Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok cigány fiúval/lánn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok cigány fiúval/lánnyal, ha úgy hozná a sors?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy cigány fiúba, a szüleim viszont olyan szinten rasszisták, hogy még a jó fajtából származó cigányokat akik dolgoznak, iskolába járnak, jól viselkednek... őket is utálják.

Bár csak addig érdekel a véleményük, amíg el nem költözöm, el tudom dönteni magam is, hogy kivel akarok együtt lenni. Agresszív magyar fiúval sem járnék, de szerintem nem a nemzetiség határozza meg, ki milyen ember. Így simán el tudnék képzelni párkapcsolatot egy cigány fiúval is.

17L


2013. aug. 3. 21:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
sok ingyenélő és valamelyik nőnek ez kell
2013. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. És nem feltétlenül a te családoddal lesz a probléma. A cigányok nagyon rossz szemmel néznek az ilyen vegyes párokra.
2013. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 sativus ***** válasza:
egyszer volt egy cigány csajom nagyon jó volt vele az ágyban szal cigánylányok jöhetnek :DD
2013. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

#3, kérlek olvasd el újra a kérdésem, egyáltalán nem értetted meg! Nem azért akarok járni vele, mert a szüleim tiltják, ez nem lázadás. És pont, hogy NEM agresszív fiút keresek.

Miért van ennyi rasszista, miért kizáró ok a bőrszín? Bezzeg erőltetik mindenkire, hogy fogadjuk el a másságot, vagyis ha valaki leszbi/meleg, de ha valaki cigány, azt már nem kell elfogadni, sőt, utálni kell őket?

2013. aug. 3. 21:12
 15/43 anonim ***** válasza:
egyátalán nem kell őket utálni a cigányokat én csak nem szeretem őket
2013. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
Én biztos nem
2013. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

Én egyszer már jártam egy cigány lánnyal. Ő alapjáraton, normális értelmes volt, egyetemre járt mérnökire, de nem tudta befejezni mert dolgozni kényszerült mivel anyukája nagyon beteg lett.

Tényleg rendes volt, pedig nagyon cigányosan nézett ki, de lehetett vele beszélni, megbízható volt, a családja is nagyon rendes emberek voltak, tényleg le a kalappal előttük, meg a rokonsággal sem volt baj, elfogadtak engem. Igaz már nem járunk mert ő az a bulizós fajta, de a mai napig tartom vele a kapcsolatot baráti szinten és a bátyával meg az öccsével is nagyon jóban vagyunk. Nem lehúzósak tisztességes munkahelyük van, az öccse meg a húga még gimisek. A nővére még normálisabb, ő vállalkozóként dolgozik, fodrászként de nagyon jó a szakmában, nem gazdagszik meg belőle, de össze szed annyit amennyiből megtud élni és eltudja tartani a kislányát. A férje is normális ember igaz a férje orosz származású meg orosz állampolgár is, de itt ragadt Magyarországon és angol nyelvet tanít egy általános iskolába, plusz nyelv iskolába is angolt tanít, meg oroszt.

Szóval a sors már összehozott tulajdonképpen, akkor persze kételkedtem de amikor jobban megismertem rájöttem hogy egy esélyt adhatok neki. Attól még ugyanúgy utálom a cigányokat, igaz nem rasszista módon mert a rendeseket korábban sem ítéltem el csak az ingyenélőket meg akik terrorizálnak minket.

2013. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz kihagyod.

Csaj ismerősöm ugyan így vokt vele, mert így meg úgy hülyék meg rasszisták az emberek meg ő normális meg stb.

Odaköltözött, kb egy hét nem telt el, megerőszakolta az egész család, apóstól kezdve az unokaöccsig, mindenki.

Alig tudott megszökni, elmentek érte, meg akarták ölni.

Azóta a csaj nem veri magát, h rasszisták...

2013. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim válasza:
Ha valaki cigány, akkor annak a vérében biztos, hogy benne van a lopás és hazudozás.... Van egypár ilyen ismerősöm
2013. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 Bino ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2013. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!