Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, aki várni szeretne vele a nászéjszakéig?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és nem vallási, hanem erkölcsi okokból nem szeretném házasság előtt. Azt szeretném, ha a férjemmel történne meg, és előtte nem adnám oda magam másnak, azé lennék, aki feleségéül választ. Azt tapasztalom, hogy a fiúk kinevetik ezt a felfogást, volt már, hogy hülyének néztek. A szüzesség erény, de nálunk már szinte fél az ember, ha rákérdeznek, és ő még ''tiszta'', holott mint mondtam, valójában ez a természetes dolog. Úgy érzem, nagyon különálló vagyok evvel a nézetemmel, és rossz érzés. 22/L
2013. aug. 15. 18:16
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, és tapasztalatlan (láthatóan minden téren)! Ez így nem fog menni, amúgy ne nézz sok romantikus filmet (bár már szerintem azokban sincs ilyen mostanában, h esküvőig nuku szex...)
2013. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértegetni akarlak, de egyszerűen beteges a gondolkodásod. De tényleg. Súlyosan eltér az egészségestől. Méghozzá abból a mondatodból jött le, hogy te így maradsz "tiszta". Mert talán a szeretkezéstől mocskos leszel?! Durva tévképzeteid lehetnek a szexualitásról, menj szexuálpszichológushoz!
2013. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
minden teren? mi lenne ez a minden ter?
2013. aug. 15. 19:17
 24/50 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene, az előző barátnőmben az idegesített leginkább, hogy előttem már 1 csomó emberrel lefeküdt.

Ebből a szempontból nagyon előnyös a te felfogásod.

2013. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
kedves 24/24 ha ferfi lennek en is igy gondolkodnek. nem kene egy agyonhasznalt cikk, mert ferfikent rosszul ereznem magam. a tobbbieknek uzenem h poklot nem emlegettem a vallasnak ehhez semmi koze
2013. aug. 15. 19:24
 26/50 anonim ***** válasza:

Hát akkor te sem leszel egyhamar ara.

Bá működhet a dolog csak addig a lovered majd szépen félre töcsköl.

2013. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

"nem kene egy agyonhasznalt cikk"


Te amúgy szocipata vagy? Gyomorforgatóan beteges dolgokat írsz le, egyre durvább.

2013. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
kedves szunyogcsipeses! Eloszor is van egy nagyon jo finn tagjai kremem szunyogcsipesre, jutanyos aron :) A vilagert sem sertodtem meg, volt egy hasonlo gondolkodasu ismerosom, ketnaponta atjart ausztraliaba dolgozni, utana sokat tamadta az embereket es naponta 5 szor furdott ;)
2013. aug. 15. 19:36
 29/50 anonim ***** válasza:
szerintem elég hülye vagy 22 éves létedre
2013. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,hogy lesz valaki aki majd szeret,KÍVÁN, és te elvárod azt,hogy 'ne teperjen le' ha úgy alakul akkor akár évekig,amíg össze nem házasodtok.

Te ezt tényleg komolyan gondolod?

2013. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!