Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok cigány fiúval/lánn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok cigány fiúval/lánnyal, ha úgy hozná a sors?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy cigány fiúba, a szüleim viszont olyan szinten rasszisták, hogy még a jó fajtából származó cigányokat akik dolgoznak, iskolába járnak, jól viselkednek... őket is utálják.

Bár csak addig érdekel a véleményük, amíg el nem költözöm, el tudom dönteni magam is, hogy kivel akarok együtt lenni. Agresszív magyar fiúval sem járnék, de szerintem nem a nemzetiség határozza meg, ki milyen ember. Így simán el tudnék képzelni párkapcsolatot egy cigány fiúval is.

17L


2013. aug. 3. 21:06
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Volt már kapcsolatom egy egyetemet végzett,nagyon okos, mindenki kedvence sráccal. Lelketlen egy teremtés még most is. Szerelmes fejjel én is szépnek láttam az egészet, de így most már nem tudnám elképzelni vele,meg más cigánnyal sem. Nem egészséges dolog sztem
2013. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
66%

Sajnálva olvasom, hogy az eddigi hozzászóloknak nem igen volt pozitív élménye a cigánysággal. Ezek szerint én egy elég "szerencsés" környezetben élek. Nekem van egy cigány osztálytársam, akinél rendesebb lányt még nem ismertem, és a családja is nagyon jófej. Rendesen dolgoznak, egy generáció él csak egy házban, a lányt most vették fel egyetemre. Másik pozitív élményem egy másik osztálytársam barátja, aki szintén cigány. Egy udvarias, értelmes és rendes fiú, nagyon megbecsüli és szereti a barátnőjét. Szóval igen, vannak példák a pozitív oldalról is.

Én nem tagadom, hogy nagyon sok olyan cigány van, akikről az előző kommentekben lehet olvasni, de nem lenne helyes, ha azért nem adna esélyt egy embernek, mert történetesen a népcsoportja többi tagja szörnyen viselkedik.

2013. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Exos válasza:
Ennyi büdös paraszt rasszistát. Én magyar vagyok de olyan jó cigány lánnyal vagyok már együtt 5.éve. a magyarok is lopnak csalnak hazudnak, lásd parlament. Börtönben igaz, hogy több a cigány, de a magyarok akik bennt vannak kegyetlenebb dolgokat követtek el. Mindenki szégyelje magát nagyon mélységesen akiben előítélet van. Majd meglátjátok, hogy ugyanolyanok mint mi. 8.kerületbe járok suliba és nem baszogatnak engem. Undorító amiket ide írtatok. Nem csoda ha úgy viselkedtek veletek ahogyan. Ezen ti vagytok felháborodva?
2018. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!