Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok cigány fiúval/lánn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok cigány fiúval/lánnyal, ha úgy hozná a sors?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy cigány fiúba, a szüleim viszont olyan szinten rasszisták, hogy még a jó fajtából származó cigányokat akik dolgoznak, iskolába járnak, jól viselkednek... őket is utálják.

Bár csak addig érdekel a véleményük, amíg el nem költözöm, el tudom dönteni magam is, hogy kivel akarok együtt lenni. Agresszív magyar fiúval sem járnék, de szerintem nem a nemzetiség határozza meg, ki milyen ember. Így simán el tudnék képzelni párkapcsolatot egy cigány fiúval is.

17L


2013. aug. 3. 21:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Nem
2013. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Semmi féle képpen
2013. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

Szerintem ne..

Nem a cigányokkal van bajom..hanem egyeltelán ezzel..mindössze azért tartod jónak..mert a szüleid tiltanák..

Ha megakarsz ismerni egy nem agressziv fiút itt vagyok....

17/F

2013. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Sinead ***** válasza:
Nem a szüleid fognak együtt élni vele, a te döntésed és ezt tiszteletben kellene hogy tartsák. Én ugyan nem járnék cigánnyal, de nektek sok sikert kívánok.
2013. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

Ha neked ez igy megfelel, akkor minek kérdezed mások véleményét? Azt mondod, tudod, kivel akarsz lenni, el tudod dönteni. Akkor tégy úgy.

Egyébként a kérdésedre válaszolva, én soha. 23/L

2013. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Soha!
2013. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
68%
3. ezt a társkereső taktikát öregem :D Bevált már valamikor is? :'D
2013. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

nem hiszem


valamiért divat lett cigány fiúval járni, de szerintem alapból a legtöbb lány nem járna velük. kevés az igényes, intelligens, tiszta közöttük. én pl. a szagukat nem bírom (nem a hajléktalan-büdösre gondolok, hanem a jellegzetes cigányszagra)

2013. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 Thom12 ***** válasza:
Már nem, csalódtam! A jófajtákban is.
2013. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!