Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, aki várni szeretne vele a nászéjszakéig?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és nem vallási, hanem erkölcsi okokból nem szeretném házasság előtt. Azt szeretném, ha a férjemmel történne meg, és előtte nem adnám oda magam másnak, azé lennék, aki feleségéül választ. Azt tapasztalom, hogy a fiúk kinevetik ezt a felfogást, volt már, hogy hülyének néztek. A szüzesség erény, de nálunk már szinte fél az ember, ha rákérdeznek, és ő még ''tiszta'', holott mint mondtam, valójában ez a természetes dolog. Úgy érzem, nagyon különálló vagyok evvel a nézetemmel, és rossz érzés. 22/L
2013. aug. 15. 18:16
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

Az hogy nem lehet rossz a két fél között a nemi élet, arról nem tudsz nyilatkozni, mivel szűz vagy. Lehet rossz és ezért mentek már tönkre házasságok stb... Pettinges kérdésre nem válaszoltál. Tehát petting helyes, sex nem? Vagy most az a lényeg, hogy a biológiai szűzhártya megmaradjon házasságig? Azon kívül mehet mindenhova? A

Amúgy ha te így érzed jónak szíved joga, az mindenképp becsületes, hogy tartod magad az elveidhez.

2013. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
Tisztelt 2. hozzászóló! Engem is érdekelne a cikk! :) Egyébként manapság tényleg nagyon nehéz olyan fiút találni aki a szerelem elmúltával tovább szeret, mert nem értik meg, hogy a szerelem vége nem mindennek a vége!
2013. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Ja bocs 7es voltam és 24F
2013. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném hozátenni, hogy itt nem maradiságról van szó. Modern lány vagyok, nem maradi, ez a dolog pedig nem idő és korszakok kérdése:)
2013. aug. 15. 18:39
 15/50 anonim ***** válasza:

Látszik,hogy szűz vagy.

A 9-es válasz..."nem lehet rossz a szex ha megvan a lelki kapocs"..dehogynem lehet.Több év szexuális kielégületlenség lerombolja a házasságot.Miért prédikálsz olyanról amiról fogalmad sincs?

Te csak egy ábrándos szűz vagy.Felesleges ideákkal kínozod magad.

2013. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Nem akarok csunya szavakat használni...:) Tehát nem azt mondtam, rosszul értelmezted. Azt mondtam, hogy ha a szeretet erős, tisztelet stb, akkor csupán ez! nem lehet válóok. A másik válaszolónak pedig üzenem, hogy azok az ''ábrándos szüzek'' nem feltétlenül hülyébbek, butábbak, stb mint azok akiknek már jópár *** volt a ***-ban...Egy másik kérdező említette az anált, ami felesleges kérdés. Sőt...Természetesen semmi ilyen érintkezést nem akarok, mert ha lenne, akkor sem tekinteném már magam szűznek...
2013. aug. 15. 18:48
 17/50 anonim ***** válasza:

"Azt mondtam, hogy ha a szeretet erős, tisztelet stb, akkor csupán ez! nem lehet válóok"


De sajnos, az.


Evek alatt szepen lassan meg tudja mergezni a kapcsolatot.

Nem is maga a rossz szex, hanem a sorozatos kudarcelmeny mind a ket fel reszerol. Ezt pedig akarva akaratlan a masikfel-el koti ossze az ember tudat alatt.


Abrandos szuz vagy, jol mondtak.

2013. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
Nem! Semmiképpen sem.28/f
2013. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Szeretnék megkérni mindenkit, hogy épitő jellegű kemény kritikákat mondhat, de sértő szavakat ne használjon. Mert nekem is megvan a véleményem azokról, akik házasság előtt teszik, de toleráns vagyok és nem sértegetek. Köszi :)
2013. aug. 15. 18:57
 20/50 anonim ***** válasza:
87%
Nem reagálsz semmire kb. amit írunk. Ha te ezt így érzed jónak csináld, fogsz találni hozzá partnert. Csak vedd tudomásul, hogy nem az a két csoport van, hogy házasság előtt szexel=kurv.a,aki a pokol mély bugyraiba jut és házasság után szexel=tökéletes színtiszta jellem, erkölcsössége a magasba szökik. Mert te teljesen így beszéltél. És ahogy az előttem lévők is írták naiv szűz gondolkodásod van, hogy jön majd a herceg fehér lovon és egymásba szerettek és nem kell szexelni sem, szerelmetek túl jut minden problémám. Lehetséges ez is, de nem valószínű.
2013. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!