Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel szakítottunk 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szakítottunk 1 hónapja, most elkezdtünk beszélgetni és megbeszéltük, hogy augusztus végéig mindketten gondolkozunk, utána elmegyünk 1 napra valahova és végleges döntést hozunk a kapcsolatunkat illetően, ezt mit jelenthet női szemmel?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunkat állandóan fúrták külső emberkék, és nagyon sok rosszat tettek ellenünk, amivel annyira féltékennyé tettek, hogy vitákhoz vezetett.... Ez és sok más miatt szakítottunk, viszont mindketten a mai napig szeretjük a másikat... Eddig a barátnőm hallani sem akart arról, hogy akárcsak elgondolkozzon a folytatáson, erre most ezt beszéltük meg. Ez azt jelentheti, hogy talán van még remény a folytatásra, kezdhetek újból reménykedni? Ő 29 éves nő én pedig 27 éves férfi vagyok. Nagyon szerelmes vagyok, úgy érzem még Ő is, azt mondta többször is, hogy szeret ez soha nem is volt kérdés és én voltam számára a nagybetűs szerelem.

2013. júl. 10. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha vissza akarod szerezni tegyél te feljelentést.

Mindennél nem szereted jobban, ha egy haver miatt elveszítetted. Tudtad, hogy mi lehet ebből. Még helyrehozhatod.

2013. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
egyszer volt barátnömel 1évig jártunk es öszevesztünk egy narhaságon megbeszéltök hogy szünetet tartunk. mire letelt a szünet keten megdugták
2013. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!