Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti udvarolnátok olyan lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti udvarolnátok olyan lánynak, akinek a családjában vannak csirkék?

Figyelt kérdés
van egy tök jó csaj, de tyúkokat tartanak otthon... és a haverjaim tuti kiröhögnének, titeket zavarna?

2013. júl. 22. 14:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Én simán.

Mondjuk nekem pl a csirkék a ˝kedvenc˝ állataim.

2013. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
A haverjaid semmirekellő lúzerek,akiknek az a legnagyobb szórakozása,hogy másoknak beszólogassanak,te pedig hagytad is ezek szerint. Semmi szégyellnivaló nincsen abban,ha valakik állatokat tartanak,és tényleg finomabb egy házi tojás,mint a bolti,vagy egy háznál levágott csirke,kacsa stb.A disznóvágásnak külön hangulata van.Nálunk régen voltak disznók,azóta sem ettem sehol olyan jó pecsenyét,mint vágáskor.
2013. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy csak irigykednek?
2013. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Ja, szerintem is csak irigykednek. Nem tudom hány évesek vagytok, de el tudom képzelni, hogy a haverjaidnak nem volt még "komolyabb" kapcsolata, azon kívül, hogy a dizsiben lassúztak egy lánnyal.

Ha szereted a lányt, ne hagyd el emiatt. A haverokkal pedig a helyedben őszintén elbeszélgetnék, hogy gyerekesnek tartod a viselkedésüket, és egy igazi barát nem viselkedik így, hanem örül, ha te boldog vagy.

2013. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok, a haverjaim is kb 18-19, a lány egyébként egy évvel idősebb nálam - szóval ő kicsit komolyabb is. Megpróbálom megértetni majd a haverjaimmal, hogy nekem igenis tetszik ez a lány és hogy fogadják el, meg ne szólogassanak be, majd valahogy ketté osztom az időmet barátnő/haverok közt, mert szerintem nem jönnének ki jól, ezek után
2013. júl. 22. 17:14
 26/34 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. júl. 22. 17:14
 27/34 A kérdező kommentje:
amúgy a haverjaimnak tényleg nem nagyon volt csajuk... szóval lehet, hogy inkább ez jobban magyarázza a dolgot, csak én erre nem gondoltam eddig
2013. júl. 22. 17:15
 28/34 anonim ***** válasza:

A csirkékre mint nőkre gondoltál? :D


Viccet félretéve, most mi van abban, ha tyúkokat tartanak otthon. Neked kell majd őket etetned attól tartasz? :D Jó házi tojástól nincs is jobb ne tarts már ettől!

2013. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
52%
Én is irigy vagyok! te eheted a tápanyagban gazdag házi tojásokat, nekem meg csak a teszkós jut :(.
2013. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
10%

Hány éves vagy, de most komolyan?

Hogy lehet ilyen kérdést feltenni? Istenem, hova fajul a világ. Itt már semmi sem szent...

2013. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!