Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az hogy a barátom napok óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a barátom napok óta le se szarja a fejem, nem tudom miért, és még én keresem őt, helyes?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de napok óta nem keresett a barátom. hétfőn mikor utoljára taliztunk még minden a legnagyobb rendben volt, azóta nem keres, nem ír, nem hív, le se sz*ar.

mindig ő keres engem, ő írt rám először, ezért furcsa.

kedden én írtam rá, egy mondatot írt, utána semmibe vett.

ha most megint ráírok én hogy mi van? akkor az nyomulás??? nem akarom hogy azt gondolja, hogy rá akarom magam erőltetni, de elkezdtem félni, félteni a kapcsolatot...


2013. ápr. 5. 14:43
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
valtozatlan. :-( miert tette ezt velem :-( mire volt ez jo... hogy lehet ennyire onzo
2013. ápr. 6. 20:14
 32/55 anonim válasza:
100%
Velem is volt ez az utolsó barátomnál. Láthatólag oda volt értem :) de a 3. hónapban egyre inkább hanyagolt én meg mondtam neki h nekem ez így nem jó, ha szeret változtat, ha meg nem akkor hagyjuk az egészet...
2013. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
és együtt maradtatok végül? mit reagált?
2013. ápr. 6. 22:50
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlò szituban vagyok jelenleg én is a pàrommal. Mi is még csak 3 hònapja vagyunk együtt. 3 napja nem keres, nem hív, semmi, pedig eddig mi is minden nap beszéltünk. Az elején mindig szinte õ keresett engem, a 2. hònaptòl kezdve mindketten ugyannyiszor kerestük egymàst, mostanàba meg szinte mindig én kerestem és én ebbe belefàradtam, beleuntam. Ha nem keres, én sem keresem õt, hiszen nem én vagyok a férfi a kapcsolatban, nem akarok szerepcserét. Én viszont veled ellentétben erõsebben bírom a "hiànyt", akàr 2-3 héten keresztül is képes vagyok hanyagolni õt, ha õ is hanyagol engem. Ha ennyi idõ utàn sem keres, akkor hagyom õt a fenébe, nem érdemel annyit az egész. Pedig hidd el nekem is nagyon fàj ez, mert én is nagyon nagyon szeretem õt, de nem tudok vele mit kezdeni, ha egyszerüen bolond. Mindig ezt mondom magamnak: erõs vagyok, nõ vagyok, engem ilyen pasi nem is érdemel meg aki nem veszi komolyan az érzéseimet, nem becsül meg engem eléggé. Szerintem neked is így kellene gondolkoznod, nem kéne hagynod, hogy ilyen rosszul érezd magad egy pasi miatt fiatal nõ létedre, akàrmennyire is szereted õt. Hidd el én is nagyon szeretem a pàrom, de ha olyan lenne a lelkiàllapotom miatta, mint a tiéd a te pàrod miatt, akkor idõvel lehet öngyilkos lennék... Légy erõs, türelmes, vàrd meg amig õ keres, ha nem keres, hagyjad, talàlsz te még sokkal jobbat aki jobban szeret és megbecsül téged, hiszen fiatal vagy, elõtted az élet! Kösd le magad valamivel, bulizz egy jòt, pròbàld meg nélküle is nagyon jòl érezni magad, légy a baràtaiddal, sportolj, stb stb! Ha szeret és làtja rajtad hogy te jòl meg vagy nélküle is, akkor ideges lesz, és tuti hogy keresni fog, sõt még az is lehet hogy loholni fog utànad mint egy pincsikutya! ;) Szòval pròbàlj meg erõs lenni, boldog lenni, feledkezz meg ròla egy kicsit! Sok sikert! :)
2013. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó hozzászóló nagyon szépen köszönöm a biztató, megerősítő sorokat! El se hiszed, most hirtelen mennyivel jobban érzem magam, hogy ezeket elolvastam!

Teljesen igazad van, a hozzáállásod nagyon tetszik.

Az tény, hogy most padlóra került az önbecsülésem, de próbálom úgy felfogni, ahogy te is, hogy erős vagyok, és sokkal jobbat érdemlek én nála. Per pillanat még elképzelni se tudom, hogy más pasi érdekelni tudjon, de majd idővel :)

ÉS most ti hogy álltok?

2013. ápr. 7. 11:45
 36/55 A kérdező kommentje:

nem bírtam ki, ráírtam megint.

kérdeztem hogy még mindig semmi? azt írta nem sok. visszakérdezett hogy és velem? gondoltam ez már haladás.

aztán írtam már sort, majd megkérdeztem, talizunk e ma, és ez volt negyed órája, láttam, és nem reagál rá.

Azt hiszem ezt mindent elmond. feladom.

legszívesebben elküldeném minden létező ocsmányságnak, de az nem segít sajnos semmit, csak némán szenvedek. :(

2013. ápr. 7. 14:32
 37/55 anonim ***** válasza:

Nem írt vissza még most sem?

Miért nem írod meg neki,hogy miért nem beszélsz velem?

2013. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, csajszi?
2013. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

A szemet!

Szegenykem, nagyon sajnallak :(

Velem is volt ilyen, aterzem a helyzeted.

A kozhely jon: idovel jobb lesz, el kell felejtened!

2013. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

nagyon bepipultam, és beírtam, hogy köszi hogy válaszra méltatsz!

erre írt, hogy bocsi, de nincs kedve... (mármint a talizásra válaszolta).

és ezután megkérdeztem, hogy ma nincs vagy soha?

és 20 perc után írt vissza, hogy "őőő nem tudom, per pill sok nincs."

és ennyi volt, erre már nem reagáltam, érthető okok miatt és azóta csak sírok igazából. most egy kicsit összeszedtem magam, de holnap ha felkelek még rosszabb lesz.

köszi nektek a támogatást és a megértést :(

tudom, hogy idővel jobb lesz... egyelőre nem tudom elképzelni, hogy valaha fogok még pasit szeretni, el fogom viselni más érintését.

azt hiszem az a legeslegfájóbb az egészben hogy közömbös irántam! vagyis sosem érzett semmit. a közömbösség a legrosszabb :( a szeretet ellentéte.

most már olyan kérdést kéne kiírnom hogy hogyan éljem ezt túl, de most semmilyen tanács igazából nem enyhít a dolgon.

:(

2013. ápr. 7. 20:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!