Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gáz az, ha egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz az, ha egy 17 éves lány komoly párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
16 voltam amikor összejöttünk, pár hónap és 18 leszek. ő 3 évvel idősebb nálam. kiírtam egy kérdést, amiben ez ki is derült rólam. ketten is írták, hogy fiatal vagyok még, nem lehet komoly kapcsolatom... miért is nem? nem azt mondom, hogy vele fogok összeházasodni, de már évek óta együtt vagyunk, szeretjük egymást. a 17 éves az nagyon kicsi vagy mi van? hány éves kortól "normális" boldog kapcsolatban élni?
2013. ápr. 8. 16:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9! amit írtál, nem helytálló, mert egy 40-s nő éppen lehet úgy szerelmes, mint egy tini, nem általánosítok az előző kapcsolatból, mert minden ember más, oké vannak ilyenek

a másik egy kapcsolat alapja a bizalom, ez kell mindegy milyenről beszélünk N

2013. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
azt mondtam, hogy ugyanennyire lehet szerelmes. csak talán jobban is egy fiatalabb, de ugyanannyira is :D
2013. ápr. 8. 17:09
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
Az tök jó, ha jól megvagytok, nincsen ezzel semmi gond. De viszont, ha ő neked az első vagy nem volt sok tapasztalatod előtte, előbb utóbb kíváncsi leszel más férfiakra is. Ez lehet hogy 5 vagy 10 év múlva jön elő, de előbb utóbb kibukik, hogy nem élted ki magad. Persze vannak kivételek, de sok ilyet ismerek baráti körömben és bizony ez mindenhol előjött, ahol ennyi idősen ismerték meg a párjukat. Mielőtt megköveznétek, nem azt akarom mondani, hogy feküdj össze mindenkivel, egyáltalán nem erről van szó, de ha majd évek múlva jön egy érdekes fiú és kíváncsi leszel rá, vonzódni fogsz hozzá, bizony nagy lesz a kísértés és akkor jut eszedbe, hogy milyen is lehet mással a szex.
2013. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azért szóltak be, mert magukból (meg a sztenderdből) indulnak ki. Van egy haverom, ők 14L-17F aránnyal jöttek össze. Mindenki azt mondta, esélytelenek, a srác amint a farkát fogja előnyben részesíteni, otthagyja. 4 éve vannak együtt. Nagyon boldogok. Nagyon szagos, hogy mikor kéri meg a fiú a lányka kezét, ha jól tudom, megy a szervezkedés. Van ilyen is.


Én 17 voltam, mikor párommal összejöttünk. Mondjuk tény, hogy a baráti körök tudták, hogy mindketten komoly kapcsolatpártiak vagyunk. Ez 3 éve volt, mi nyáron esküszünk. Igenis lehet komoly kapcsolata egy 16 évesnek is. Ne higgy a buta embereknek!

2013. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen persze ilyen is van, mindig megvannak a kivételek, de akkor beszélj már amikor 10-20 éve lesztek együtt és még mindig csakis egymásra vágytok és egyáltalán nem lesztek kíváncsiak már férfira és nőre. Nekem ne beszéld be hogy az a 14 éves lány majd 30 évesen nem fog arra rádöbbenni hogy nem élte ki magát. Persze most még nagy a szerelem de majd ha 15 éve együtt lesznek rájössz hogy az a 4 év nem egy nagy szám.
2013. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz, a világ lett gáz :)
2013. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Remélem a barátom ezt nem találja meg elolvasni mert még azt hiszi rólunk van szól és én írogtomk itt házasságról.Mivel pont 16 éves voltam mikor összejöttunk, most 17 vagyok 3 hónap múlva 18 és 3 év van köztönk. :))
2013. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nem tudom miért töröltetted a hozzászólásomat, amikor rendesen leírtam, hogy szerintem mért gáz. ha nem tetszik a negatív kritika akkor talán nem kellene kiírnod ilyesfajta kérdést.
2013. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

utolsó, én esküszöm nem töröltettem semmit :S melyik volt a te hsz-d? nem lehet hogy valaki más jelentette be? én tényleg nem töröltettem ki semmit!

2013. ápr. 8. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!