Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok cigány fiúval/lánn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok cigány fiúval/lánnyal, ha úgy hozná a sors?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy cigány fiúba, a szüleim viszont olyan szinten rasszisták, hogy még a jó fajtából származó cigányokat akik dolgoznak, iskolába járnak, jól viselkednek... őket is utálják.

Bár csak addig érdekel a véleményük, amíg el nem költözöm, el tudom dönteni magam is, hogy kivel akarok együtt lenni. Agresszív magyar fiúval sem járnék, de szerintem nem a nemzetiség határozza meg, ki milyen ember. Így simán el tudnék képzelni párkapcsolatot egy cigány fiúval is.

17L


2013. aug. 3. 21:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Az anyám egy cigány pasival jött össze kb 4 éve. A mi családunk úgy ahogy elfogadta a helyzetet, mert muszáj volt. A pasi cigány ismerősei, rokonai viszont nem csak anyámat utálják, de szerintük a pasi szégyent hozott a családra, hogy magyar nővel van együtt. Szóval, hogy is van ez? Ha a magyarok utálják a cigányokat az rasszizmus, de ha a cigányok utálják a magyarokat az csak félelem vagy más? Ugyan már..... Itt többen leírták, hogy miért nem lennének együtt cigány származású fiúval. A legtöbb nem volt indulatos. Miért kell egyből azzal jönni, hogy rasszisták?
2013. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Hiába írkálunk neked, úgyis a csávót véded. De majd ha megdug, és teherbe ejt, és azt vágja a pofádba "Hogyha fiú elviszem a putriba, és fenevelem, hogyha lány neveled te".

Majd parancsolgatna neked a családfő, ha ősszevesztek a húgai megtépnek. Hülye.

2013. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Fúj
2013. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem öcsémnek volt két komoly kapcsolata cigány lánnyal. Első lány felcsináltatta magát, tesóm 17 évesen apa lett, azóta is perkálja a gyerektartást. Aránylag könnyen megszabadult tőlük, mert a kiscsaj beleszeretett egy cigány gyerekbe. Második eset: az előzőnél is gázabb cigánylány volt, lehúzta pénzzel, állandóan a nyakában volt, nemrég ért véget a kapcsolat. Pár napja küldött egy sittes cigányt a tesómra, hogy megveresse. (Le is fejelte a gyerek a tesómat) . Egy magyar lány a faluból összejött egy putris cigány gyerekkel, ő is azt mondta, milyen rendes, 18 évesen szült neki, aztán megelégelte,hogy állandóan veri a cigányfiú, meg nem mehetett sehová, még fojtogatta is. Most újra járja a sulit, és egyedül neveli a puját. A beszéde teljesen cigányos, sajnos ez ráragadt, amíg a telepen élt. Tudok még pár esetet, de felsorolni is hosszú, általában úgyis vagy azzal végződik, hogy a magyar nagyon pórul jár, vagy elcigányosodik...Úgyhogy nem, nem járnék. 22/l
2013. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

itt többen kiemelték, hogy, ha a fiú kedves-rendes, akkor még valószínűleg lehet gond a környezetével.


Sajnos, az idősebb generáció a cigányok körében is erősen rasszista. Gondold el, mi lesz veled, ha bekerülsz egy ilyen családba ( ahol valószínűleg a kedvesrendes fiú sem lesz veled kedvesrendes, elégre otthon felé nem a kedvesrendes az elvárás)


Nem, nem a nemzetisége határozza meg, milyen ember, de az adott nemzetiség kultúrája ..és a KÖRNYEZETE- és ez utóbbi sajnos egyik oldalról sem befogadó a vegyes párokkal.

2013. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Jófajta cigány lánnyal igen.
2013. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
32-eshez hasonlót már én is hallottam cigány fiú szájából. Pedig neki cigány lánytól lett volna gyereke, de ő is azt fejtegette,hogy ha fia lesz, akkor az milyen jó lesz, foglalkozni fog vele. Ha meg lány lesz, akkor "kit érdekel, és rá se fogok nézni"....lehet,hogy ezt a felfogást még Indiából hozták magukkal? Ott régen halálra éheztették a lány gyerekeket, mert utánuk hozományt kellett majd később fizetni.
2013. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:

Nem!

Egy idő után majd a saját bőrödön is megtapasztalod, hogy miért írta ezt több tucat ember...

Dehát.. saját kárán tanul az ember.

2013. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Előadásokat is kellett tartottam arról kollégáknak, hogy mennyire helytelen minden cigánysággal kapcsolatos előítélet, multikulturalizmus milyen szép dolog (azóta már EU vezetők is sorra jelentik be hogy mégsem), tolerancia fontosságáról. Kollégák persze szinte körberöhögtek, mert elég hihetően próbáltam előadni, úgy hogy akkor is tudtam hogy ez csak duma.


Pl. egy cigány képtelen lenne arra, amire egy átlag parasztember képes, gazdálkodni úgy hogy hosszú hónapok befektetett munkájának eredménye, csak később térül meg.

2013. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:

Meg a cigyány rokonai leszednek lével meg ugráltatnak.

meg hogy verjen mint a lóvat ugy kel neked b@z dmeg

2013. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!