még bocsánatot sem kért tőle... erre nem reagáltam semmit, mert én ugyanúgy besértődtem volna szerintem)

de mint írtam, eddig nem volt ilyen, nem reagált sosem így a kérdéseimre, mindig visszakérdezett, mindig érdekelte mi van velem, hogy telik a munka, mit csinálok épp stb.

sajnos nem tudunk / tudtunk gyakran talizni heti 1-2-3x mivel a munkáink beosztása más...


kedves utolsó, amit írtál kicsit megnyugtat, hogy a te pasid is szokott ilyet csinálni. nem akarom, hogy így érjen véget.

ha már véget ér, akkor legalább személyesen és mondja el az okát.

nem tudom most mit tegyek, mi lenne a helyes.

2013. ápr. 5. 20:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!