Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok cigány fiúval/lánn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok cigány fiúval/lánnyal, ha úgy hozná a sors?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy cigány fiúba, a szüleim viszont olyan szinten rasszisták, hogy még a jó fajtából származó cigányokat akik dolgoznak, iskolába járnak, jól viselkednek... őket is utálják.

Bár csak addig érdekel a véleményük, amíg el nem költözöm, el tudom dönteni magam is, hogy kivel akarok együtt lenni. Agresszív magyar fiúval sem járnék, de szerintem nem a nemzetiség határozza meg, ki milyen ember. Így simán el tudnék képzelni párkapcsolatot egy cigány fiúval is.

17L


2013. aug. 3. 21:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

14/88

Csak ennyit mondok..csk segíteni akartam..de ti tudjátok......

2013. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
a vér nem válik vízzé :D ez csak az én szubjektív tézisem ebben az ügyben :D de ne legyen igazam... csak az évek meg a rutin...
2013. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:

21.-re a válaszom:

HH

2013. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Ha tönkre akarod tenni magad, és a szüleidet, akkor csak járjál cigánnyal. Én az életben még egyetlen normális cigányt sem láttam.


Tágabb középiskolás baráti körben volt egy befogadott cigány srác, aki tényleg szinte cigánybarát reklámfilmbe illet (mára egyetemet végzett, kormányzati szervnél kirakatember), egészen addig normálisan tudott viselkedni amíg nem ivott, mikor azonban ivott állattá vált, saját barátaival trágárul és agresszíven viselkedett, különösen a csajokra nyomult visszataszítóan. Csodálom, hogy közeli barátai ilyenkor milyen türelemmel próbálták lenyugtatni.


Mi többiek amikor ittunk is aranyosak voltunk a csajok szerint.)


36F

2013. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Semmi bajom velük, amíg engem békén hagynak, de inkább maradnék a saját fajtámnál. 16/L
2013. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

te semmit sem tudsz a cigányokról kedves kérdező

rahedli kérdés van itt arról ki mennyire csalódott a fiúkban( nem cigányokban hanem ánblok fiúkban)

szerinted egy cigány nem tudja magát megjátszani annyira mint a nemcigány rosszfiúk??

jófajta cigány?vagyis?aki még nem volt büntetve az már rögtön jófajta?

meg fogod szívni

2013. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Ha tényleg rendes, jóra való, becsületes, dolgos, akkor próbáld meg vele.


21/l

2013. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a rasszista bunkókra kérdező.Csak az interneten ilyen nagy a szájuk.

Ha jóravaló meg rendes az a srác akkor nyugodtan járhattok.Ne aggódj idővel a szüleid is megbékélnek vele.

2013. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100% nem. Ha normálisabbnak tűnik sem.
2013. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemet mondunk, az rasszizmusnak számít, de az, hogy ők is ugyanígy utálnak minket, az tök normális. (?!)
2013. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!