Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet/kell bocsájtani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet/kell bocsájtani egy nőnek, ha a férfi háta mögött teherbe esik?

Figyelt kérdés

Nem futó kapcsolatban, hanem amikor már legalább 1 éve együtt vannak, együtt élnek.


Mondjuk nem szedi a gyógyszert, leveteti a spirált, kilukasztja a gumit.


2013. máj. 10. 22:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Nőként írom: NEM.
2013. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Egyedul a kilyukasztos trukk gusztustalan nekem.
2013. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Ha a férfi nem akar még gyereket akkor ez a tett felér egy hátbatámadással. Mikor fogják már fel hogy a gyerekhez 2 ember kell??? Vagy mindketten akarják vagy egyik sem..

2013. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem az életbe nem venném többet nőszámba.
2013. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

"Egyedul a kilyukasztos trukk gusztustalan nekem."


Miért ha azt mondja beveszi a gyógyszert és nem az mivel másabb?

2013. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez komoly. Én is nő vagyok de ilyesmi soha eszembe se jutna. Azt hittem csak a filmekbe vannak ilyen manipulatív hazug nők akik egy gyerekkel akarják magukhoz kötni a pasijukat. Úgy tünik nem. Nem nem kell megbocsájtani aki ilyen helyzetbe hozza magát és a saját gyerekét na meg a párját az nem is érdemli meg. Ám a gyerek semmiről se tehet, rólla azért illik gondoskodni, hiszen nem ő akart világra jönni. Más nem anyagilag gyerek tartás címén. De elég szomorú hogy vannak ilyen nők.
2013. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem még az életét is megkeseríteném, a gyereket sem venném a nevemre had járkáljon csak bíróságra.
2013. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Az a típus vagyok, aki azt vallja, hogy egy komoly kapcsolatban nagyon sok mindent meg lehet bocsátani. Na, ezt nem és ezt nőként mondom. Ezt tartom az egyik legaljasabb dolognak egy kapcsolatban.
2013. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%
5: ha a ferfi nem akar gyereket, hasznaljon gumit. Nem szeretem, amikor a ferfi sohajtozik, hogy "azt hittem, szedi a gyogyszert". Ezert tartom csak a gumikiszurost aljas dolognak, a gyogyszer abbahagyasat nem. Vedekezzen a ferfi is, ne csak a no.
2013. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Én férfiként szólok hozzá.

Én el se tudnám képzelni hogy a feleségem ilyen csúnyán becsapjon.. Szeretem a felségemet, az életemet adnám érte. De ha ezt tenné velem, egy világ omlana össze bennem. Akkorát csalódnék, hogy talán a szakítás is megfordulna a fejemben. Nem hiszem hogy megbocsájtanám.. Mondom ezt úgy, hogy szeretnék gyereket én is, de amikor eljön az ideje, és amikor mindketten vágyunk rá.. De nem így..nem ilyen aljas módon..

2013. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!