Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet/kell bocsájtani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet/kell bocsájtani egy nőnek, ha a férfi háta mögött teherbe esik?

Figyelt kérdés

Nem futó kapcsolatban, hanem amikor már legalább 1 éve együtt vannak, együtt élnek.


Mondjuk nem szedi a gyógyszert, leveteti a spirált, kilukasztja a gumit.


2013. máj. 10. 22:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A világ legaljasabb dolgának tartom. Az apával szemben, és a GYEREKKEL szemben is. A nő a saját önzése miatt két embert kényszerít számukra kellemetlen szituációba. Persze, lehet azt mondani, hogy majd beletörődik, meg majd megszereti a gyereket... lehetséges. DE: a nő iránti bizalom GARANTÁLTAN megrendül, soha nem lesz már szeretetteljes a kapcsolat. És egy gyereknek arra lenne szüksége, hogy két szülő várja az érkezését, mindketten örüljenek neki, és keserű szájíz nélkül tudják megölelni, plusz arra is szüksége van, hogy a szülők között harmonikus, boldog párkapcsolat legyen. Egy átverős kapcsolatban ez kizárt.

Mindezt úgy írom, hogy TUDOM milyen nagyon vágyni gyerekre, de a férjem még halogatja! Átéltem! De eszembe nem jutott trükközni, inkább kivártam, míg elég stabilnak érzi hozzá a kapcsolatunkat. És hogy emiatt egy-két évvel később lett gyerekem? Na bumm! Lett, és mindketten imádjuk!

2013. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

egy normális kapcsolatban ezt azért meg lehet beszélni. persze a nő is kitűzhet magában egy időpontot, hiszen nem lehet 40 éves korig várni, h a férfi rászánja magát a gyerekre. ha csak nem 38 évesen találkoztak :)


nehéz kérdés egyébként. ismerek gyerekeket, illetve ma már felnőtteket, akik a leírt körülmények közt születtek. normális ember lett belőlük annyi hiányossággal, hogy egyáltalán nem volt apjuk. lehet, hogy anyuka is fel volt rá készülve, mikor a döntésre szánta magát, h terhes lesz.


inkább nem mondok véleményt, hiszen nem sértem meg az ismerőseim édesanyját, becsülettel felnevelték a gyereküket, mindent megadtak, amit csak tudtak, egyik sem lett lezüllött csöves. sőt, tanult, diplomások mindannyian.

annyit azonban mindenképp érdemes a fejbe vésni a kedves leendő anyukának, ha ilyen lépésre szánja magát: ne próbálja ezzel megtartani a párját. úgy induljon neki, h ezt a gyereket én egyedül akartam, én egyedül kell, h felneveljem.

ha mindkét szülő által tudatosan tervezett a gyerek, akkor viszont megbocsájthatatlan, ha az apa lelép és még gyerektartást sem hajlandó fizetni.

2013. máj. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

de mondok egy ellenpéldát.... anyu is ezt csinálta, így lettem én. igaz aput nem kényszeritette hogy vele maradjon. apu a legeslegjobb apa a földön és utólag nagyon örült neki hogy így történt.

tudom hogy leszavaztok és nem is ez a normális, csak a kérdés kapcsán írtam hogy ilyen is van.. mégha elég ritkán is fordul elő.


ezért nem ítélkezem, ettől függetlenül jó magam nem csinálnék ilyet...ill max akkor ha kicsúsznék az időből mert pl 40 lennék és egyedül is tudnám vállalni. de véletlen teherbeesésnél s ugyanez , nem kényszeríteném a másikat a döntésemre. majd ha kész az apaságra, szól.

2013. máj. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A nők híresebbek az empátiájukról, de amikor ilyet csinálnak, átmennek szociopatába. Elfelejtenek belegondolni, hogy milyen lehet a gyerekvállalás kérdésében férfinak lenni.


Nő vagyok, akár lesz gyerekem, akár nem, az mindenféleképpen az én döntésem lesz. Egy férfi egyedül nem dönthet arról, hogy mikor lesz apa; ezt kihasználni szerintem nagyon aljas dolog.


Képzeld el, hogy először is, akaratodon kívül történik veled, hogy szülő leszel, ami szerintem a legnagyobb kihívás a világon. Másodszor, az ember, akiben megbíztál, ilyen súlyosan átvert. Ha férfi lennék, kikészítene a tehetetlenség; nem akarok gyereket, de nem tudok mit tenni ellene.

2013. máj. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
nem semmiképp ez aljas dolog és a gyermek a legnagyobb szenvedője...nő vagyok de eszembe jutott egy történet ezért megforditanám a kérdést...meg lehet bocsájtani egy férfinak ha közösen vállalt babánál,a terhesség alatt elhagyja elhagyja a nőt az önös érdekei miatt?
2013. máj. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!