Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet/kell bocsájtani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet/kell bocsájtani egy nőnek, ha a férfi háta mögött teherbe esik?

Figyelt kérdés

Nem futó kapcsolatban, hanem amikor már legalább 1 éve együtt vannak, együtt élnek.


Mondjuk nem szedi a gyógyszert, leveteti a spirált, kilukasztja a gumit.


2013. máj. 10. 22:23
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

9: azért az érdekes beszélgetés lenne. Nő felajánlja, hogy szed tablettát, férfi meg azt mondja hogy ő gumival védekezik, mert... nem bízik benne? Erre a nő nyilván nem fog behisztizni meg megsértődni, ugye?


Ha KÖZÖSEN úgy döntenek, hogy x módon védekeznek, akkor ahhoz mind a két fél tartsa magát.

2013. máj. 10. 22:37
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Én nő vagyok és azt mondom, nem. Semmi esetre sem. Egy gyermeket csak úgy szabad bevállalni egy kapcsolatban ha mindkét fél akarja. Nem csak félig-meddig, hanem 100%-osan. Ha már az egyik fél nem teljesen stabil a gyermekvállalást illetően az már probléma. Mert a gyerek issza meg a levét, ennek egyszerűen senkit nem lehet kitenni! Egyrészről ez a másik fél kérésének teljességgel semmibe vevése, másrészről átverése, felelőtlenség és gyerekesség a javából. Ilyet érett, felnőtt ember nem tesz meg. Ha ez egy valós szituáció, tehát megtörtént Veled és nem csak elméleti kérdés akkor Neked kell eldöntened, hogy annak tudatában, hogy világosan értésére adtad a párodnak, hogy nem akarsz babát és Ő ezt semmibe vette, hajlandó vagy -e felnevelni a gyermeket. Mert ha valóban terhes, a baba már ugye innentől úton van, azt mindenféleképp figyelembe kell venni, hogy Ő semmiről sem tehet. Viszont kényszerből, csupán felelősségtudatból is hiba volna a Pároddal maradni, annak előbb vagy utóbb csúnya válás a vége, amit megint csak a gyerek szív meg, csúnyán kimondva. Nagyon sajnálom ezt a dolgot és a gyermeket meg pláne... Nagyon felelőtlen Párod van, gyerek még ha ilyenre képes volt!
2013. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen kérdező pont pár hete volt itt egy ilyen kérdés, és egy csomó választ írtak rá, hogy mekkora bizonytalanság van a kapcsolatba meg hasonló. A nők többségének soha semmi nem jó. Az a lényeg, hogy mindenért a férfi a hibás még ha egy gerinctelen féreggel hozta össze a sors azért is.
2013. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

9: Ha nem beszélnek a fogamzásgátlásról, csak a férfi úgy gondolja, hogy biztos szedi akkor igazad van. Egy normális kapcsolatban ha a nő azt mondja, hogy szedi a gyógyszert nehogy már a pasinak azon kelljen agyalni hogy vajon hazudik e.


Kérdező!

Én nem bocsátanám meg. Fogalmam sincs mit tennék, és ilyenkor örülök hogy nő vagyok, és amúgy is normális pasikkal hozott össze az élet. Az a baj, hogy engem egyszer ver át valaki kisebb dolgokban is, úgyhogy nem hiszem hogy túl tudnék lépni rajta. Viszont ott lenne a gyerek. Elmegyek és magammal szúrok ki, nem látom felnőni. Persze kéthetente láthatom de mi az a saját gyerekemből? Szóval nem tudom. Megvárnám hogy megszülessen és lelépnék vele a világvégére:)

Nem jó ez a biológia semmire...

2013. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Az én volt párom sem akart gyereket, amikor oda jutottam korban, hogy nekem fontos lett a gyermekvállalás de ő még mindig úgy látta, hogy csak az idióták vállalnak gyereket, akkor a trükkök helyett inkább leléptem és kerestem olyat, akivel közösek voltak a céljaink.
2013. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
Azért mondjuk meg az igazat hogy ilyet normális nő nem csinál. Ha gyereket akar akkor keressen olyan pasit aki szintén családra vágyik. De senkit ne kényszerítsen ilyen lehetetlen helyzetbe. Ez alapból undorító.
2013. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a becsapásos, háta mögött teherbeesős hozzáállást én sem tartom korrekt dolognak. A férjem szokta mondani, hogy egy pasit nem lehet gyerekkel megfogni, mert ha le akar lépni, akkor le is fog. Elképesztő, hogy egyes nők mire képesek. Szegény gyerekeket sajnálom, akik eleve arra vannak ítélve, hogy csonka családban nőjenek fel, vagy egy olyan kapcsolatba születnek bele, ahol az ő feladatuk lenne összetartani a két felet. Ezt a felelősséget nem szabad egy pici gyerek vállára tenni.

Az a korrekt szerintem, ha a nő megmondja, hogy igenis gyereket szeretne, és nem fog védekezni. Ha pedig a pasi ezt nem akarja, akkor szabad másikat keresni.

2013. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, szerintem nem az volt az elsődleges cél, hogy a pasit megfogja magának. Valószínűleg csak szeretett volna már babát és úgy gondolta, ha nem megy kéréssel akkor hátulról támad...Mondjuk számomra továbbra is érthetetlen, hogy hogyan láthatja ezt bárki is helyes megoldásnak...
2013. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Egy normalis kapcsolatban valoban nem fordul elo ilyen, szeintem egy normalis kapcsolatban az sem tragedia, ha jon a baba.
2013. máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyike a kevés számú abszolút megbocsájthatatlan dolognak a terhességgel-gyerekvállalással kapcsolatos hazugság és csalás. Én az exemmel kapcsolatban 28 éve nem tudok indulat nélkül gondolni a dologra.
2013. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!