Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, aki várni szeretne vele a nászéjszakéig?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és nem vallási, hanem erkölcsi okokból nem szeretném házasság előtt. Azt szeretném, ha a férjemmel történne meg, és előtte nem adnám oda magam másnak, azé lennék, aki feleségéül választ. Azt tapasztalom, hogy a fiúk kinevetik ezt a felfogást, volt már, hogy hülyének néztek. A szüzesség erény, de nálunk már szinte fél az ember, ha rákérdeznek, és ő még ''tiszta'', holott mint mondtam, valójában ez a természetes dolog. Úgy érzem, nagyon különálló vagyok evvel a nézetemmel, és rossz érzés. 22/L
2013. aug. 15. 18:16
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
75%

És attól erkölcstelen leszel,ha szeretkezel a pároddal?

Ebben hol a logika?


Neked szexuálpszcihológus kéne.

2013. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Nem dehogy leszek az. Csak akkor ha ez házasság előtt történik, de ezt már megírtam, ne tessék kiforgatni a szavaimat.
2013. aug. 16. 12:43
 43/50 anonim ***** válasza:

Nincs ennek véletlenül ahhoz köze, hogy téged így neveltek? Biztos, hogy ez teljesen saját döntés?


És nem, ez nem természetes dolog. De ez a te döntésed. Viszont ha még 30 évesen is egyedül leszel, ne csodálkozz! Nem bántásból!

2013. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha ez házasság

előtt történik,


Ezután a mondatod után nem hiszem h nincs köze a valláshoz a dolognak. Tudod cica,nem ettől lesz valaki erkölcsös,hogy házasság előtt no szex.

2013. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Nem szeretném örökké ismételgetni magam kedves utolsó válaszoló,de ismétlem, nem vallás :)
2013. aug. 16. 16:47
 46/50 anonim ***** válasza:
még rosszabb,akkor szimplán .....vagy és ezt az erkölcsösséggel próbálod palástolni.
2013. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Méghozzá hamis erkölcsösséggel, mert ennek semmi köze a valódi értékekhez... Sőt...
2013. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Nagyon eltertunk a tematol.
2013. aug. 16. 21:07
 49/50 anonim ***** válasza:

'erkölcsi okokból nem szeretném házasság előtt'


szerintem nem tértünk el egyáltalán. Te azt mondod h erkölcsösségből kifolyólag nem akarod a házasságon kívül a szexet,csak sajnos az erkölcsösség nem itt kezdődik,nem emiatt leszel az. Tehát a kérdésed alapja porladt szét.


Én is szeretnék majd egyszer megházasodni,de az 'csak' egy fogadalom,egy papír, ha szereted a másikat a házasságtól nem fogod jobban.

2013. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:

Szerintem nagyon szép az, amit vallasz. én is ugyanígy vagyok vele, bár nálam a vallásom is erősíti ezt a meggyőződésemet. Igen, elég különállóak az ilyen emberek, de megéri tartanod magad ehhez a felfogáshoz, én tisztellek érte!

Katolikus körökben rengeteg ilyen embert találhatsz, feltéve, ha nem zavar, hogy ők vallásosak is egyben...

2013. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!