Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti udvarolnátok olyan lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti udvarolnátok olyan lánynak, akinek a családjában vannak csirkék?

Figyelt kérdés
van egy tök jó csaj, de tyúkokat tartanak otthon... és a haverjaim tuti kiröhögnének, titeket zavarna?

2013. júl. 22. 14:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Inkább válaszd a csajszit, mint ezeket a gyökereket, akiket "haveroknak" hívsz!
2013. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van csirke. Meg libák, kacsák, galambok, még egy kecske is, meg 2 kutya.

Rajtam is kuncogtak már emiatt városiak, de engem nem érdekel. Aki ez alapján ítél meg valakit, az egy nagy marha!

Ha tetszik neked ez a lány, akkor nem számít, hogy mit mondanak rá emiatt. Ha emiatt gúnyolják, inkább meg kéne védened. De ha neked is kellemetlen, hogy emiatt cikiznek titeket, te is elég marha vagy.

2013. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
te beteg vagy???:D olyan pasival járok, akiknek 500csirkéjük van otthon.. és????
2013. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
jó de nekem fontosak a haverjaim, persze nem mind, de van köztük olyan, akit gyerekkorom óta ismerek...annak is örülnék, ha adnátok valami tippet, hogy lehetne elhalkítani őket konfliktus nélkül
2013. júl. 22. 14:37
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
A haverjaiddal fogod az életed összekötni, vagy a csajjal (mármint ha igen). A haverjaid meg le fognak morzsolódni idővel, mint a kukorica a csirkéknél!
2013. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
aki ilyen miatt kinevet az NEM haver..
2013. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Akkora egy barom vagy.. most ezen fogsz leakadni, mert csirkéket tartanak??.. -.-

Egyszer kóstold csak meg a házi húsokat meg amit boltba kapsz..

És számolj egy kicsit.. mennyit keresnek szüleid abból mennyi jön le a számlákra + a kajára.. Hidd el sokkal olcsóbban kijön az ember, ha a húst nem kell megvenni..

Nekünk is vannak csirkék, még disznók is.. És?? Páromat ez nem zavarta, pedig ő városi volt, habár mikor itt volt az első falusi disznóvágáson.. hát eléggé készen volt szegény XD.. :)

2013. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Azok nem haverok,még gyerekek és irigyek mert neked van csajod.

A te csajod szóval védd meg az ilyenek ellen.

Szólj vissza a "haveroknak" hogy fogják be.

Amúgy meg nem állnék velük szóba és a képükbe vágnám,hogy ők a parasztok.

2013. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
még nem a 'csajom', csak alakul, csak látom, hogy őt is bántja, meg mondta is, hogy nem szimpatikusak neki a haverjaim
2013. júl. 22. 14:47
 20/34 anonim ***** válasza:

"A haverjaiddal fogod az életed összekötni, vagy a csajjal (mármint ha igen). A haverjaid meg le fognak morzsolódni idővel, mint a kukorica a csirkéknél!"


Na ez azért nem igaz szerintem, a szerelem mulandó, a barátság örök.

Viszont kérdés, hogy aki ilyenért kiröhög, az mennyire barát. Nyilván egy-két csipkelődés belefér, de gondolom nem attól tartasz.

És még egyszer, nagyon gáz vagy, ha emiatt nem jössz össze egy lánnyal.

Ja, és ne hidd, hogy ez egyedül a vidékiek véleménye, én budapesti vagyok mióta az eszemet tudom. :)

2013. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!