Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a haverotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a haverotok így viselkedne a csajotokkal? 22/F

Figyelt kérdés
Éppen egy agyvérzés és agyonverés között állok. Megtudtam, hogy egy olyan rohadt fasssssz haverom akivel nagyon jóba voltam eddig ráhajtott a barátnőmre és meg akarja dugni. Észrevettem már, hogy túl kedvesek egymáshoz de nem gondoltam, hogy komoly. Nem szoktam kutakodni a barátnőm után de ma beléptem a fészbukjába (nem is azért, hogy elolvassam a leveleit vagy valamit) csak megláttam, hogy beszélgetett és beleolvastam. Olyanokat beszéltek hogy azt hittem tarkón lövöm magam. Még időpontot is beszéltek meg pont mára. Gondolkoztam hogy megkeresem őket de azt hiszem nem lenne jó ötlet mert a végén én szívnám meg de olyan ideges vagyok, hogy mindjárt leáll a szivem. Most nem tudom mit csináljak. Azzal a kuvával egyértelműen szakítok de a sráccal nem tudom mit csináljak mert félek, hogy ha meglátnám mindkettőnket visítva vinne el valami és nem akarom miatta elcseszni az életemet. Próbálok lenyugodni de nem megy. Mit csináljak?
2013. júl. 19. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez egy csúnya lecke az emberekről.

Egyikkel se veszítesz.

2013. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amit én tennék? Odamennék a kis találkájuk helyére, leleplezném őket, hogy ne lehessen duma, hogy "nem történt semmi, blabla", aztán cinikusan kiröhögném őket és elmondanám, hogy megérdemlik egymást, gyönyörű amit művelnek.

A csajjal közölném, hogy annyi ideje van eljönni hozzám a nálam maradt cuccaiért, amíg haza nem érek, plusz 5 perc, utána elkezdem őket kihajigálni az ablakon. Aztán persze ha nem jelenik meg, meg is tenném. Ha megjelenik hozzávágnám őket az ajtóban, még annyira sem venném a fáradtságot, hogy szatyorba rakjam őket és rávágnám az ajtót ennyi.

A srácnak megmondanám a magamét, milyen egy undorító féreg dolog amit tett és természetesen megszakítanám vele a kapcsolatot.

Ne verekedj, az nem vezet sehova! Elhiszem hogy brutális érzés, ezért próbáld is kiadni magadból, pl azzal hogy a bugyiját, papucsát és alvós cuccát az erkélyen hajigálod ki a csajnak, vagy alaposan beolvasol nekik. Tök mindegy, a lényeg, hogy ne maradjon benned, de azért ne is verekedj!

2013. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mindkettőnek megmondanám a magamét, de olyan formában, hogy lelkiismeretfurdalásuk legyen...ja, habár az ilyeneknek lelke nem hiszem, hogy lenne...el kell érd, hogy szarul érezzék magukat attól amit mondassz, utána ne állj szóba egyikkel sem...többet soha.
2013. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!