Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá kellene tennem, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá kellene tennem, hogy ez engem zavarna? Vagy ne szóljak?

Figyelt kérdés

Barátom tegnap mesélte nekem, hogy nyár közepén lenne melója, (nem szakmai, csak sportolással kapcsolatos, mert sportol) vidéken 9(!!) nap.

Mondta, hogy gondolkodik rajta, de annyira nem hajlik felé, mert nem akar itthon hagyni, meg nem biztos hogy jól fizetnének, majd informálódik róla bővebben...


Lehet gyerekes vagyok, de éjjel épp emiatt alig tudtam aludni, nagyon ideges vagyok. Én nem akarom, hogy elmenjen, nagy sűrün találkozunk, szeretem és nemtudom nagyon nehezen bírnám ki nélküle.

Nekem is lett volna vidéki meló, családi vállalkozásba, ő heti 1x hazajárással, ő húzta a száját, hogy az nemjó, mert hiányoznék neki stb. Plusz volt már hogy visszamondtam melót, azért mert nem tudtam volna vele találkozni...


Nagyon szeretném, ha ő is hozna áldozatot értem... hiszen ez erről szól. Nem vagyok önző, de ha ő szóvá tette, hogy ne menjek vidékre dolgozni, én is tegyem szóvá???

De mégsem merek szólni, mert félek, hogy ezzel lekorlátoznám, és azt hinné, hogy magamhoz láncolom, és nem engedem sehová....


Mit tegyek? Hagyjam, hogy ő döntsön ahogy érez, vagy szóljak, hogy nekem ez rossz lenne így?


2013. ápr. 14. 08:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
igenis így gondolkodok, mert ha a másik fél elvárja tőlem, hogy ne legyek tőle távol hosszú távon, akkor ezt énis elvárhatom tőle.
2013. ápr. 14. 08:38
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Látszik ,hogy nagyon fiatal vagy még! :-) ..Ezt a 9 nap hidd el semmi ... Az én (és még sokunk ) párom külföldön dolgozik,és hidd el nem 9 naponta találkozunk..mégis kibirjuk,mert muszáj ! Az a 9 nap úgy eltelik,hogy észre sem veszed! Ne korlátozd ,mert az sosem vezet jóra,bizz benne és támogasd őt !!!
2013. ápr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kislàny! A dolgok nem. Indig ùgy alakulnak ahogy szeretnéd, sokszor nagy àldozatokat kell hozni, de majd ràjössz:)
2013. ápr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

oké, rosszul fog esni ha elmegy... de akkor mit tegyek, hogy ne kelljen neki ott más??

hagyjam, had csinálja majd a dolgát, hagyjam hogy ő keressen? vagy mi.? értitek...

igaz az a pasinál, hogyha bízol benne, és elengeded sok helyre nem csal meg?

2013. ápr. 14. 08:44
 15/19 anonim ***** válasza:

Ne tedd szóvá. Egyszerűen csak legyél kicsit önállóbb. Ne mondj le melót egy pasi miatt, a tapasztalatok fontosabbak, és ő is jobban fog tisztelni, ha látja, hogy önállóan, nélküle hozol döntéseket.


A közösen döntetek dolgokról rész ott kezdődik, ha már együtt éltek, de akkor is mindkét fél a saját magával kapcsolatos dolgokkal kapcsolatban önállóan dönt. Még a törvény is kimondja, hogy a felek önállóan választják meg a munkahelyüket.

2013. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Márpedig mindketten gyerekesek és önzőek vagytok, van hova fejlődnötök...Mi a vőlegényemmel tényleg nagyon össze vagyunk nőve, 3 éve lényegében 24 órában együtt vagyunk, de ilyen helyzetekben alap, hogy örülünk a másik lehetőségének, és nem húzzuk vissza, hanem támogatjuk. Áldozatot nem úgy kell hozni a másikért, hogy van egy jó lehetőséged (mindegy, hogy munka vagy kikapcsolódás), és te lemondod, hogy a másiknak ne legyen rossz, közben te meg kimaradsz valamiből. Ez baromság, semmi köze a szeretethez/egymással törődéshez.

Hosszú távon ebből szakítás lesz, mert valamelyikőtök meg fogja elégelni a dolgot.

2013. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat meg már csak ilyen, vagy el tudod úgy engedni, hogy nem rettegsz a megcsalástól, vagy nem, mert valamilyen okból nem bízol benne, de akkor szintén kurv@ra semmi értelme nincs a kapcsolatotoknak. Ha mosolyogva támogatod, akkor pont, hogy kevésbé érez majd kényszert a félre kacsintásra, mert megértő, kedves barátnője van. Ellenben egy hárpiától érthető lenne, ha szabadulni akarna.
2013. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Komolyan 9 napon nyüsszögsz? Te normális vagy? Én biztos dobnálak, amint ezt szóbahozod, mert nem lehet valaki ennyire önállótlan. Ráadásul a kapcsolatok nem az áldozatokról szólnak. Még akkor se, ha te itt szépen eljátszod a mártírt. Senkit nem érdekel.
2013. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bocs, de te hülye vagy. Minek mondtad le a melót csak miatta? Nagy baromság volt. Meg amúgy is mások fél éveket bírnak ki egymás nélkül, mert valamelyikük külföldre megy. Én a helyedben elengedném, 9 napon nem tudom, mit tökölsz és a legközelebbi melót elfogadnám, ami jön nekem.
2013. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!